wolksvagen

פולקסווגן קאדי

על פולקסווגן קאדי כנראה שכבר שמעתם, כי כשיש טנדרון איכותי בסביבה קשה להתעלם ממנו. כיום, לאחר שחלפו כמה שנים, ולאחר שהיא הציגה את פולקסווגן קראפטר, פולקסווגן החליטה שהגיע הזמן לשדרג את הטוב והמוכר, ועל כן לאחר שבשנת 2015 היא הביאה אלינו את הדור 4, היא עתידה להנחית בארץ את הדור ה5. אז כן, הצפייה גדולה וההתעניינות רבה, כך שאם גם אתם סקרניים, נעניק לכם הצצה ראשונית – קבלו את פולקסווגן קאדי דור 5!

גרסאות

כשלב ראשון, Volkswagen Caddy עתידה להגיע אלינו מצוידת במנוע 2.0 ל’ דיזל TDI שמספק 3 סוגי כ”ס: 75, 102 ו122 כ”ס, כאשר את גרס ה102 כ”ס יתאפשר להשיג לצד תיבת 7 הילוכים DSG, ואף לצד הנעה כפולה.

סך הדגמים יהיו מצוידים במערכת הזרקה כפולה, עובדה שבין היתר מובילה למנועים מאד נקיים. כמו כן, נכון להיום מדברים על כך שבהמשך פולקסווגן קאדי תגיע ארצה עם מנוע 1.5 ל’ לצד הספק של 116 כ”ס, ואף תגיע ארצה גרסת הנעה בגז שתספק כ130 כ”ס – עובדה אידאלית עבור רכב מסחרי שמבקש לחסוך בהוצאות הדלק. מה עוד? מי שמחפש את הדגמים הידניים, ישמח לקבל קאדי בעלת תיבה ידנית שמספקת כ6 הילוכים – הן בגרסה של ההנעה הכפולה והן בגרסת הדיזל.

כמו כן, צריכות להגיע ארצה שתי תצורות: פולקסווגן קאדי מסחרית ופולקסווגן קאדי נוסעים, כאשר כל אחת תציג נתוני אורך מעט שונים.

קטגוריית פולקסווגן קאדי

Volkswagen Caddy הנו טנדרון שמוגדר הן כרכב משפחה והן כרכב מיניוואן קומפקטי.

קהל יעד

אחד מהרכבים היחידים שמעניק מענה כולל הן לצרכי משפחה והן לצרכים מסחריים. מכאן שניתן להיות בעל משפחה שמחפש רכב גדול, בטיחותי ואיכותי וניתן להיות בעל עסק שמבקש להעביר ברכב ציוד באופן נוח, מרווח וחסכוני.

מפרט טכני של Volkswagen Caddy

Volkswagen Caddyהחדשה מבוססת על פלטפורמת MQB מודולרית, וככזו בסיס הגלגלים זוכה לגדול בצורה משמעותית. בסיס הגלגלים הנו 2.76 מ’ (8 ס”מ יותר מהדגם הנוכחי), האורך הנו 4.5 מ’ (כמעט ללא שינוי) והרוחב הנו 1.86 מ’ (6 ס”מ יותר). עוד נציין שהגרסה הארוכה עתידה להציע נפח תא מטען של 4,000 ל’, לצד בסיס גלגלים שמציע כ 297 ס”מ ואורך כללי שמציע כ 485.3 ס”מ.

כמו כן, מעבר לבסיס MQB מאפשר לפולקסווגן קאדי להגיע עם מתלה אחורי, זרוע נגררת ומוט פנהרד, משמע תא המטען גדל ואילו הנסיעה נהיית הרבה יותר נוחה.

מבחינת מנוע, פולקסווגן קאדי מצוידת במנוע TDI משודרג ושעומד בתקן יורו 6, בין היתר בזכות מסנני חלקיקים איכותיים וחדישים.

עיצוב פולקסווגן קאדי

העיצוב של פולקסווגן קאדי קודם כל משדר קווים נקיים ומודרניים, כך שלרגע שוכחים שמדובר במסחרית קטנה שמשרתת מגוון נרחב של עסקים. אז מה לוקח את אותו טנדרון והופך אותו לרכב כה מרשים בעל חזות דינאמית, יוקרתית ואפילו מעט קלילה? ובכן בין היתר מדובר בתאורת לד מרשימה, בפגוש עוצמתי ובחלונות גדולים. כמו כן, אם נביט פנימה נמצא זרימה בין החוץ לפנים. הדשבורד מציג עיצוב נקי וחף מכפתורים מיותרים, ואילו המושבים בעלי הנראות החדשנית בין היתר מציעים נוחות ברמה מאוד גבוהה.

טכנולוגיה ואבזור | Volkswagen Caddy

ככול שתבחרו בגרסאות היותר מפנקות, כך תקבלו היצע יותר מרשים. בין היתר ניתן לצפות לקבל תאורת אווירה, בקרת אקלים, מערכת מולטימדיה מתקדמת, שני שקעי USB, קישורית אלחוטית, וונטה אחורית ודלתות הזזה חשמליות. אם נציץ מה קורה בגרסאות שנחשבות יותר מושקעות, נמצא בגרסת הStyle דלתות הזזה חשמליות – כולל דלת תא מטען. בנוסף, הדגמים המשודרגים עתידיים לכלול משטח טעינה אלחוטי, חלון גג פנורמי שמכניס את השמיים פנימה, מפתח חכם, חישוקי “18 מרשימים וכדומה.

