wolksvagen

פולקסווגן קראפטר

עשירה במגוון פתרונות חכמים לצד תוספות מדויקות, כאלו שהופכות את סך התוצאה להרבה יותר מרשימה, איכותית, נוחה ובטוחה. הכירו את פולקסווגן קראפטר החדשה שמגיעה אלינו עם מגוון מערכות הינע, סביבת נהג מתקדמת ויכולת לחסוך משמעותית בדלק.

גרסאות פולקסווגן קראפטר

פולקסווגן קראפטר מגיעה אלינו עם שלושה סוגי מנועים, עם שתי תיבות הילוכים ועם מגוון נרחב של קומבינציות, ואם נדייק, עם 6, כאשר אין זה כלל משנה אם מדובר במערכת הנעה אחורית, קדמית או כפולה – לכל גרסה ניתן לשדך תיבת הילוכים אוטומטית בעלת 8 יחסי העברה, או לחלופין תיבה ידנית בעלת 6 יחסי העברה.

תתי סוגים:

מדובר באחד מהרכבים שמציע את הכמות הגדולה ביותר של תתי סוגים. ישנו “קראפטר 3.88 טון ואן משלוח”, ישנו “קראפטר 5 טון ואן משלוח”, ישנו “קראפטר 5 טון היסעים”, ישנו “קראפטר חד ודאבל קבינה” ואף ישנו קראפטר אמבולנס. להלן סקירה קצרה של קראפטר חד ודאבל קבינה:

פולקסווגן קראפטר חד/דאבל קבינה מציע מבחר של 3 בסיסי גלגלים ומשטחי העמסה שנעים בין 5.5 ל9.6 מ”ר, כאשר קראפטר חד קבינה מותאם עבור 3 נוסעים ואילו קראפטר דאבל קבינה מותאם עד ל7 נוסעים.

קטגוריה

מסחרית גדולה

קהל יעד

Volkswagen Krafter נדרשת במגוון תחומים. ניתן למצוא לה לקוחות בענף החקלאות, הבנייה, המשלוחים, הלוגיסטיקה והמסחר.

מפרט טכני פולקסווגן קראפטר

פולקסווגן קראפטר מגיעה אלינו לצד תיבת הילוכים אוטומטית בעלת 8 יחסי העברה שמשודכים לכל סוגי המנועים והם אלו שהופכים את הנסיעה לחסכונית ונוחה גם בעת מעבר בכבישים עמוסים. אי לכך מראש ניתן להיות בטוחים שאין זה משנה באיזו מערכת הנעה בוחרים, כיוון שמראש ניתן להבטיח שהנהיגה תהיה איכותית ואילו צריכת הדלק חסכונית.

מבחינת מנוע, ראוי לציין שפולקסווגן קראפטר מגיעה עם מנוע TDI מדהים וסופר יעיל. מדובר במנוע שתוכנן במיוחד כדי להעניק מענה עבור סך הדרישות שמצופות מרכב מסחרי. כמו כן, מנוע 2.0 ל’ שמספק 140 כ”ס צורך בממוצע כ7.4 ל’ ל100 ק”מ, ומציג מומנט של 35 קג”מ ואילו מנוע 2.0 ל’ שמספק 177 כ”ס צורך בממוצע כ7.5 ל’ ל100 ק”מ, ומציג מומנט של 42 קג”מ.

מבחינת מידות, נציין שפולקסווגן קראפטר החדשה מגיעה אלינו עם 3 גבהים שונים של גג ועם 2 אורכי מרכב שונים – אורכי ארגז שנעים בין 2,700 ל4,700 מ”מ. Volkswagen Krafter בעלת האורך הבינוני מציעה נפח העמסה של 11,300 ל’ והאורך שלה 5,986 מ”מ, פולקסווגן קראפטר הארוכה מציע נפח העמסה של 14,4300 ל’ והאורך שלה 6,836 מ”מ, ולבסוף פולקסווגן קראפטר בעלת האורך המאוד ארוך מציעה נפח העמסה של 16.4 ל’ והאורך שלה 7,3916 מ”מ.

מבחינת מערכות הנעה, נמצא שישנה הנעה קדמית שמציעה כושר גרירה של עד כ3 טון וגובה וכושר העמסה גבוה. ישנה הנעה אחורית שמציעה כושר גרירה של עד כ3.5 טון, כושר העמסה גבוה, יכולת לחבר עד כ8 טון וכושר משיכה שנחשב עוצמתי, ולבסוף ישנה הנעה כפולה שמציעה אחיזה מרבית, יציבות איכותית וכושר גרירה של עד כ3 טון.

עיצוב volkswagen crafter

לא ניתן לפספס ש Krafter מבית פולקסווגן. המראה מוקפד, אלגנטי ומשדר רכב עבודה לצד איכות ברמה מאוד גבוהה.

טכנולוגיה ואבזור מבית פולקסווגן קראפטר

גם מבחינת אבזור פולקסווגן קראפטר אינה מאכזבת. היא מציעה את מיטב הקישוריות, חיבורי אודיו, מסך בגודל “8, מסך מולטימדיה, קישורית בלוטות’, מערכת שמע מקורית והגה שמציע שליטה על מגוון תרחישים. בנוסף, ישנם 2 חלונות חשמליים, פנסי חזית, מחשב דרך, מראות צד מתקפלות ומערכת עצור וסע עבור דימום מנוע בעת עמידה. מה מקבלים אם משלמים מעט יותר? מצלמת רוורס, חיישני חנייה 360 מעלות, פנסי לד, דלת הזזה מצד שמאל, גג גבוה ומערכת עזר לחניה.

