wolksvagen

פולקסווגן פולו

כמעט עשור שפולקסווגן פולו מלווה אותנו על הכביש. הדגם הגיע אלינו כרכב סופר מיני, כאשר הוא יודע להציע מרכב של האצ’בק, סטיישן וסדאן, אם כי אין שאלה שמרכב ההא’צבק ניצח בענק. כיום לאחר 6 דורות בהן הדגם מככב על הכביש ולאחר שלמדנו להעריך את יתרונות פולקסווגן טי קרוס, פולקסווגן פולו יודעת להציע חבילה מעוגנת ומהודקת של הטבות בהתאם להעדפות הציבור. מכאן שאם בעבר כבר היה לכם פולקסווגן פולו, עליכם להתעדכן לגבי הדגם החדש שמצדיק יציאה של דור שישי. מה מחכה? הדור השישי חושף לפנינו מראה דינאמי ואלגנטי שמציג על קצה המזלג מה מחכה מאחורי ההנעה, וכל זאת לצד שלל חידושים שהוטמעו כהלכה, בדיוק כפי שמצופה מחברת רכבים מובילה.

3 הגרסאות של פולקסווגן פולו

פולקסווגן פולו מציגה 3 דגמים שונים: פולקסווגן פולו 1.0 ידני 95 כ”ס Comfortline, פולקסווגן פולו 1.0 רובוטית כפולת מצמדים 95 כ”ס Comfortline ולבסוף פולקסווגן פולו 1.0 רובוטית כפולת מצמדים 115 כ”ס Comfortline.

בעיקרון שלושת הדגמים יוצרו בשנת 2020, מכילים 5 מקומות ישיבה ובעלי שלדה אחודה. עם זאת, בעוד שדגם פולו 1.0 ידני 95 כ”ס Comfortline בעל תיבה ידנית ומגיע רק עם 5 הילוכים, הרי ששני הדגמים הנוספים בעלי תיבת הילוכים רובוטית כפולת מצמדים והם כבר מציעים 7 הילוכים. בנוסף, פולקסווגן פולו 1.0 רובוטית כפולת מצמדים מובילה בכול הנוגע למהירות האצה, הספק מרבי ומומנט מרבי (115 כ”ס מול 95 כ”ס ו17.8 קג”מ מול 20.4 קג”מ). מה עוד? אם מחפשים דגם חסכוני, כמובן שתבחרו בדגם הידני. מבחינת בטיחות, הדגם הידני הוא היחיד שמגיע ללא בקרת שיוט אדפטיבית, ומבחינת אביזרים דגם פולקסווגן פולו 1.0 רובוטית כפולת מצמדים הנו הדגם היחידי שמגיע עם גג שמש פנוראמי, מציע הנעה ללא מפתח וכולל מראות צד מתקפלות באופן חשמלי.

פולקסווגן פולו GTI

הגרסה הספורטיבית של פולקסווגן פולו זוכה לקטגוריה משלה. מדובר ברכב יחסית זהה, אך שמביא אלינו את הגרסה הספורטיבית. פה ניתן למצוא מגוון שינויים, אך מראש נציין שההבדל העיקרי טמון במנוע. מדובר במנוע 2. ל’ טורבו בנזין שמוביל למומנט של 32.6 קג”מ ול200 כ”ס – אלמנט מרשים לכל הדעות. כמו כן, מדובר בתיבת הילוכיםDSG  בעלת 6 הילוכים. מה עם גרסה ידנית? במקרה זה היא אינה אופציה. מבחינת אבזור, נמצא התאמה מלאה למה שקורה בגרסת פולקסווגן פולו 1.0 רובוטית כפולת מצמדים 115 כ”ס, אך גם ישנן מספר תוספות. מה למשל? מראה נגד סנוור, שליטה על תיבת ההילוכים דרך ההגה, תאורת לד אחורית וקדמית, חיישני תאורה וגשם, מחשב דרך מורחב וחישוקי 17.

קטגוריה

Volkswagen Polo מוגדר כרכב סופר מיני, כאשר הדור ה6 לראשונה מביא את הרכב המוכר ללא גרסת 3 דלתות, עובדה שעובדת די טוב עם הקהל הישראלי.

מי הקהל היעד של פולקסווגן פולו

Volkswagen Polo עושה פרסה והפעם מכוונת לקהל יעד צעיר, או לכל הפחות לקהל יעד צעיר ברוחו. הממדים הקטנים לצד קלות התמרון ושלל האמצעים הטכנולוגים שנחשבים מאוד מתקדמים, לוקחים את הסופר מיני מבית  Poloלסיבוב בשכונה חדשה וצעירה.

מפרט טכני - Volkswagen Polo

כאמור Volkswagen תשווק לצד מנועי 1,000 סמ”ק בנזין וטורבו, לצד הספקים של 95/115 כ”ס. באופן כללי הסל”ד להספק מרבי הנו 5,000, שלושת הדגמים מגיעים עם 3 בוכנות ונתמכים במנוע טורבו בנזין. אם נבחן את האופציה הידנית, נמצא שהיא מאיצה ל100 קמ”ש תוך 10.8 שניות ומציעה צריכת דלק ממוצעת שעומדת על 22.2. ק”מ לל’. מה קורה במנוע DSG? סה”כ נתונים זהים, אם כי כפי שציינו ההאצה מעט יותר מהירה על חשבון צריכת הדלק (דגם מעט פחות חסכוני) – גרסת ה115 כ”ס מאיצה ל100 קמ”ש תוך 9.5 שניות וצורכת כ20.8 ק”מ לל’. אי לכך המפרט הטכני בהחלט מוכיח שמדובר בבחירה קומפקטית ואיכותית במיוחד.

