wolksvagen

פולקסווגן מולטיוואן

פולקסווגן מולטיוואן מציג את גרסת העילית בקטגורית ההיסעים, וזאת לעומת אחותה המעט יותר צנועה, פולקסווגן קראוול. מולטיוואן ללא ספק מציגה גרסה יוקרתית, מרהיבה ומאובזרת, כזו שיודעת להציע לנוסעים מאחור מעל ומעבר. פולקסווגן מולטיוואן מיועדת עבור נהג פלוס 6 נוסעים, כאשר כל נוסע זוכה למרווח רב לצד תנאים משלימים. מכאן שאם נשלב בין יחידות ההנעה העוצמתיות, לבין מערכות בטיחות מובילות, אמינות ברמה מאוד גבוהה והנדסת אנוש שעושה עבודה מדהימה, נמצא שרכב ההיסעים מולטיוואן משאיר את המתחרים הרחק מאחור.

גרסאות Volkswagen Multivan

קיימים 3 גרסאות. 2 דגמים בגרסאות 150 כ”ס ו199 כ”ס וישנו דגם דאבל קאבינה שמשווק בגרסת 150 כ”ס. שנפרט? מולטיוואן היילין אוטומט 7 הילוכים מציג 150 כ”ס, ומולטיוואן הייליין קצר אוטומטי 7 הילוכים מציג 204 כ”ס. מבחינת ההבדלים העיקריים, נמצא שהמומנט שונה (3,000 אל מול 2,400 סל”ד), המשקל הכולל שונה (3,080 ק”ג עבור הדגם של ה150 כ”ס ו3,000 ק”ג עבור הדגם של ה204 כ”ס), כאשר גם כושר ההעמסה שונה – 937 ק”ג לעומת 987 ק”ג (בהתאמה).

קטגוריה

Volkswagen Multivan מגיעה אלינו מקטגוריית ההיסעים – שירותי הסעת נוסעים.

קהל היעד של דגמי Volkswagen Transporter

כיוון שמדובר במוביל נוסעים יוקרתי, וכיוון שהמחיר אינו מהנמוכים שקיימים, מי שרוכש רכב מפנק מעין זה מגיע בעיקר מתחום מוניות היוקרה ואף מתחום המלונאות, כשר בין לבין, גם ציבור הנכים מגלה עניין רב בדגמי פולקסווגן מולטיוואן. כמו כן, אם נוסיף למשוואה את העובדה שניתן להשיג רכב זה בגרסת רטרו ייחודית, הרי שנקבל קהל יעד נוסף – כל מי שחובב נוסטלגיה משנות ה60 ויש לו את הכסף הנחוץ לשלם על התענוג.

מפרט טכני פולקסווגן מולטיוואן

מדובר במנוע שמספק 150/204 כ”ס שעומד בתקן יורו 6. נפח המנוע 1,968 סמ”ק, ישנן 4 בוכנות, מערכת הדלק עובדת על דיזל, מדובר בבית הילוכים אוטומטי בעלת 7 הילוכים והבלמים הם מסוג דיסק. מבחינת מידות, האורך הנו 4,904 מ”מ, הרוחב הנו 1,904 מ”מ והגובה הנו 1,950 מ”מ.

העיצוב שמאחורי פולקסווגן מולטיוואן

מבחינת עיצוב, נמצא שדגם מולטיוואן מציע חלונות כהים מאחור, מראות צד חשמליות ומתקפלות, פגושים שמגיעים בצבע הרכב וגריל קדמי שכולל כ5 פסי כרום. כמו כן, בדגם מולטיוואן הייליין נמצא חבילת עיטורי כרום חיצונית, חישוקי סגסוגת “17, פנסי לד אחוריים וקדמיים ומי שרוצה, יימצא שניתן לקבל את פולקסווגן מולטיוואן ב3 גוונים, מראה שלוקח את התצורה המוכרת למקום יותר נוסטלגי. עם זאת, ראוי לציין שבאופן כללי דגמי מולטיוואן מגיעים בשני צבעים סטנדרטים: לבן או אדום.