בטיחות | Volkswagen Caddy

אומנם בכול הנוגע לאבזור וטכנולוגיה יש הבדלים די משמעותיים בין הגרסאות הסטנדרטיות ליוקרתיות, אך בכול הנוגע לבטיחות, נמצא שכל דגמי פולקסווגן קאדי מציעים רמה מאוד גבוהה. בין היתר נקבל מערכת בלימה אוטונומית, בלם יד חשמלי, בקרת סטייה מנתיב, מערכת סיוע עבור נסיעה לאחור לצד נגרר, מערכת בלימה משנית שנכנסת לפעולה לאחר תאונה ובקרת שיוט אדפטיבית שנעזרת בחיישנים כדי למדוד מרחקי מהירות ביחס לרכב שמצוי מקדימה, כאשר הנהג זוכה לקבוע הן את המהירות הרצויה והן את המרחק המועדף מהרכב שמלפנים. באופן שכזה התוכנה מסייעת לשלוט במהירות בטיחותית בהתאם לדגשים אישיים – כולל מצבי פקקים ותחילת נסיעה.

דגשים אודות פולקסווגן קאדי

הכול נשמע טוב ויפה, אך יש להיות סבלניים, וזאת כיוון שפולקסווגן קאדי החדשה עתידה לנחות בארץ רק במהלך השנה. מה עוד? היא עתידה להגיע ארצה גם בגרסת 7 מושבים, כולל מושבים נפרדים בשורה ה2.

סביבת נהג

סביבת הנהג בפולקסווגן קאדי בהחלט מאוד מרשימה, והיא בהחלט עונה על הדרישות שמצופות מסביבת נהג ברכב משפחתי. מצד שני, ממש כפי שמצופה מרכב מסחרי, הפלסטיקה של פולקסווגן קאדי עמידה – פחות רכה אלא יותר קשיחה. נוסף לכך, מי שייבחן מקרוב את עיצוב הפנים של סביבת הנהג, יימצא מושבי נוחות AGR ולא מעט שימוש במשטחי ומסכי מגע, כך שאולי מדובר ברכב מסחרי, אך גם ברכב מסחרי שמדבר קידמה – מדבר 2021. כמו כן, אם נתמקד בגרסה הבסיסית שיותר מיועדת עבור עבודה, נמצא לוח מחוונים יחסית רגיל ומולטימדיה רגועה שמציעה מסכים שנעים בין “6.5 ל “10.

המרחב האחורי

בשורה השנייה נמצא שלושה מושבים גדולים ומחוברים, כאלו שאם רק רוצים, ניתן להסיר לטובת הגדלת נפח תא המטען. באופן כללי האזור של היושבים מאחור מאוד מרשים. הוא מציע מקום בשפע, כך שבקלות יכולים לשבת אחד לצד השני שלושה ילדים ישובים על בוסטרים, או לחלופין שלושה מבוגרים, כאשר כל אחד נהנה ממקום מרווח עבור אזור הברכיים והראש.

תא מטען

תא המטען של פולקסווגן קאדי נחשב מאוד גדול – צמח בלא פחות מ 270 ל’ שפרושים על פני 2.15 מ’ ומציגים כ4,000 ל’. כמו כן, בזכות פלטפורמת MQB התאפשר להגדיל את תא המטען, עובדה משמעותית שהובילה לכך שניתן להעמיס בפולקסווגן קאדי משטח אירופאי תקני לא רק לאורך, אלא גם לרוחב. מהי המשמעות? התייעלות! כיום ניתן להעמיס בקלות בפולקסווגן קאדי שני משטחים בו זמנית, כך שלא רק מדובר בחסכון משמעותי בזמן ובדלק, אלא גם מדובר בייעול משמעותי בכול הנוגע לפעולת השינוע.

חוות דעת סקודה

פולקסווגן קאדי חוות דעת

פולקסווגן קאדי מציעה סביבת נהג מנצחת, יחידות הנעה שמוכיחות את עצמן ונסיעה נוחה במיוחד. אי לכך מי שחיפש מסחרית שווה שיודעת לשמר את הישגי העבר, בהחלט עתיד לצאת מרוצה, במיוחד את מתמקדים בדגם ה1.0 ל’.

תמורה למחיר הרכב

תמורה למחיר

מדובר במחיר מעולה ביחס לקטגוריה. מכאן שאם חיפשתם רכב מיניוואן קומפקטי, יעיל, מפנק וזול, מדובר בבחירה מבטיחה, במיוחד אם מתמקדים בגרסת ה1.0 ל’.

אנחנו כאן בשבילך חייג אלינו עוד היום

לפרטים נוספים אודות רכב זה אשמח שתחזרו אליי

   3883*
   אנא המתן...

   חפש את הרכב הבא שלך

   עד:
   -

    נשמח לעמוד לשירותכם בכל נושא ועניין השאירו פרטים ונחזור אליכם

     השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם

     אנחנו קרובים אלייך יותר מאי פעם!

     סניף בני ברק רחוב הלח”י 24 א.ת. בני ברק
     סניף חיפה ההסתדרות 104
     סניף ירושלים יד חרוצים 17 א.ת תלפיות
     סניף ראשון לציון המדע 1 ,פלמחים ראשון לציון

     צ'אט עם נציג
     כאן יוטמע iFrame של צ'אט
     כתוב הודעה לשירות הלקוחות

      נשמח לעזור בכל נושא ועניין

      חייגו אליי

       השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם

       סניפים

       אנחנו קרובים אלייך יותר מאי פעם!

       סניף בני ברק רחוב הלח”י 24 א.ת. בני ברק
       סניף חיפה ההסתדרות 104
       סניף ירושלים יד חרוצים 17 א.ת תלפיות
       סניף ראשון לציון המדע 1 ,פלמחים ראשון לציון