אאודי

אאודי Q7

הדור השני של Q7 עונה על כל הציפיות ואף יותר.
הוא מציע גרסה הרבה יותר קלה, מערכת מתלים הרבה יותר מרשימה, אחיזה מלאה בשטח והעברת כוח משמעותית – תחזיקו חזק!

גרסאות

אאודי Q7 מביאה לנו 2 גרסאות. Quattro Limited TFSI 55 Q7 , והגרסה הנוספתQuattro Limited  TDI 50 Q7. על ההבדלים בין השניים נפרט בהמשך. מה כן ניתן לומר? רבים מעדיפים את TDI 50 Q7.

קטגוריה

רכב פנאי גדול ממדים שלוקח את האיכות הבלתי מתפשרת של אאודי ומעניק לה את הבמה.

קהל יעד

כל מי שמחפש רכב שיודע את העבודה ושאינו צורך הרבה דלק. כל איש משפחה שמחפש הגנה מלאה, וכל מי שיודע להעריך האצה מהירה לצד עקיפה בטוחה.

מפרט טכני Audi Q7

מה קורה במנוע של אאודי Q7? ובכן כאן אנו זוכים לקבל שילוב מנצח! שילוב בין ביצועים מרשימים לחיסכון משמעותי. מנוע 3.0 ל’ בגרסת הדיזל 50 TDI מוביל ל 286 כ”ס, להאצה ל100 קמ”ש בתוך סה”כ 6.5 שניות ולמהירות מרבית של 241 קמ”ש. כמו כן, ישנה מערכת מיקרו היברידית (הספק של V48) שמובילה לחיסכון משמעותי בצריכת הדלק – 14 ק”מ לל’!

מי שמחפש את הריגוש של כבישי מרוצים, מוטב שיכיר את האופציה הבאה: מנוע 3.0 ליטר 55 TFSI. מדובר במנוע טורבו בנזין סופר עוצמתי. הוא מגיע עם 6 צילינדרים, מספק 340 כ”ס ומתפאר במומנט מרשים – 512 קג”מ (לצד סל”ד שנע בין 1,370-4,500). פה כבר ניתן להאיץ מ0 ל100 קמ”ש בתוך 5.9 שניות ולסחוט את הדוושה למהירות של 250 קמ”ש. כמו כן, גם פה צריכת הדלק נחשבת טובה, ולו באמצעות מערכת מיקרו היברידית שמספקת 48V.

מה עוד? ובכן יש לתת את הדעת לאותה מערכת Quattro קבועה. מערכת זו מעבירה כוח ביחס של 60:40 וביכולתה לשחק עם היחס בהתאם לצורך ובהתאם לתנאים שמציב השטח, כך שבכול תנאי שטח האחיזה עושה כראוי את העבודה.

עיצוב

המראה האלגנטי מבחוץ של Audi Q7 אינו מסגיר דבר לגבי העוצמה שמסתתרת מבפנים. המראה המשודרג לצד הקוויים הנקיים ממשיך פנימה בגזרת הנהג שנהנה ממכלול שלם של טכנולוגיה מובילה. כמו כן, לאורך קווי התא של הדלת נמצא נורות לד מרשימות, נורות שממשיכות לתת הד בקונסולה המרכזית, כאשר ניתן לשחק עם הגוון הרצוי בהתאם לשעה ביום, או בהתאם למצב הרוח הכללי. מה עוד? ישנו חלון גג פנוראמי ופסי גג בצבע שחור.

טכנולוגיה ואבזור | Audi Q7

אאודי Q7 בהחלט מעניקה תמורה מלאה. מה זה כולל? שלדה הרבה יותר קלה מהדגם הקודם (325 ק”ג הוסרו), מערכת מתלי אוויר אדפטיביים שמובילים לנסיעה הרבה יותר נוחה, ואף ישנה היכולת להתאים את המתלים לסוג פני הקרקע ולמהירות הרצויה. מה עוד? קיים מצב Lift שבעת מעבר לדרכי עפר מגביה את הרכב ב60 מ”מ, ומנגד אם מבקשים לעבור לנהיגה ספורטיבית, הרכב יודע לאבד 30 מ”מ. שליטה מלאה כבר אמרנו?!

מה מבחינת אבזור שבא להרים את הרמה ולהעניק לנהג וליושבים שמאחור תחושה יוקרתית? ובכן בין היתר נמצא מערכת חיישנים היקפית שמסייעת לחנות בקלות יתרה (מי אמר שרכב גדול אינו יכול לחנות בסטייל אלגנטי?), וזאת באמצעות תמיכה של תצוגה שכוללת הדמיה של למכשולים. מה עם קצת אבזור לנשמה? ובכן אאודי  Q7מגיעה עם לוח מחוונים דיגיטלי נוח לשימוש, והיא כוללת מערכת פרמיום שנתמכת ב19 רמקולים מתקדמים, כאלו שמייצרים תחושה של תלת מימד.

