אאודי

אאודי Q2

יש סיבה טובה ש Audi Q2 מזוהה עם העיצוב של SUV. היא אידאלית למשפחה וידועה באיכות שלא יודעת פשרות, מכאן שאם חיפשם רכב אורבני משפחתי, רכב שיודע להסתדר עם תנועה ועם חנייה צפופה, הרי שאתם עומדים מול אופציה מובילה.

הגדרה כללית

אאודי Q2 מגיעה אלינו לאחר שעברה מתיחת פנים מרשימה. העדכון בעיקר בא לידי ביטוי בעיצוב החיצוני, אך לא רק. יחידות ההנעה שופרו ומגוון היבטים קטנים ממקמים את אאודי Q2 כרכב פנאי קטן ממדים שמוביל בענק.

גרסאות

באופן כללי אאודי Q2 מגיעה אלינו עם 2 גרסאות. גרסת TFSI 35 Design Q וגרסת Q2 TFSI 35 Desi. עם זאת, ניתן למצוא 4 חבילות עיצוב פנים שמתייחסות רק לגרסת הבסיס, כאשר בכול הנוגע לגרסת ה ה-S Line נמצא כ 3 ורסיות נוספות. מהם ההבדלים? ובכן בגרסת Design גם נמצא מושבים מבד Aspect (לעומת ריפוד בד Script), מפתח חכם, מושבי עור ומראות חיצוניות חשמליות שכוללות חימום. כמו כן, בחבילת Luxury נקבל חלון גג פנוראמי ופנסי לד קדמיים ואחוריים. עוד ראוי לציין שבחבילת Assistance נמצא חיישני חניה אחוריים וקדמיים ומערכת assist side A לצד מערכת assist jam T.

קטגוריה

רכב פנאי קטן ממדים.

קהל יעד

אנשי משפחה וכמובן שגם רווקים. אנשים שמחפשים רכב קטן, זריז, בטוח, נוח לתמרון באזור עירוני, וכמובן רכב שיודע להציע שלל תחכומים שהופכים את הנסיעה להרבה יותר נעימה.

מפרט טכני Audi Q2

Audi Q2 מגיעה עם סוג אחד של מנוע. מדובר במנוע 1.5 35TFSI. מנוע שמציע נפח של 1.5 ל’ ושמספק 150 כ”ס. המומנט המרבי הוא 25.5 קג”מ והסל”ד נע בין 5,000 ל 6,000. הרכב יודע להאיץ מ0 ל100 קמ”ש בתוך 8.6 שניות ובאופן כללי צריכת הדלק עבור דרך משולבת נעה בין 5.8 ל 6.4 ק”מ לל’ – תלוי מהו הדגם הנבחר.

מבחינת תיבת הילוכים, ראוי לציין שהיא אוטומטית ומציגה כ7 הילוכים. מדובר בתיבת הילוכים S tronic כפולת מצמדים. פה ניתן לקבל דוגמה מובהקת לכך שניתן ליהנות מכל העולמות, לשלב בין האיכות של תיבה אוטומטית לבין העוצמה של תיבת הילוכים ידנית, כלומר בהחלט ניתן בכול רגע להחליט האם מעדיפים להיעזר בתיבה הידנית, או שמא בזו האוטומטית, כאשר מצב נהיגה S מותאם לנהיגה עוצמתית ואילו מצב נהיגה D מתאים למצב נהיגה יותר רגוע – אתם מחליטים.

עיצוב | אאודי Audi Q2

המידות הקטנות משחקות היטב עם המראה הדינמי והספורטיבי, כאשר גוונים חדשים משתלבים נהדר (לצורך הדוגמה ניתן למצוא אפור מנהטן או לחלופין ירוק תפוח). בנוסף, כונסי האוויר שמופיעים על הפגוש הקדמי מייצרים מראה דינאמי יוקרתי, מראה שבהחלט מושך לא מעט תשומת לב. מה עוד? גג פנוראמי מעניק מראה דינאמי וצעיר. פה נציין שגג השמש עשוי ממשטח זכוכית כהה והוא אחראי על 2 יתרונות חשובים: גם מייצר מראה יוקרתי וגם מייצר תאורה יותר נעימה עבור היושבים ברכב. שניכנס פנימה? ובכן תאורת אווירה סוגרת היטב את העיצוב הפנימי. זה כולל חבילת תאורת לד פנימית שזורקת אור עדין ורך, כולל תאורת קריאה ותאורה באזור הרגליים (באופן שכזה אם נפל משהו בזמן הנהיגה, הרבה יותר קל למצוא אותו).

טכנולוגיה ואבזור Audi Q2

בכול הנוגע לאבזור, אאודי Q2 אינה מאכזבת. בין היתר ישנה מערכת MMI שמאפשרת ליהנות מגוון סוגי מדיה (שיחות טלפון, מוסיקה וכדומה) באופן אינטואיטיבי, כאשר מסך מולטימדיה בגודל של 8.3 אינצ’ סוגר את הפינה. כמו כן, קיימים פנסי לד שאינם רק מרשימים, אלא גם מסייעים לחסוך אנרגיה ומציעים נראות בטוחה. מה עוד? ישנה הנעה וכניסה לרכב ללא מפתח – מאוד מעודן ונוח. כיצד פועל? רק צריך לשאת את המפתח בכיס וחיישנים שממוקמים ליד הידית כבר ישלימו את הפעולה, כאשר כפתור הנעה סוגר את הפינה כבר בתחילת הנסיעה.

