5 דרכים לשמור על רכבך

רכב זקוק לטיפול מסור ומקצועי על מנת למקסם את הביצועים ולשרת אתכם בנאמנות לאורך זמן. בשנים האחרונות יש ביקוש רב לרכבי סקודה. מדובר במותג אמין המציע מבחר דגמים במחירים אטרקטיביים כמו סקודה קודיאק או סקודה אוקטביה. לפניכם 5 דרכים לשמור על רכב הסקודה שלכם על מנת להאריך את חייו וליהנות מחוויית הנהיגה והנסיעה.

בדיקת מפלס שמן מנוע לרכב

לשמן מנוע לרכב מטרות חשובות כמו הקטנת החיכוך והשחיקה והגנה מפני קורוזיה וקירור חלקי המנוע. כדאי לבצע בדיקה תקופתית על מנת לבחון אם חסר שמן ובכל מקרה כאשר מתחזקים את רכב הסקודה, חשוב להשתמש בשמן מנוע איכותי על מנת ליהנות מהיתרונות שלו מפני התחמצנות ושינויי טמפרטורה. ניתן לבצע בדיקת שמן כאשר עוצרים לתדלק. בדקו תמיד שלמכונית יש מספיק שמן בתאורה מספקת עם מגבת נייר נקייה ובצעו את המילוי על פי ההוראות. מעבר לשמן מנוע, בדקו את הכמות הנדרשת של נוזל קירור.

החלפת פילטר אוויר לסקודה

פילטר אוויר מסנן את הלכלוך באוויר כדי למנוע בעיות במנוע, אך באופן טבעי עם הזמן הוא מתלכלך ויכול להיסתם. עקרונית ניתן לבחון בקלות את מצבו של הפילטר ואם הוא מלוכלך או סתום כדאי להחליף אותו על מנת שלא יעלה את צריכת הדלק או יגרום לבעיות במנוע. פילטר אוויר תקין ימנע כניסתם של חלקיקי לחלוף וישמור על יעילות המכונית. לרוב נהוג להחליף אותו אחת לשנה.

בדיקה שנתית במוסך

לפחות פעם בשנה חשוב לקחת את הרכב למוסך מורשה לטיפול שנתי ולבדיקה מקיפה, זאת על מנת להבטיח שלכל רכיבי הליבה עובדים כמו שצריך ומבטיחים פעילות תקינה. תמיד כדאי לבדוק את מצב רפידות הבלמים, מנוע, מסננים למיניהם ולצאת לדרך בראש שקט. בכל מקרה, אל תחכו חלילה לאירוע שיצריך ביקור במוסך ונסו להקדים תרופה למכה. היו ערניים בנוגע לרעש בלמים או קושי בפעילות הדוושות או כל סימן שמצריך ביקור במוסך, לפני שהנזק יחמיר.

נקי ומוכן לדרך – שטיפה תקופתית של הרכב

כמו שאנחנו מתקלחים מדי יום ושומרים על עצמנו, כך גם חשוב לשמור על הסקודה שלנו יפה ומטופחת, ממש כמו ביום שרכשנו אותה על אחת כמה וכמה אם זה עתה חזרנו מטיול בשטח או מזג האוויר היה קשוח במיוחד. חשוב מאוד להפקיד את מלאכת הניקוי בידיים מיומנות, בין אם מדובר במנהרת שטיפה ובין אם בניקוי ידני. חשוב לוודא שהניקוי יהיה חיצוני ופנימי וייעשה בחומרי ניקוי איכותיים. שטיפת הרכב יכולה לסייע במניעת נזק לטווח הארוך ובמסגרת השטיפה כדאי גם לשים לב אם יש אלמנטים פגועים שדורשים תיקון או החלפה, למשל, חגורות וצינורות.

לסיכום, תחזוקת רכב חיונית והכרחית לשמירה על תקינות הרכב ונסיעה בטוחה. חשוב מאוד לרכוש רכב סקודה ממקום איכותי ואמין ולהקפיד על טיפולים על מנת למנוע מצב של הורדת הרכב מהכביש.

לפרטים נוספים אודות רכב זה אשמח שתחזרו אליי

   3883*
   אנא המתן...

   חפש את הרכב הבא שלך

   עד:
   -

    נשמח לעמוד לשירותכם בכל נושא ועניין השאירו פרטים ונחזור אליכם

     השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם

     אנחנו קרובים אלייך יותר מאי פעם!

     סניף בני ברק רחוב הלח”י 24 א.ת. בני ברק
     סניף חיפה ההסתדרות 104
     סניף ירושלים יד חרוצים 17 א.ת תלפיות
     סניף ראשון לציון המדע 1 ,פלמחים ראשון לציון

     צ'אט עם נציג
     כאן יוטמע iFrame של צ'אט
     כתוב הודעה לשירות הלקוחות

      נשמח לעזור בכל נושא ועניין

      חייגו אליי

       השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם

       סניפים

       אנחנו קרובים אלייך יותר מאי פעם!

       סניף בני ברק רחוב הלח”י 24 א.ת. בני ברק
       סניף חיפה ההסתדרות 104
       סניף ירושלים יד חרוצים 17 א.ת תלפיות
       סניף ראשון לציון המדע 1 ,פלמחים ראשון לציון