סקודה אוקטביה 2021 החדשה

אם יש לכם סקודה נראה שתרצו לשמור עליה במצב אידיאלי, אם כדי למזער בעיות, אם כדי להשיג עליה בבוא היום את הערך המקסימאלי ואם כדי להימנע מהוצאות מיותרות במוסך. מה אם כן עושים, ממה נמנעים, מתי שווה להוציא מעט יותר כדי לקבל בתמורה הרבה יותר ובאופן כללי כיצד ניתן לשמור על הסקודה במצב חדש לאורך זמן מבלי לעשות יותר מדי? להלן כמה טיפים פשוטים ליישום שיסייעו גם לכם להימנע מבעיות מיותרות ולשמור על הסקודה נאה למראה ועל המערכות במצב תקין לאורך זמן – לקרוא ולהפנים: 

טיפ מיוחד לתקופת הקורונה

עם הכניסה פנימה לתא הנוסעים חדי העין יגלו שהמידות מעט גדלו. סה”כ 1.9 ס”מ באורך ו1.5 ס”מ ברוחב, אומנם לא מאוד משמעותי אך בסה”כ כן מורגש. מנקודה זו נוסיף את סך החידושים שמחכים בתא הנוסעים, בהתאם לשלושת סוגי המפרטים:

 1. בין אם יש לכם סקודה קודיאק שמהווה רכב פנאי מפנק ובין אם יש לכם סקודה פאביה משפחתית, ברור לכל שאתם מבקשים לשמור על המערכות תקינות ועל כן נתחיל עם טיפ שמתאים במיוחד לתקופת הקורונה שנכפתה על כולנו. במה מדובר? בתקופה זו אנשים רבים משאירים את הרכב בחניה ימים על גבי ימים, פשוט כי הם עובדים מהבית – עובדה שבין היתר מסכנת את תקינות המצבר. אי לכך יש להניע באופן יזום, בערך אחת ליומיים למשך כעשרים דקות. פה נציין שרבים נוהגים לנתק את המצבר וזוהי טעות שעלולה להוביל לאיפוס מחשב הרכב (ומכאן שלמגוון בעיות שרשרת). כמו כן, מומלץ להחנות את הרכב במקום מוצל ואם אין אפשרות, רצוי לכסות את הרכב, אך בשעות הערב כאשר הלחות רבה רצוי להסיר את הכיסוי כד למנוע הצטברות של לחות.  

החלפת שמנים בהתאם להוראות היצרן

עד לפני כמה שנים היה נהוג לחשוב שבכול 10,000 ק”מ יש להחליף את השמנים. עם זאת, כיום כאשר רכבי סקודה מציעים רמה מאוד גבוהה של שמנים ופילטרים, ניתן לחכות הרבה יותר זמן. בכול אופן יש להיעזר בהוראות הרכב ולהיצמד אליהן.  

מתקנים לבד את סקודה קודיאק? שימו לב!

יש אנשים שלא רק אוהבים מדי סופ”ש להבריק את הסקודה, אלא גם חובבים להתעסק עם המכניקה, ועל כן מבקשים להחליף לבד מגוון חלקים, ופה יש לשים לב מה ואיך עושים. לא בטוחים? לא נוגעים! לצורך הדוגמה נציין שאם מבקשים לנקות את מסנן האוויר אין להיעזר בלחץ אוויר שעשוי להוביל לקרעים (דרכם עשוי לנוע לכלוך לעבר המנוע). כמו כן, אם מחליפים פלאגים, שימו לב שצבע הפלאג אינו מפויח. הפלג מפויח? ישנה סבירות גבוהה לבעיה בקרבורטור או במערכת הזרקת הדלק. 

שומרים על צמיגי הסקודה

אם עומדים לרכוש צמיג חדש, יש להשקיע בחברת צמיגים טובה. מבקשים לחסוך כסף? אין לטעות שצמיג איכותי ושחוק עדיף על פני צמיג חדש ששייך לחברה בינונית. כמו כן, יש למלא לחץ אוויר בצמיגים בהתאם להוראות היצרן כפי שהן מופיעות בספר הרכב, כאשר רצוי לבדוק את הלחץ בצמיגים לפני כל נסיעה ארוכה ואם ניתן אז גם אחת לשבועיים. 

הסקודה שלכם שווה יותר - שמרו את סבון הכלים לכלים

אוהבים לשטוף את הרכב ולשמר את המראה המרשים של רכבי סקודה? ובכן את תתפתו לשטוף את הרכב עם סבון כלים, אלא השקיעו כמה שקלים ורכשו נוזל שטיפת רכבים. מדוע? לאורך זמן שימוש בסבון לא מותאם עשוי לעכל את צבע הרכב – לפגום במראה המבריק

פשוט ליישום - שכבת הגנה

גם רכבי סקודה האיכותיים אינם באמת יכולים לשרוד במצב ויזואלי מרשים את החום של הקיץ הישראלי, ועל כן מי שמתכוון להחזיק סקודה קודיאק (או כל דגם אחר) לפחות במשך כשנתיים ובעת המכירה לקבל מחיר מרבי, מומלץ שמדי חצי שנה/שנה יצפה את הרכב בשכבה של ווקס איכותי (אם ניתן טרם מתחילים חודשי הקיץ). שנסכם? אל תפעלו לפני שתבדקו עם ספרון הרכב, תשמרו על איכות התוצאה שחברת סקודה מציעה ואל תחסכו תוך כדי לקיחת סיכון. תחזוקה נעימה! 

לפרטים נוספים אודות רכב זה אשמח שתחזרו אליי

   3883*
   אנא המתן...

   חפש את הרכב הבא שלך

   עד:
   -

    נשמח לעמוד לשירותכם בכל נושא ועניין השאירו פרטים ונחזור אליכם

     השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם

     אנחנו קרובים אלייך יותר מאי פעם!

     סניף בני ברק רחוב הלח”י 24 א.ת. בני ברק
     סניף חיפה ההסתדרות 104
     סניף ירושלים יד חרוצים 17 א.ת תלפיות
     סניף ראשון לציון המדע 1 ,פלמחים ראשון לציון

     צ'אט עם נציג
     כאן יוטמע iFrame של צ'אט
     כתוב הודעה לשירות הלקוחות

      נשמח לעזור בכל נושא ועניין

      חייגו אליי

       השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם

       סניפים

       אנחנו קרובים אלייך יותר מאי פעם!

       סניף בני ברק רחוב הלח”י 24 א.ת. בני ברק
       סניף חיפה ההסתדרות 104
       סניף ירושלים יד חרוצים 17 א.ת תלפיות
       סניף ראשון לציון המדע 1 ,פלמחים ראשון לציון