עיצוב - פולקסווגן פולו

מה יודעת להציע לנו Volkswagen Polo החדשה? את אותו עיצוב מרשים אך פחות שמרני, ומעל לכל מראה אלגנטי שמשדר איכות ומקרין דינאמיות נוכחת. מי שחד אבחנה, יימצא עד כמה משפיעה לטובה טכנולוגיית הלד ושבדגם זה פס הרוחב של הגריל זורם ישירות ליחידת התאורה, כך שנוצר מראה הרמוני בעל קריצה. מה קורה בחלק האחורי? שם נמצא שהמרכז מעט מנופח, עובדה שמחדדת את הפרופיל ומייצרת תחושה של דינאמיות חלקה.

טכנולוגיה ואבזור

כידוע Volkswagen Polo מאז ומתמיד נחשבה כאופציה איכותית, ועל כן גם הפעם נמצא היצע איכותי של אפשרויות. בין היתר קיימים 4 חלונות חשמליים, בקרת אקלים מפוצלת, פנסי חזית, חישוקים קלים, חיישני תאורה, חיישני גשם, פנסי ערפל קדמיים, מצלמת רוורס, מחשב דרך, מראות פנים נגד סנוור, מערכת “עצור וסע” (מערכת שמכבה את המנוע בעת עצירה) ומערכת זינוק בעלייה.

הבטיחות שמאחורי Volkswagen Polo

מה Volkswagen Polo יודעת להציע מבחינת בטיחות? לא מעט ואף כמה תוספות שלא תמצאו אצל המתחרות. שנפרט? ראשית מדובר ברכב שמחזיק ב5 כוכבים במבחן הריסוק ומגיע עם מערכת בלמים שלמה: ((EBD + ABS + BAS לצד 6 כריות אוויר. בנוסף, קיימת בקרת יציבות אלקטרונית, בלימת חירום אוטונומית, ישנם חיישני לחץ אוויר, זמזם התראה לאי חגירה, התרעת עייפות, מערכת איזופיקס וניתן לבטל את כרית האוויר שלצד הנהג. מכאן שללא ספק מדובר ברכב שיחזיר הביתה בבטחה.

דגשים

אם יודעים להעריך רכב שעשוי היטב, שמציע שלל תוספות חשובות ושעוקף בסיבוב את המתחרות, בהחלט שווה בדיקה. העדפה שלנו? מערכת ההנעה בגרסת 115 כ”ס משלבת היטב בין כל העולמות – ביצועים נהדרים לצד צריכת דלק טובה.

סביבת נהג

הנהג זוכה ליהנות משלל תוספות חשובות שמקפיצות בכמה רמות את חוויית הנהיגה. בין היתר תקבלו מערכת שמע שכוללת שליטה מהרכב, ישנה דיבורית ובלוטות’, קיים מסך מולטימדיה איכותי בגודל 8 אינץ’, ישנו חיבור אודיו USB וקישוריות Android Auto+Apple CarPlay. מהי המסקנה? כל פרט שובץ לאחר מחשבה, עובדה שמובילה לסביבת נהג אינטואיטיבית לנהיגה.

המרחב האחורי

קטנה קטנה, אך יודעת להציע מרחב אחורי מרווח.

תא מטען

תא המטען מציע כ351 ל’ ואם מקפלים את המושבים, זוכים ליהנות מ1125 ל’ פנויים. כמו כן, מפתח ההטענה והפריקה נחשב נוח ביותר.

ביצועי פולקסווגן פולו

אם רק תיכנסו מאחורי ההגה, תגלו נהיגה מעודנת שנתמכת בבידוד רעשים, בכושר ספיגה מרבי ובאופן כללי בדינאמיות מופלאה שלרגע משכיחה שמדובר ברכב מקטגוריית סופר מיני.

חוות דעת סקודה

פולקסווגן פולו חוות דעת

Volkswagen Polo בהחלט מציעה עסקה שווה – מרחב הפנים מאוד מפנק, מאובזר ומרווח, והביצועים לא פחות ממצוינים. מכאן שאם מחפשים רכב סופרמיני, התמקדו בדגם הנוכחי.

תמורה למחיר הרכב

תמורה למחיר

כרכב שמוביל בקטגוריה ועשוי באופן מושלם, אין להתפלא שהמחיר אינו זול, ואף נוסיף ונאמר שמדובר במקרה קלאסי בו מוטב לשלם מעט יותר כדי לקבל בתמורה הרבה יותר.

אנחנו כאן בשבילך חייג אלינו עוד היום

לפרטים נוספים אודות רכב זה אשמח שתחזרו אליי

   3883*
   אנא המתן...

   חפש את הרכב הבא שלך

   עד:
   -

    נשמח לעמוד לשירותכם בכל נושא ועניין השאירו פרטים ונחזור אליכם

     השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם

     אנחנו קרובים אלייך יותר מאי פעם!

     סניף בני ברק רחוב הלח”י 24 א.ת. בני ברק
     סניף חיפה ההסתדרות 104
     סניף ירושלים יד חרוצים 17 א.ת תלפיות
     סניף ראשון לציון המדע 1 ,פלמחים ראשון לציון

     צ'אט עם נציג
     כאן יוטמע iFrame של צ'אט
     כתוב הודעה לשירות הלקוחות

      נשמח לעזור בכל נושא ועניין

      חייגו אליי

       השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם

       סניפים

       אנחנו קרובים אלייך יותר מאי פעם!

       סניף בני ברק רחוב הלח”י 24 א.ת. בני ברק
       סניף חיפה ההסתדרות 104
       סניף ירושלים יד חרוצים 17 א.ת תלפיות
       סניף ראשון לציון המדע 1 ,פלמחים ראשון לציון