wolksvagen

פולקסווגן טרנספורטר

מסחרית מובילה נוספת מבית פולקסווגן מגיעה אלינו בשעטה ומשנה לטובה לא מעט נדבכים חשובים. מכאן שאם יצא לכם להכיר את דגמי קראוול, פולקסווגן קאדי ומולטיוואן, הגיע הזמן שתחשפו לשחקן חדש בזירה – לפולקסווגן טרנספורטרT6.1. מדובר באופציה מסחרית שמציעה כ3 גרסאות בעלות ייעוד שונה, אך בשורה התחתונה מדובר ברכב הובלה איכותי ביותר.

גרסאות

פולקסווגן טרנספורטר מציעה 3 קטגוריות: גרסת ואן משלוחים, גרסת דאבל קבינה וגרסת קומבי שמציעה שני מרחקי סרנים. גרסת הואן מציעה ע6.7 מטר מעוקב עבור הטענה ויכולה להעמיס עד כ1,280 ק”ג. גרסת הדאבל קבינה מאפשרת להעמיס עד כ795 ק”ג ויש בה מקום עבור נהג ו5 נוסעים, וגרסת הקומבי מאפשרת להסיע כ11 איש (כולל נהג). מכאן שנמצא לא מעט דומה לצד שונה, אך באופן כללי ניתן לומר שבכול הדגמים קיים מושב כפול לצד הנהג.

קטגוריה

פולקסווגן טרנספורטר הנו רכב הובלות והיסעים שמיועד להוביל מטען או לחלופין נוסעים. ניתן לבחור בין גרסת קבינה כפולה לבין ואן משלוחים.

קהל היעד של דגמי Volkswagen Transporter

טרנספורטר מעניקה מענה מדויק עבור מגוון צרכים בתחום ההיסעים וההובלות, וזאת בזכות מגוון דגמים ויכולות התאמה מדויקות. מכאן שדגמי טרנספורטר משמשים רבות עסקים בתחום השליחויות וחברות הסעות.

מפרט טכני של דגמי טרנספורטר

מבחינת מידות, Volkswagen Transporter בגרסת הקומבי והואן מציעות שני מרחקי סראנים: 3.4 ו3.0 מ’, וזאת לצד שני אורכים – 5.304 מ’ ו4.904 מ’. כמו כן, יש 2 יחידות הנעה: 2.0 ל’ טורבו בנזין שפעם אחת יודע לספק 199 כ”ס ופעם שנייה כ150 כ”ס, כאשר שתי האופציות משודכות לתיבה כפולת מצמדים בעלת 7 הילוכים, עובדה שמאפשרת לבצע התאמה מלאה בין רצוי למצוי.

עתה אם נשווה בין פולקסווגן טרנספורטר דאבל קאבינה ארוך 150 כ”ס בעל 6 הילוכים ידני לבין פולקסווגן טרנספורטר דאבל קאבינה ארוך 150 כ”ס בעל 7 הילוכים אוטומטי, נמצא ששני הדגמים מציעים נפח מנוע של 1,968 סמ”ק, מומנט של 3,000 סל”ד, 150 כ”ס, צמיגים בגודל 205/65 R16 ומיכל דלק שמכיל 70 ל’.

עיצוב

אין ספק שמבט מהצד על פולקסווגן טרנספורטר, קולט עיצוב פשוט, נקי ושנטו מדבר פונקציונאליות, אך מבט מעט יותר קרוב מגלה עיצוב שבין היתר מדבר אלגנטיות איכותית. כמו כן, מבט בוחן על הפרונט, מגלה גריל מעוטר בכרום ופנסי הלוגן איכותיים. עם זאת, אם נשווה לדגמים הקודמים, נמצא שמבחינת העיצוב החיצוני לא נעשו יותר מדי שינויים ואף שומרו אותם חישוקי “17 שנחשבים מאוד איכותיים, אם כי כן ניתן למצוא שיחידות התאורה והחישוקים שונו, שהפגושים ומבתי המראה צבועים בשחור ואף ששם הדגם נוסף בקצה. פה נחדד שיש לזכור שאנו סוקרים רכב הובלות והיסעים, וככזה הוא שומר את הדגשים החשובים שנעשו בתהליך מתיחת הפנים בעיקר לטובת מפרט הבטיחות והאבזור.

הטכנולוגיה ואבזור | Volkswagen Transporter

הדלתות ותא המטען של Volkswagen Transporter נפתחים באופן חשמלי, עובדה מאוד חשובה כאשר מדובר ברכב הובלות בו מרבים להתעסק עם העמסה ופריקה. מבט פנימה מגלה ריפודי עור רכים למגע, מסך מגע גדול ובקרת אקלים מפוצלת ל3 אזורים נפרדים.

מה קורה מחוץ לרכב מבחינת אבזור? ובכן בחוץ נמצא חלונות חשמליים קדמיים, מראות צד שכוללות מפשיר אדים ויכולת כיוון חשמלית, פנסי הלוגן קדמיים, הכנה מקורית עבור תוספת של וו גרירה, נעילת ביטחון לארגז, מדרגה שמייצרת טיפוס יותר נוח ואפילו ניתן להשיג פנסי ערפל שבפניות יודיעם להתכוונן.

פולקסווגן טרנספורטר - מובילים בבטיחות

אם חיפשתם היכן מתרחש השינוי המשמעותי של Transporte, אתם עתידיים למצוא שהוא מחכה בקטגוריית הבטיחות, בקטגוריה החשובה ביותר – זו שאינה מנקרת עיניים, אך שכן מוכיחה את עצמה ברגעים הכי חשובים.