טכנולוגיה ואבזור | Volkswagen Multivan

כמצופה מרכב היסעים יוקרתי, ניתן למצוא בדגם מולטיוואן שני מושבים בשורה ה2, שני מושבים קדמיים שניתן לכוון לפי הגובה הרצוי, משענת יד לנהג ולנוסע שלצדו, שורה שלישית שמציעה 3 מושבים, מערכת בקרת אקלים מפוצלת ל3 אזורים, בשורת המושבים האחורית נמצא וילונות הצללה, 2 שקעי USB לצד שקעי 12V, מערכת שמע שכוללת רמקולים, דיבורית BT מובנית ומסך מגע. בנוסף, ישנה מערכת Connect App לחיבור לטלפון (באמצעות Play Car) ותאורת לד פנימית.

מה נמצא בזירה העיצובית מחוץ לרכב? דלתות הזזה שנעות ל2 הכיוונים, דלת הרמה אחורית שכוללת חלון, חלונות קבועים וחלונות חשמליים מקדימה.

פולקסווגן מולטיוואן – בטיחות מעל הכול

אם נבחן מה דגמי מולטיוואן יודעים להציע בקטגוריית הבטיחות, נמצא  חבילה מקיפה שכוללת את מיטב המערכות. להלן  הרשימה הבאה: 4 כריות אוויר (כולל יכולת לנתק את הכרית שלצד הנהג), מערכת ניטור לחץ אוויר בצמיגים, זמזם ונורת אזהרה עבור נעילת חגורת בטיחות (רק עבור החגורה של הנהג), מערכת ניטור עייפות, מצלמת רוורס מקורית, חיישני חניה (מאחור ומקדימה), חבילה משוכללת עבור  שמירה על הנתיב, בקרת שיוט אדפטיבית, בלימת חרום אדפטיבית וניטור שמירת מרחק מלפנים ומאחור. בנוסף, ישנה תאורת נהיגת יום, חיישן גשם למגבים וישנם פנסי ערפל  קדמיים שיודעים להתכוונן בפניות.

דגשים

אם רוצים להוסיף מעט יותר, ניתן ליהנות מהגוונים הבאים: ב’ז מטאלי, כחול כוכבים מטאלי, אפור מטאלי,  צבע פנינה וכמובן כסף מטאלי.

סביבת הנהג במולטיוואן

סביבת הנהג של פולקסווגן מולטיוואן מציעה חווית נהיגה ברמה מאוד גבוהה, כזו שבין היתר כוללת שליטה ישירה מההגה על מגוון מערכות וכמובן ציפוי עור איכותי ונעים למגע עבור ההגה, המושב ובלם היד. מה עוד מצפה לנהג שזוכה להסיע את “הסלון הנייד”? לוח מחוונים דיגיטלי מבית Digital Cockpit, 6 רמקולים, מערכת Discover Media, מסך “8, הגה שמציע כפתורי שליטה עבור מערכת השמע, מערכת אקלים מפוצלת וכמובן מחשב דרך מתקדם.

המרחב האחורי

נוחות מקסימלית עבור כמות גדולה של נוסעים היא המומחיות של פולקסווגן מולטיוואן. המושבים מאחור מסודרים בתצורת 2/2/3, כאשר בשורה השנייה מחכים שני כיסאות שניתנים להזזה, וזאת באמצעות מסילה שמאפשרת שליטה חלקה על המיקום הרצוי. כמו כן, מצוי מאחור שולחן יציב שמאפשר ליושבים משני כיווניו (ממש כמו בסלון) ליהנות מאווירה של אירוח, אך אם השולחן אינו נחוץ, הוא פשוט מתכנס פנימה ובכך מגדיל את המרחב הפנימי באופן משמעותי. כמו כן, כמצופה מרכב היסעים ברמה כה גבוהה, גם ישנה מערכת בקרת אקלים מפוצלת עבור 2 אזורים ואילו הדלתות חשמליות – מינימום מאמץ, מקסימום שליטה!