בטיחות אאודי Q-7

מבחינת בטיחות, אאודי Q7 בהחלט עושה את העבודה. אאודי Q7 כוללת את סך המערכות החשובות! אמרתם בטיחות אמרתם אאודי Q7! מה מחכה לנו פה? בשתי מילים: רשימה ארוכה. בשלוש מילים: רשימה מאוד ארוכה. שנפרט? אאודי Q7 אינה שכחה שמלבד תנאי שטח גם קיימים כבישים עירוניים, ועל כן היא הלבישה כל מערכת בטיחות שעשויה לסייע בעת נסיעה באזור צפוף ומאתגר. אז אלו מערכות ניתן למצוא באאודי Q7? עברו על הרשימה המלאה: מצלמה ומכ”ם שמסייעים לסרוק את השטח ובעת הצורך משלבים התרעה (אם צריך גם תגובה כגון בלימה). מערכת שמסייעת להתמודד עם שטחים מתים (באמצעות מערכת מכ”ם שסורקת עד כ70 מ’ לאחור). בקרת סטייה מנתיב שנעזרת במצלמה חכמה ושבעת הצורך כוללת תיקוני הגה. בקרת שיוט אדפטיבית שמסייעת להתאים את מהירות הרכב בהתאם למהירות הרכבים שנמצאים באזור המידי. התרעה מפני רכבים שנעים מאחור (אידאלי עבור יציאה מחנייה). מערכת Intersection Assist שמסייעת לחצות צמתים בזהירת יתרה (לפני כניסה לצומת ובעת זיהוי סכנה, המערכת עשויה לבלום את הרכב).

מה עוד? Audi Q7כוללת 6 כריות אוויר, התרעה לגבי עייפות, הגבלת מהירות, חיווי התראת ירידת לחץ אוויר בצמיגים, ערכה לתיקון תקרים ואפילו מוצעת כאופציה מערכת בקרת נסיעה בפקקים. מערכת מעין זו מורידה נטל מהנהג – מחקה את מהירויות הרכבים שנמצאים מלפנים.

דגשים

Audi Q7 הוא רכב יוקרה שמתאים למשפחה גדולה. מדובר ב3 שורות של מושבים!

סביבת הנהג

לא סתם אומרים שכיף לנהג שיושב מאחורי ההגה של אאודי Q7. מעבר לכיסאות הארגונומיים, הרכים, והמחוממים, גם מדובר בסביבה טכנולוגית חכמה. מערכת MMI מציגה 2 מסכים גדולים שמאפשרים שליטה על מכלול נרחב של מערכות, כולל מזגן ומערכת מולטימדיה. מה עוד? קיים הגה 3 זרועות בציפוי עור, מהסוג שמציע שליטה על המולטימדיה ושכולל פקדי העברת הילוכים.

המרחב האחורי

המרחב האחורי כולל 2 שורות של מושבים, כך שניתן לשבת מאחור עד כ5 נוסעים (כל המושבים מאווררים). 3 במושב הראשון ועוד 2 במושב האחורי (המושב האחורי בעיקר מותאם לילדים). לכולם מובטח מקום בשפע, כיסאות רכים ובאופן כללי נוחות מלאה.

תא המטען

למרות שהרכב מותאם ל7 נוסעים, הוא אינו גוזל מקום מתא המטען. מכאן שגם אם מדובר במשפחה גדולה שיוצאת לטיול, עדיין ניתן להבטיח שלציוד הנחוץ לא ייחסר מקום.

ביצועים

מי שחיפש מערכת הנעה עוצמתית, נסיעה שקטה והאצה מהירה, בהחלט עומד לצאת מרוצה. בנוסף, ראוי לציין לטובה את אותה מערכת מתלים מתקדמת שלוקחת את חוויית הנסיעה כמה קילומטרים קדימה. כמו כן, הדינמיות ניכרת היטב, נוחות הנסיעה מעולה והביצועים אינם מאכזבים. עוד נציין שבשטח הרכב אינו מאכזב ולכל אורך הדרך זוכים בתחושת יציבות סופר מרשימה.

חוות דעת סקודה

חוות דעת Audi Q7

מדובר בחבילה גדולה של שכלולים שביחד נותנים עבודה. יחידת ההנעה עוצמתית, מערכות הבטיחות אינן משאירות מקום לטעויות, הרכב חד בעיר ויציב בשטח, החיסכון בדלק ניכר היטב, קיימות שלל תוספות מפנקות והתחושה הכללית עוצמתית ומרשימה. בהחלט רכב פנאי שכדאי לקחת לנסיעת מבחן!

תמורה למחיר הרכב

תמורה למחיר

אאודי Q7 בהחלט רכב פנאי שמצליח לקיים את ההבטחה שמאחורי המחיר, ולהעניק בתמורה הרבה ומעבר.

אנחנו כאן בשבילך חייג אלינו עוד היום

לפרטים נוספים אודות רכב זה אשמח שתחזרו אליי

   3883*
   אנא המתן...

   חפש את הרכב הבא שלך

   עד:
   -

    נשמח לעמוד לשירותכם בכל נושא ועניין השאירו פרטים ונחזור אליכם

     השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם

     אנחנו קרובים אלייך יותר מאי פעם!

     סניף בני ברק רחוב הלח”י 24 א.ת. בני ברק
     סניף חיפה ההסתדרות 104
     סניף ירושלים יד חרוצים 17 א.ת תלפיות
     סניף ראשון לציון המדע 1 ,פלמחים ראשון לציון

     צ'אט עם נציג
     כאן יוטמע iFrame של צ'אט
     כתוב הודעה לשירות הלקוחות

      נשמח לעזור בכל נושא ועניין

      חייגו אליי

       השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם

       סניפים

       אנחנו קרובים אלייך יותר מאי פעם!

       סניף בני ברק רחוב הלח”י 24 א.ת. בני ברק
       סניף חיפה ההסתדרות 104
       סניף ירושלים יד חרוצים 17 א.ת תלפיות
       סניף ראשון לציון המדע 1 ,פלמחים ראשון לציון