wolksvagen

פולקסווגן טי קרוס

פולקסווגן טי קרוס סוף סוף מצליחה להעמיד את חברת פולקסווגן בחזית רכבי הפנאי הקטנים והיא עושה זאת בצורה חלקה. מכאן שאם אהבתם את דגם פולקסווגן טיגואן את הדגם הזה אתם צרכים להכיר. מי שנכנס מאחורי ההגה של טי קרוס עתיד לגלות עבודה רבה בתחום המיכון, הארגונומיה, הנדסת אנוש, הבטיחות והטכנולוגיה. מכאן שאין מדובר בעוד רכב פנאי או בעוד רכב קטן ממדים, אלא ברכב שייקח אתכם לסיבוב בטוח, מהנה ומרשים במיוחד.

2 גרסאות לפולקסווגן טי קרוס

טי קרוס מגיע אלינו עם 2 גרסאות: פולקסווגן טי קרוס 1.0 Comfortline ופולקסווגן טי קרוס 1.0 Comfortline plus. מהם ההבדלים? ובכן לא יותר מדי – מדובר בשינויים מינוריים. כך למשל בדגם Comfortline plus מופעלת התרעה כאשר מזוהה רכב בשטח מת, ישנו לוח מחוונים דיגיטלי וניתן להיכנס לרכב ולהניעו ללא מפתח. מה עוד? מבחינת בטיחות, Comfortline plus כולל מערכת Hill Hold שמונעת הידרדרות ומבחינת עיצוב, Comfortline plus מגיעה עם חלונות אחוריים מושחרים, עם חישוקי 17 ועם מושבי קומפורט שיודעים להציע יותר.

קטגוריה

רבים נמנעים מלשייך את פולקסווגן טי קרוס לקטגוריה מסוימת, פשוט כי הוא מייצר קטגוריה משלו – משלב בין מראה יוקרתי מתוחכם לבין קידמה טכנולוגית ומרווח פנימי שמתאים למשפחה. עם זאת, לא ניתן לברוח מכך ש Volkswagen T-Cross משתייך לקטגוריית רכבי הפנאי הקטנים.

קהל היעד שמאחורי טי קרוס

לאור הנאמר בקטגוריית הרכב, ניתן להסיק שדגמי פולקסווגן טי קרוס מיועדים לאנשים שאוהבים טכנולוגיה, נראות מרשימה וחניות שניתן להשתחל אליהן בקלות.

מפרט טכני פולקסווגן טי קרוס

מבחינת מידות, נמצא שהאורך הוא 4,101 מ”מ, הרוחב הוא 1,760 מ”מ, בסיס הגלגלים הוא 2,551 מ”מ והגובה 1,560 מ”מ. כמו כן, טי קרוס מגיע למהירות מרבית של 193 קמ”ש ומציע מנוע 1.0 ל’ לצד 20.4 קג”מ, 115 כ”ס, 3 צילינדרים טורבו ותיבה בעלת 7 הילוכים DSG. פה ראוי לציין שמנועי פולקסווגן ידועים בסל”ד נמוך, בזמינות כוח אידאלית ובמומנט גבוה, כאשר במקרה זה נמצא שגם צריכת הדלק נחשבת מרשימה – עומדת על 20 ק”מ לל’ עבור דרך משולבת והרכב יודע להאיץ מ0 ל100 תוך 10.2 קמ”ש. מה עוד? מבחינת חוויית נהיגה נציין שצליל הנסיעה ספורטיבי – תורם לסך החוויה.

עיצוב

אם מאסתם במראה הספורטיבי, תשמחו לגלות שהעיצוב של T-Cross החליט ללכת על המראה הקשוח. הקורה האחורית לצד הפיסול הגס מייצרים נוכחות מרשימה, ואילו מכסה המנוע שמעוצב באופן שטוח לצד אותם מיגונים היקפיים בצבע שחור בהחלט מייצרים מראה של “בריון בעל תחכום אלגנטי”.

טכנולוגיה ואבזור | Volkswagen T-Cross

מבחינת אבזור וטכנולוגיה, פולקסווגן טי קרוס כוללת לוח מחוונים דיגיטלי שיודע להקרין על גבי מסך יחסית גדול את סך המידע המהותי עבור נסיעה בטוחה, כאשר כל נהג מוזמן לשחק עם ההגדרות. מבחינת מערכת מולטימדיה, טי קרוס מגיעה עם 6 רמקולים ועם מסך מגע צבעוני בגודל 8 אינץ’, וכמובן שישנה טעינה אלחוטית וממשק App-Connect, כזה שמחבר בין מסך המגע לאפליקציות בנייד.