בין היתר פולקסווגן טרנספורטר מציעה 4 כריות אוויר (בדגמי הוואן מצויות2 כריות אוויר), מערכת שמתריעה על סטייה מהנתיב, בקרת שיוט אדפטיבית, התראה על שטח מת, מערכת לניטור מרחק קדמי (כולל בלימת חירום אוטונומית), מערכת בקרת אחיזה ויציבות, סייען זינוק בעלייה, ניטור לחץ אוויר בצמיגים, מנורה וזמזם שנכנסים לפעולה כאשר יש זיהוי שלא נחגרו חגורות בטיחות, נעילה דיפרנציאלית אלקטרונית ומערכת מובילאיי 630.

דגשים

כפי שכבר ציינו, ניתן להשיג את פולקסווגן טרנספורטר בכמות משתנה של מושבים. ניתן להשיג עם שניים או שלושה מושבים מקדימה, כך שמאחור נותר מקום רב עבור העמסה של ציוד. ניתן להשיג עם 5 או 6 מושבים: 2/3 מושבים מקדימה ושלושה בשורה האחורית. ניתן להשיג עם 8 או 9 מושבים: 2/3 מושבים מקדימה, שלושה מושבים בשורה השנייה ועוד 3 מושבים בשורה השלישית. מכאן שבין אם בוחרים ברכב 8/9 מושבים ובין אם בוחרים ברכב 5/6 מושבים, נשארים עם אותו מרחב אחורי עבור הטענה.

סביבת הנהג Volkswagen Transporter

סביבת הנהג נחשבת מאוד מאובזרת וכוללת איכות חומרים והשקעה רבה בכול הנוגע להנדסת אנוש. כל מה שהנהג צריך על מנת לצאת ליום עבודה נוח ובטוח מאחורי ההגה, פולקסווגן טרנספורטר מציעה על הצד הטוב ביותר. בין היתר נכלל מושב מתכוונן, נקודת מוצא גבוהה שמאפשרת שליטה מלאה, ההגה מצופה עור עמיד, ניתן לשלוט על מערכת השמע דרך ההגה ואפילו קיימת משענת יד מתכווננת שנמצאת במיקום אידאלי בין שני המושבים. מה עוד? כל הדברים הקטנים שהופכים נסיעת עבודה שגרתית ליום עבודה נעים: מגוון תאי אחסון חכמים שמונעים מתא הנהג להפוך לתא מבולגן, מחזיק כוסות שמאפשר להתחיל את יום העבודה עם קפה מהבית, דיבורית BT אינטגראלית שמאפשרת לשמור על ריכוז בדרך, מערכת שמע מקורית, מחשב דרך ומסך מגע “6.5 שמייעל מגוון פעולות.

תא מטען

מבחינת תא המטען, נציין שבגרסה הקצרה הוא מאפשר להעמיס 5.8 קוב ובגרסה הארוכה 6.7 קוב. מה קורה בגרסת הקבינה הכפולה? ובכן במקרה זה נקבל ארגז אלומיניום ברוחב מרשים של 1,940 מ’, גובה 392 מ”מ ואורך 2,169 מ”מ.

ביצועים

פולקסווגן טרנספורטר מציעה מפרט מתקדם שנתמך במערכות הנעה יעילות ועוצמתיות. מנוע הטורבו דיזל נחשב מאוד חזק, כך שאין זה משנה אם משדכים אותו לתיבה ידנית בעלת 5 או 6 הילוכים, או שמא לתיבת DSG כפולת מצמדים. התוצאה תמיד עוצמתית וחלקה, כזו שיודעת לעמוד היטב מול עולם ההובלות וההיסעים.

מכאן שאם מחפשים ביצועים מהירים, חלקים, שקטים ושנתמכים בצריכת דלק נמוכה (בין היתר בזכות מערכת (START & STOP, בהחלט שווה לבחון את דגמי פולקסווגן טרנספורטר – בהתאם לצורך כמובן.

 

חוות דעת סקודה

פולקסווגן טרנספורטר חוות דעת

רכב הובלה שעונה על כל הציפיות ומעבר. חסכוני. נוח, מרווח ומציג הנדסת אנוש במיטבה.

תמורה למחיר הרכב

תמורה למחיר

אם משווים למחירים של המתחרים, מקבלים הצעת מחיר בהחלט שווה, במיוחד אם לוקחים בחשבון את כל מה שמציעה החבילה.

אנחנו כאן בשבילך חייג אלינו עוד היום

לפרטים נוספים אודות רכב זה אשמח שתחזרו אליי

   3883*
   אנא המתן...

   חפש את הרכב הבא שלך

   עד:
   -

    נשמח לעמוד לשירותכם בכל נושא ועניין השאירו פרטים ונחזור אליכם

     השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם

     אנחנו קרובים אלייך יותר מאי פעם!

     סניף בני ברק רחוב הלח”י 24 א.ת. בני ברק
     סניף חיפה ההסתדרות 104
     סניף ירושלים יד חרוצים 17 א.ת תלפיות
     סניף ראשון לציון המדע 1 ,פלמחים ראשון לציון

     צ'אט עם נציג
     כאן יוטמע iFrame של צ'אט
     כתוב הודעה לשירות הלקוחות

      נשמח לעזור בכל נושא ועניין

      חייגו אליי

       השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם

       סניפים

       אנחנו קרובים אלייך יותר מאי פעם!

       סניף בני ברק רחוב הלח”י 24 א.ת. בני ברק
       סניף חיפה ההסתדרות 104
       סניף ירושלים יד חרוצים 17 א.ת תלפיות
       סניף ראשון לציון המדע 1 ,פלמחים ראשון לציון