תחזוקת רכב הסקודה שלכם

רכבי סקודה הפכו בשנים האחרונות לפופולריים במיוחד בישראל וזאת בזכות היתרונות הרבים שהם מספקים. רכב מסוג סקודה משלב באופן אידאלי בין חדשנות, איכות, נוחות, חוויית נסיעה ידידותית ומהנה ורמת מחירים משתלמת לכל כיס. על מנת לשמור על הרכב שלכם שמור, מתוחזק כראוי, נקי ואסתטי, הרי שישנן כמה פעולות וכמה טיפים שיאפשרו לכם ליהנות ממנו ולשמור על ערכו לאורך שנים.  

כללים וטיפים מועילים לתחזוקה נאותה של רכבכם

הדגמים השונים של רכבי הסקודה מתאימים למגוון שימושים החל מרכב פנאי מפנק ועד לרכב לכל המשפחה שמספק נוחות מרבית. על מנת שנוכל לממש וליהנות מההשקעה שביצענו בעת רכישת הרכב, הרי שיש לשמור על מערכות הרכב תקינות. הכלל הראשון הינו לא להשאיר את הרכב בחנייה ימים על גבי ימים ללא הנעה או נסיעה וזאת משום שרכב עומד לאורך זמן עלול להוביל למצב של התרוקנות ואי תקינות של המצבר. במידה ואתם עובדים מהבית או שנאלצים להישאר בו יותר מכמה ימים, הרי שיש להניעו באופן יזום אחת ליומיים למשך כרבע שעה. טיפ נוסף לתחזוקה נכונה של רכב חונה הינה להחנותו במקום מוצל וזאת על מנת לשמור על שכבת הצבע מפני תנאי מזג השונים. 

שמירה הן על אסתטיקה והן על בטיחות

הקפידו לשמור על  תקינותם של צמיגי הרכב שכן הם חיוניים לנסיעה ונהיגה בטוחה. במידה ואתם עומדים לפני החלפת צמיגים, הקפידו לרכוש צמיג חדש אך ורק מחברה מקצועית ובעלת מוניטין בתחום. מומלץ שלא להתפתות למחיר זול, שכן הוא עלול לעלות לכם ביוקר בהמשך ולהוביל לעוגמת נפש ותקלות מיותרות. חשוב למלא אוויר בצמיגים וזאת בהתאם להוראות היצרן על מנת להבטיח כי לחץ הצמיגים נותר תקין.  

פעולת התחזוקה השכיחה ביותר הינה שטיפת הרכב. כל מי שהמראה האסתטי של הרכב חשוב לו, דואג לשטוף אותו במכונת שטיפה מפעם לפעם בהתאם לצורך. יש מי שמעדיפים לשטוף את רכבם בצורה עצמאית מטעמי חיסכון, אולם בהחלט תוכלו להרשות לעצמכם לשטוף את רכבכם במכון שטיפה מקצועי וליהנות מפעולת ניקיון איכותית ויעילה במיוחד. הקיץ הישראלי הינו חם ולח וקרני השמש הצורבות עלולות לגרום לנזקים לשכבת הצבע של הרכב. נוכח עובדה זו, מומלץ לצפות את הרכב בשכבת ווקס אחת לחצי שנה, שכן פעולה זו מבטיחה שמירה על מראה אסתטי ונעים לעין. 

החשיבות בביצוע טיפולים לרכב

שמירה על ערך ותקינות הרכב, על חיי מנוע ארוכים ועל בטיחות הנוסעים מחייבת ביצוע טיפולים בזמן ובהתאם להוראות היצרן. הקפדה על ביצוע הטיפול בזמן תבטיח כי הרכב שלכם נמצא במצב מכני טוב ותקין וכי הנסיעה בו בטוחה. את הטיפול לרכב הסקודה שלכם חשוב לבצע אך ורק במוסך מורשה של חברת סקודה המכיר היטב את הרכב ומחזיק בחלפים מקוריים וחדישים. הטיפולים במוסך סקודה כוללים הכנה לטסט, תיקון והחלפה של רדיאטורים ואגזוזים, טיפול 10,000, טיפול במערכות הזרקה, חימום וקירור, החלפת שמנים, טיפול במערכת הבלמים, בדיקת חורף ועוד. 

לסיכום

תחזוקה נכונה ונאותה של רכב סקודה כוללת ביצוע כמה פעולות חיוניות בהן: שטיפה הכוללת ניקוי ריפודי רכב, חנייה במקום מוצל, ביצוע טיפולים ותיקונים בזמן במוסך מורשה ושמירה על לחץ אוויר תקין בצמיגים. שמירה על כללי תחזוקה נאותים תבטיח הנאה מחוויית נסיעה איכותית ובטוחה לאורך זמן וממראה אסתטי ומרשים של רכבכם.  

לפרטים נוספים אודות רכב זה אשמח שתחזרו אליי

   3883*
   אנא המתן...

   חפש את הרכב הבא שלך

   עד:
   -

    נשמח לעמוד לשירותכם בכל נושא ועניין השאירו פרטים ונחזור אליכם

     השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם

     אנחנו קרובים אלייך יותר מאי פעם!

     סניף בני ברק רחוב הלח”י 24 א.ת. בני ברק
     סניף חיפה ההסתדרות 104
     סניף ירושלים יד חרוצים 17 א.ת תלפיות
     סניף ראשון לציון המדע 1 ,פלמחים ראשון לציון

     צ'אט עם נציג
     כאן יוטמע iFrame של צ'אט
     כתוב הודעה לשירות הלקוחות

      נשמח לעזור בכל נושא ועניין

      חייגו אליי

       השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם

       סניפים

       אנחנו קרובים אלייך יותר מאי פעם!

       סניף בני ברק רחוב הלח”י 24 א.ת. בני ברק
       סניף חיפה ההסתדרות 104
       סניף ירושלים יד חרוצים 17 א.ת תלפיות
       סניף ראשון לציון המדע 1 ,פלמחים ראשון לציון