בטיחות

אם חיפשתם רכב בטיחותי, פולקסווגן קראפטר היא בהחלט התשובה עבורכם. מדובר ברכב שכולל לא פחות מ20 מערכות מתקדמות ומוערכות, כאלו שמאפשרות לנהג לוודא שיש לו גיבוי. אי לכך גם אם הנהג לא 100% מרוכז, הרכב יסייע לו לנטר מצבים מסוכנים. אז מה יש לנו כאן? בין היתר פולקסווגן קראפטר החדשה מצוידת במערך חיישנים מתקדמים שמסייעים לתמרן את הרכב הארוך באזורים צפופים, ואף אם מתקרבים לקיר או לרכב, זוכים לקבל חיווי קולי. עוד מערכת מיוחדת היא מערכת שמפצה על רוחות צד חזקות. מדובר במערכת יציבות שבעת מגע עם רוחות חזקות מכניסה לפעולה את מערכת הבלמים.

מה עוד? בפולקסווגן לא שכחו שדגם קראפטר לא פעם כוללת גרר, ועל כן ישנה מערכת שמסייעת לתמרן חניה לאחור עם נגרר. בנוסף, ישנה מערכת אוטומטית שמסייעת לבלום לאחר תאונה, כך שבעת זיהוי התנגשות, מהירות הרכב מואטת באופן אוטומטי למהירות של 10 קמ”ש, וזאת מבלי לפגום ביכולת השליטה של הנהג.

סביבת נהג volkswagen crafter

רבים שבוחרים בפולקסווגן קראפטר יוצאים לנסיעות ארוכות, ועל כן כיף לגלות שסביבת הנהג כה תומכת, נוחה ויעילה. ראשית פולקסווגן קראפטר מציעה לא מעט פתרונות אחסון חכמים ונוחים לצד איכות חומרים ברמה גבוהה. בין היתר נמצא בסביבת הנהג רצפת גומי, כיסא שמציע כוונון חשמלי ו4 כווני תמיכה (כולל יכולת לבצע התאמה בהתאם למשקל הנהג), מחזיק כוסות שמתאים עד לחצי ל’ ואף מחזיק כוסות ייעודי עבור הנוסע הנוסף.

מבחינת טכנולוגיה, נמצא שקע USB שממוקם היטב, גלגל הגה שמציע תפקוד עבור מגוון מערכות, שקע 12V, תא כפפות שנחשב יחסית גדול, מערכת מולטימדיה שכוללת מסך “8, בלוטות’ ואולי חשוב מכל קורות בצורת A שמאפשרות נראות פנורמית לכל הכיוונים.

תא מטען

תא המטען מציע מפתח רחב ונוח במיוחד הן עבור פריקה והן עבור הטענה, לא מעט בזכות הגובה של מפתח ההעמסה שמגיע נמוך ב100 מ”מ לעומת הדגם הקודם. כמו כן, תא מהטען מכיל טבעות עיגון שמחוברות לרצפה, לצד דפנות שמכילות מסילות עיגון, כך שניתן להיות רגועים שהמטען יגיע בבטחה ליעד.

ביצועים

אין ספק שפולקסווגן קראפטר נועדה לבצע עבודה מאומצת שמוכיחה את עצמה בעת חנייה, מהירות גבוהה, פקקים, עקיפה וכדומה, וכל זאת גם כשתא המטען עמוס. בנוסף, הנסיעה חלקה ושקטה, עוצמתית וחסכונית. מה עוד ראוי לציין? כושר הספיגה איכותי, הדינאמיות מוכיחה את עצמה גם במהירות גבוהה ואילו מערכות הבטיחות סוגרות היטב את הפינה.

חוות דעת סקודה

פולקסווגן קראפטר חוות דעת

פולקסווגן קראפטרר volkswagen crafter מביא לנו מסחרית עמידה, משוכללת, איכותית, בטיחותית ושמוכיחה את עצמה בכביש. מכאן שאם מחפשים רכב עבודה שיודע להציע שלל דגמים עבור צרכים ממוקדים, בהחלט מדובר בבחירה מבטיחה.

תמורה למחיר הרכב

תמורה למחיר

פולקסווגן קראפטרר בהחלט מציעה מחיר הוגן לצד ביצועים שווים ואיכות מובילה, כך שאם מחפשים דגם איכותי לטווח הארוך, מדובר בבחירה מבטיחה.

אנחנו כאן בשבילך חייג אלינו עוד היום

לפרטים נוספים אודות רכב זה אשמח שתחזרו אליי

   אנא המתן...

   חפש את הרכב הבא שלך

   עד:
   -

    נשמח לעמוד לשירותכם בכל נושא ועניין השאירו פרטים ונחזור אליכם

     השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם

     אנחנו קרובים אלייך יותר מאי פעם!

     סניף בני ברק רחוב הלח”י 24 א.ת. בני ברק
     סניף חיפה ההסתדרות 104
     סניף ירושלים יד חרוצים 17 א.ת תלפיות
     סניף ראשון לציון המדע 1 ,פלמחים ראשון לציון

     צ'אט עם נציג
     כאן יוטמע iFrame של צ'אט
     כתוב הודעה לשירות הלקוחות

      נשמח לעזור בכל נושא ועניין

      חייגו אליי

       השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם

       סניפים

       אנחנו קרובים אלייך יותר מאי פעם!

       סניף בני ברק רחוב הלח”י 24 א.ת. בני ברק
       סניף חיפה ההסתדרות 104
       סניף ירושלים יד חרוצים 17 א.ת תלפיות
       סניף ראשון לציון המדע 1 ,פלמחים ראשון לציון