7 טיפים לקניית רכב בזמן הקורונה המדריך המלא

אז נכון שבתקופה זו רבים חושבים פעמיים לפני שהם רוכשים מוצרים ונכון שרכב מהווה הוצאה משמעותית, אך באותה נשימה נציין שעל רכב לא ניתן להתפשר ומדובר בצורך מהותי, ועל כן אם כבר עומדים מול הוצאה גדולה, מוטב לשלוט עליה בצורה מלאה, ועל כן הכנו עבורכם מדריך מלא בעצות מועילות, כאלו שיעזרו לא רק לקבל החלטה נבונה, אלא גם לקבל יותר ובו זמנית להוציא פחות. מוכנים? מעלים הילוך!

עונת הקורונה עונה של מבצעים

הקורונה אולי מדבקת ולא נעימה, אך היא מביאה עמה שלל הזדמנויות עבור הלקוח, וזאת כי בעולם הרכב כמו בכל עולם המסחר קיים קשר ישיר בין היצע לביקוש, וכאשר הביקוש יורד המבצעים מופיעים, ועל כן רגע לפני שמתמקדים בדגם מסוים ורצים לסגור עסקה, תעצרו ותבחנו אלו מבצעים קיימים. לפניכם 7 טיפים לקניית רכב בזמן הקורונה המדריך המלא

ביחנו צרכים עכשווים ועתידיים

כאשר רוכשים רכב יש לעבור על שורת צרכים ודרישות, אך כשמדובר בתקופה ארוכה שמוציאה מהשגרה (בעקבות נגיף הקורונה כמובן), יש להתייחס לא רק למציאות הקיימת, אלא גם לצרכים החדשים שצצים. כך למשל אם פחות נוסעים לעבודה אלא בעיקר עובדים מהבית, אם מבקשים להימנע מהתחבורה הציבורית ולהשתמש בעיקר ברכב הפרטי, או אם מתכננים יותר נסיעות שטח (כפיצוי על הטיסה המבוטלת לחו”ל), הרי שאת כל הנתונים האלו יש להכניס למערכת השיקולים, אך בו זמנית אין להזניח את שאר הצרכים והדרישות שאינם נוגעים לקורונה.

מביטים קדימה

עומדים לרכוש רכב רק עבור צרכי התקופה הנוכחית, ולו כי פתאום נאלצים לעבוד רחוק מהבית? רכשו רכב שיהיה קל למכור בעוד כשנה, כאשר תחזור השגרה (בתקווה). מהי המסקנה? רכשו רכב שאינו ממהר לאבד מהערך שלו.

מאתרים את שיטת המימון האידאלית

עבור רבים הקורונה השפיעה על תזרים המזומנים, ועל כן מאוד ייתכן שתעדיפו להיעזר בשיטת תשלומים מתחשבת ונוחה, ועל כן טוב לדעת שקיימות לא מעט שיטות מימון, כך שאין צורך להחזיק בכל הסכום על מנת לסגור עסקה, אלא רק למצוא את אופציית התשלום האידאלית במיוחד עבורכם, כאשר בין היתר קיימים מסלולי תשלום שמאפשרים לבחור את גובה ההחזר החודשי – נצלו זאת!

עורכים השוואות

לא מוותרים על הרצון לשדרג את הרכב הקיים, אך בעקבות המעבר מהמשרד לעבודה מהבית הצורך ברכב חדש כבר פחות מהותי? נצלו את הרגיעה בכדי להבין לעומק מה מחפשים, מה קיים ומה כדאי. לשם כך ניתן להיכנס לפורומים בנושא, לקרוא כתבות שמשוות בין סוגי רכבים, להתייעץ עם בני משפחה וכדומה.

הגיע הזמן להיות אסטניסטים

בתקופה זו לא בושה להיות אסטניסטים, ועל כן אם עומדים לקחת את הרכב לנסיעת מבחן, תשקלו לשים כפפות חד פעמיות, או פשוט להכין אלכוג’ל לתום הנסיעה. קחו בחשבון שאינכם הראשונים שלוקחים את הרכב לנסיעת מבחן ועם כל החיידקים שמסביב מוטב להיות מוגנים.

ממזערים מגע

הבנתם איזה רכב נכון עבורכם, מצאתם את שיטת המימון האידאלית, ערכתם בדיקה מקיפה ועתה רק מבקשים לסגור עסקה? זהו בדיוק הזמן למזער מגע ולשמור מרחק, ועל כן טוב לדעת שכיום ניתן לבצע העברת בעלות רכב באופן מקוון, כך שאפילו אין צורך להגיע לבנק הדואר.

רכישה מושכלת ושקולה

לבסוף נציין שכן יש לחשוב על הטווח הרחוק ולא לרכוש מתוך מערכת שיקולים עכשווית שבעוד כמה חודשים אינה תהיה רלוונטית (אמן!). אז גם אם כרגע חסר הסכום הנחוץ עבור רכישת הרכב המשפחתי הרצוי, עדיין אין למהר להתפשר על אמינות, מרחב ובטיחות, אלא יש למצוא את תוכנית המימון שמאפשרת לרכוש בדיוק מה שרוצים כי יש מצבים שבהם חיסכון רגעי מוביל להוצאות גבוהות בהמשך, וכמובן בתקופה הזו תוכלו למצוא מחירים ועסקאות טרייד אין חסרי תקדים  . שורה תחתונה? אין לרכוש מתוך תחושת פאניקה, אלא מתוך מערכת שיקולים מושכלת. רכישה נעימה!

לפרטים נוספים אודות רכב זה אשמח שתחזרו אליי

   3883*
   אנא המתן...

   חפש את הרכב הבא שלך

   עד:
   -

    נשמח לעמוד לשירותכם בכל נושא ועניין השאירו פרטים ונחזור אליכם

     השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם

     אנחנו קרובים אלייך יותר מאי פעם!

     סניף בני ברק רחוב הלח”י 24 א.ת. בני ברק
     סניף חיפה ההסתדרות 104
     סניף ירושלים יד חרוצים 17 א.ת תלפיות
     סניף ראשון לציון המדע 1 ,פלמחים ראשון לציון

     צ'אט עם נציג
     כאן יוטמע iFrame של צ'אט
     כתוב הודעה לשירות הלקוחות

      נשמח לעזור בכל נושא ועניין

      חייגו אליי

       השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם

       סניפים

       אנחנו קרובים אלייך יותר מאי פעם!

       סניף בני ברק רחוב הלח”י 24 א.ת. בני ברק
       סניף חיפה ההסתדרות 104
       סניף ירושלים יד חרוצים 17 א.ת תלפיות
       סניף ראשון לציון המדע 1 ,פלמחים ראשון לציון