עוד נציין שאם מדובר בנוסע שמבקש לשמור על  הפרטיות, טוב לדעת שהחלונות יודעים להיות כהים ובכך מאפשרים פרטיות מלאה. מה עוד? הנוסעים יכולים להיות רגועים שהם בסביבה בטוחה, בין היתר בזכות אותו מנגנון בטיחות שנוגע לדלתות החשמליות, ואף הנוסעים מוזמנים ליהנות מנסיעה שקטה (בזכות המיקום של יחידת ההנעה) ואף ניתן להיות בטוחים שהצוואר לא ייתפס עקב יציאה של אוויר קר, וזאת כי עבודת הנדסת האנוש מראש התייחסה לכך שמיקום המיזוג לא יוציא אוויר לכיוון הצוואר של הנוסעים.

תא מטען

תא המטען נחשב מאוד גדול. הרוחב שלו 1,961 מ”מ, האורך שלו 2,532 מ”מ ואילו הגובה הוא  1,320 מ”מ, כך שאם רוצים לצאת לטיול ולהעמיס את “כל הבית” – כולל שקי שינה, שמיכות פוך, אוהל ענקי, כיסאות, צידניות ומשחקים לילדים, ניתן לבצע כל זאת בקלות ללא שיקולי מקום.

ביצועים

מאחורי כל השואו, ללא ספק נמצא מענה מלא מאחורי ההבטחה. הרכב נחשב מאוד בטיחותי, קל לתמרון, יציב, מגיב היטב בעת האצה, חוסך רעשי רקע מעיקים ונמצא מאוד עוצמתי. בנוסף, גם בדרכי עפר המולטיוואן מציגה נסיעה עוצמתית, ואילו המתלים האיכותיים מוכיחים את עצמם. מכאן שאם מבקשים חוויית נהיגה עבור נסיעה רבת משתתפים, בהחלט שפולקסווגן מולטיוואן מהווה בחירה מבטיחה.

חוות דעת סקודה

פולקסווגן מולטיוואן חוות דעת

מסחרית מאוד מוצלחת שמציעה נוחות מרבית, אבזור מושקע, מערכות בטיחות מתקדמות ושלל פתרונות חכמים.

תמורה למחיר הרכב

תמורה למחיר

כיוון שמדובר ברכב שנושק לקטגוריית רכבי היוקרה, המחיר אינו נחשב זול, אך בהחלט מצדיק כל שקל.

אנחנו כאן בשבילך חייג אלינו עוד היום

לפרטים נוספים אודות רכב זה אשמח שתחזרו אליי

   3883*
   אנא המתן...

   חפש את הרכב הבא שלך

   עד:
   -

    נשמח לעמוד לשירותכם בכל נושא ועניין השאירו פרטים ונחזור אליכם

     השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם

     אנחנו קרובים אלייך יותר מאי פעם!

     סניף בני ברק רחוב הלח”י 24 א.ת. בני ברק
     סניף חיפה ההסתדרות 104
     סניף ירושלים יד חרוצים 17 א.ת תלפיות
     סניף ראשון לציון המדע 1 ,פלמחים ראשון לציון

     צ'אט עם נציג
     כאן יוטמע iFrame של צ'אט
     כתוב הודעה לשירות הלקוחות

      נשמח לעזור בכל נושא ועניין

      חייגו אליי

       השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם

       סניפים

       אנחנו קרובים אלייך יותר מאי פעם!

       סניף בני ברק רחוב הלח”י 24 א.ת. בני ברק
       סניף חיפה ההסתדרות 104
       סניף ירושלים יד חרוצים 17 א.ת תלפיות
       סניף ראשון לציון המדע 1 ,פלמחים ראשון לציון