בטיחות Audi Q2

חיפשתם רכב בטוח למשפחה ושיודע להתמודד עם הקשיים שהנסיעה בעיר צפופה מציבים? Audi Q2 מביאה מכלול של אמצעי בטיחות סופר מתקדמים. כמו מה? מוזמנים לעבור על הרשימה הבאה:

מערכת ניטור שכוללת רדאר – מערכת שכזו מאפשרת לעבד את סך המידע שנוגע למרחב הנסיעה. כך למשל המערכת יודעת לזהות סיטואציות שעשויות להיות מסוכנות ובהתאם היא מתריעה, באמצעות חיווי קולי וויזואלי. כמו כן, המערכת אינה מסתפקת רק בהרתעה, אלא גם מסייעת להתמודד עם הבעיה.

בקרת סטייה מנתיב – בעת ביצוע פעולה לא מתוכננת שנוגעת לסטייה מנתיב, המערכת נכנסת לפעולה. כך למשל אם חוצים נתיב מבלי לאותת, או אם מבצעים חצייה מסוכנת של נתיב, המערכת שכוללת תיקוני היגוי נכנסת לפעולה, ואף המערכת יודעת להוביל את ההגה למצב של רטט, מצב שמסייע לאפס את הנהיגה.

מערכת בקרת שיוט אדפטיבית – מכ”ם חכם מסייע לשמור מרחק מרכבים אחרים ובו זמנית לשמור על המהירות הרצויה, כאשר בעת הצורך הרכב יודע להאיץ או לחלופין לבלום. המערכת מאפשרת שימוש גם במהירות אפסית וגם כשהרכב מגיע ל 210 קמ”ש. כמו כן, המערכת מאפשרת לשלוט על המרחק הרצוי מהרכב שמצוי מלפנים.

מה עוד? ובכן ביו היתר אאודי Q2 גם מציעה את שאר התוספות הבאות: 6 כריות אוויר, מערכת שמונעת סנוור (סנוור שנוצר מאור גבוה), חיישני אור וגשם, בקרת יציבות אלקטרונית, זמזם התרעה לחגורה, אורות גבוהים והתרעה בגין ירידה של לחץ בגלגלים.

דגשים

אם עיצוב מעניין אתכם, טוב לדעת שמחכים בפנים שלל גימורי אלומיניום מרהיבים.

סביבת הנהג של אאודי Q-2

סביבת הנהג מאוד מאורגנת ונוחה. היא בין היתר כוללת מערכת בקרת אקלים מפוצלת ל2 אזורים, בלם יד חשמלי, מחשב דרך צבעוני והגה פרוגרסיבי שמאפשר תגובה משתנה. עוד נציין שההגה בעל 3 הזרועות מאפשר לשלוט דרכו על המולטימדיה.

המרחב האחורי

המושב האחורי מתקפל ואף מתפצל, כאשר הוא בעיקר מתאים ל2 מבוגרים או ל3 ילדים, אם כי לא ל3 כיסאות בטיחות.

תא המטען

גם בתא המטען נמצא תאורה ידידותית למשתמש. הנפח של תא המטען הוא 405 ליטר והוא מאפשר הטענה ופריקה נוחה. כמו כן, אם מקפלים את המושבים, מקבלים נפח נקי של 1,050 ל’.

ביצועים

ניתן לבחור בין מתלי ספורט לבין מתלים אדפטיביים, אם כי שניהם מובילים לתוצאות איכותיות. כמו כן, באופן כללי מדובר בשליטה טובה, באחיזה איתנה בשטח, בהתמודדות נוחה עם דרכי עפר, בחוסר רעש של רעש בעת נהיגה מהירה וביכולת תמרון טובה.

חוות דעת סקודה

חוות דעת Audi Q2

העיצוב הספורטיבי, המידות הנוחות, הדינמיות שמוכחת בשטח והביצועים המרשימים על הכביש, בהחלט ממצבים את אאודי Q2 כרכב מנצח.

תמורה למחיר הרכב

תמורה למחיר

אומנם המחיר אינו מוגדר כזול במיוחד, אך מצד שני כן מדובר ברכב שמציע לא מעט בתמורה. בטיחות, נוחות, תמרונים ושלל מערכות חדישות.

אנחנו כאן בשבילך חייג אלינו עוד היום

לפרטים נוספים אודות רכב זה אשמח שתחזרו אליי

   3883*
   אנא המתן...

   חפש את הרכב הבא שלך

   עד:
   -

    נשמח לעמוד לשירותכם בכל נושא ועניין השאירו פרטים ונחזור אליכם

     השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם

     אנחנו קרובים אלייך יותר מאי פעם!

     סניף בני ברק רחוב הלח”י 24 א.ת. בני ברק
     סניף חיפה ההסתדרות 104
     סניף ירושלים יד חרוצים 17 א.ת תלפיות
     סניף ראשון לציון המדע 1 ,פלמחים ראשון לציון

     צ'אט עם נציג
     כאן יוטמע iFrame של צ'אט
     כתוב הודעה לשירות הלקוחות

      נשמח לעזור בכל נושא ועניין

      חייגו אליי

       השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם

       סניפים

       אנחנו קרובים אלייך יותר מאי פעם!

       סניף בני ברק רחוב הלח”י 24 א.ת. בני ברק
       סניף חיפה ההסתדרות 104
       סניף ירושלים יד חרוצים 17 א.ת תלפיות
       סניף ראשון לציון המדע 1 ,פלמחים ראשון לציון