6 החידושים בסקודה פאביה החדשה

בשנת 2018 נחתה אצלנו בארץ סקודה פאביה החדשה, כך שאם אהבתם את הדגם הקודם, אתם עתידיים לגלות שגם דברים טובים ניתן לשפר. אז מה הדגם החדש מביא ועל מה ניתן להתחיל לחלום? ובכן תחזיקו חזק אתם עומדים להכיר את אותה סופר מיני מזווית לגמרי חדשה, גם אם ממבט ראשון קשה להצביע על שינוי משמעותי. 

להלן 6 החידושים בסקודה פאביה החדשה

 1.  
  1. עיצוב – בקטגוריית העיצוב נמצא נגיעות קטנות שהופכות את סך המראה להרבה יותר עדכני. שנרחיב? החלק התחתון של הפגוש קדמי משדר יותר דינאמיות ופנסי ערפל וחישוקי סגסוגת מציגים עיצוב יותר שלם, מרשים ונכון. מבט פנימה גם כן מגלה שנערך שינוי עיצובי: סקודה פאביה החדשה מגיעה עם מסך מגע, לוח מחוונים מעודכן ואף עם מערכות הפעלה איכותיות מבית גוגל ואפל: אנדרואיד אוטו ואפל קאר פליי.  

   

  1. מבט לתוך המנוע – אומנם בחינה מהירה מעלה שלא יותר מדי השתנה מבחינת המנוע (עדיין מנועי 1.0 ל’ מחליפים את מנועי 1.2 ל’), אך בחינה יותר קפדנית מגלה שדגם זה מציע מסנן חלקיקים שמסייע לשמור על הסביבה – מפחית משמעותית את פליטת המזהמים.  

   

  1. רמת גימור  לצד כל הטוב שהתרגלנו לקבל בדגמים הקודמים, פה רמת הגימור הגבוהה ביותר מוסיפה לרשימה אלמנטים נחשקים, כגון חישוקי סגסוגת 16, מפתח חכם Kessy)), בקרת אקלים דיגיטלית, חלונות אחוריים כהים, מראה מרכזית מתכהה ועוד, ומי שבוחר לשלם מעט יותר יכול לבחור בצבע שונה עבור הגג ולקבל חישוקי סגסוגת ובתי מראות.  

   

  1. פרופורציות – ממבט ראשון השינוי אינו ניכר לעין, אך כיוון שאלוהים טמון בפרטים הקטנים, נציין שכן שונו במעט המידות, כך שכיום הרכב מעט יותר מרווח ונוח לתפעולשנפרט? הרוחב שונה מ164.2 ל173.2 ס”מ, הגובה הונמך במעט מ149.8 ל146.7 ס”מ, בסיס הגלגלים גדל במעט מ246.5 ל247 ס”מ ובעיקר משמח לדעת שנפח תא המטען גדל מ315 ל330 ליטר  נתון משמעותי כאשר מדובר ברכב סופר מיני.  

   

  1. ביצועים  אם נשווה בין שני דגמים זהים של סקודה פאביה (לצורך הדוגמה בין סקודה פאביה 1.0 110 כס רובוטית כפולת מצמדים Ambition שנת 2019 לבין סקודה פאביה 1.2 110 כס רובוטית כפולת מצמדים Ambition שנת 2015), נמצא שהמומנט המרבי השתכלל, צריכת הדלק יותר חסכונית (בנסיעה עירונית נמצא 18.5 ק”מ לל’ במקום 17.2 ק”מ לל’ ואילו הצריכה הממוצעת היא 21.7 ק”מ לל’ לעומת 21.3 ק”מ לל’) ואף כושר הגרירה עם בלמים השתפר בצורה משמעותית (1,100.0 לעומת 750.0).  

   

  1. בטיחות  גם בתחום הבטיחות מתיחת הפנים מצדיקה את המעמד  מביאה אלינו מערכת ניטור שטח מת, ואף כזו שכוללת זיהוי תנועה אחורית, כאשר בין היתר קיים אור גבוה שנדלק באופן אוטומטי. 

  שנסכם? 

  אז מה היה לנו פה? 6 החידושים בסקודה פאביה החדשה, רכב סקודה פאביה סופר מיני שמעלה הילוך, כך שאם עוד לא יצא לכם לערוך היכרות אישית, בהחלט שווה להזמין נסיעת מבחן ולהינות מהרכב המדהים הזה.

   

לפרטים נוספים אודות רכב זה אשמח שתחזרו אליי

   3883*
   אנא המתן...

   חפש את הרכב הבא שלך

   עד:
   -

    נשמח לעמוד לשירותכם בכל נושא ועניין השאירו פרטים ונחזור אליכם

     השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם

     אנחנו קרובים אלייך יותר מאי פעם!

     סניף בני ברק רחוב הלח”י 24 א.ת. בני ברק
     סניף חיפה ההסתדרות 104
     סניף ירושלים יד חרוצים 17 א.ת תלפיות
     סניף ראשון לציון המדע 1 ,פלמחים ראשון לציון

     צ'אט עם נציג
     כאן יוטמע iFrame של צ'אט
     כתוב הודעה לשירות הלקוחות

      נשמח לעזור בכל נושא ועניין

      חייגו אליי

       השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם

       סניפים

       אנחנו קרובים אלייך יותר מאי פעם!

       סניף בני ברק רחוב הלח”י 24 א.ת. בני ברק
       סניף חיפה ההסתדרות 104
       סניף ירושלים יד חרוצים 17 א.ת תלפיות
       סניף ראשון לציון המדע 1 ,פלמחים ראשון לציון