בטיחות

פולקסווגן טי קרוס משקיעה רבות בכול הנוגע למערכות בטיחות מקדמות. אז מה הופך את T-Cross לרכב שמאפשר תחושה בטוחה? ראשית תמצאו 6 כריות אוויר, תאורת פנייה ופנסי ערפל. נוסף לכך, טי קרוס יודעת להציע מערכת Front Assist שמנטרת את מרחק הרכב שנמצא מלפנים, כך שהנהג זוכה להגיב בזמן ולהימנע מהתנגשות. מה קורה אם הנהג לא הצליח להגיב כראוי? המערכת תפעיל באופן אוטומטי את בלימת החירום. בנוסף, ישנה מערכת בקרת סטייה מנתיב, כך שאם סוטים מהנתיב תתקבל התראה ואף עשוי להתבצע בצורה אקטיבית תיקון היגוי. כמו כן, מערכת Blind Spot נעזרת בנורות לד על מנת להתריע מפני רכב שמצוי בשטח שאינו נראה לעין וישנה מצלמה אחורית, מערכת שמנטרת מצב עייפות, מערכת לניטור לחץ בצמיגים וסייען עבור זינוק בעלייה.

דגשים

T Cross מגיעה אלינו עם מערכת הדממת מנוע – עובדה שגם מונעת רעשי רקע, גם חוסכת בדלק וגם מסייעת לאיכות הסביבה. כמו כן, חווית הנהיגה משרה תחושת ביטחון וההגה מציע משקל אידאלי.

סביבת הנהג שמציע Volkswagen T-Cross

ראשית ראוי לציין שסביבת הנהג מציעה תנוחת ישיבה ארגונומית וגבוהה מהמקובל, כך שגם שהשליטה ברכב הרבה יותר נוחה. בנוסף, הנהג זוכה ליהנות ממערכת מולטימדיה שמציעה מסך 8 אינץ’ ומלוח מחוונים שמוקרנים עליו גוונים צבעוניים. כמו כן, בורר ההילוכים מתגלה כאיכותי ונוח לשימוש, גלגל ההגה בעל פאסון, מערך בשליטה יושב כלאחר כבוד על גלגל ההגה ובאמצעות לחצן שיושב על ההגה מאוד נוח לשלוט במגוון מערכות בטיחות, כגון מערכת לניטור שטחים מתים. נוסף לכל זאת, ישנו חידוש – החיווי של ההילוך אינו מוצג במסילה, אלא ישירות על גבי הידית. כמו כן, קיימים שפע של חיבורי USB ואף מצלמת רוורס, כך שללא ספק מורגש שהושקע רבות בהנדסת אנוש.

המרחב האחורי

מאחור אל תצפו שיישבו בצורה מרווחת שלושה מבוגרים, אך עבור שני מבוגרים בהחלט מדובר במרחב מספק. כמו כן, ראוי לציין את המקום הרב עבור הרגליים והראש, גם כאשר המושב הקדמי מוסט לאחור. פה טוב לדעת שמחכים תאי אחסון חכמים – הן בדלתות והן מתחת למושב, בצורת מגירה נשלפת.

תא מטען

תא המטען של Volkswagen T-Cross אולי נראה קטן, אך מבט פנימה מגלה שהוא בהחלט אחד מאותם תאי מטען שנחשבים גדולים בקטגוריית הרכבים הקטנים, כך שאם רוצים לצאת לטיול בשטח ולארגן שק שינה, כיסאות ישיבה ו2 צידניות, בהחלט יש מספיק מקום. כמו כן, נחמד לדעת שהמושב האחורי יודע לנוע על מסילה וניתן להנמיך את הרצפה, עובדה שמסייעת להגדיל את תא המטען באופן משמעותי – מ380 ל455 ל’.

ביצועי Volkswagen T-Cross

למרות שמדובר במנוע טורבו בנזין בנפח של סה”כ 1.0 ליטר (ושמספק כ115 כ”ס), עדיין מפתיע לגלות שמדובר ברכב בעל יכולות שמובילות לביצועים מהירים ולניידות חלקה, גם בכבישים עמוסים ובסביבה פחות עבירה. כמו כן, ראוי לציין לטובה את אותה תיבת הילוכים כפולת מצמדים שעושה היטב את העבודה, ואם נוסיף לכל זאת את צריכת הדלק שבהחלט נחשבת חסכונית, הרי שבכלל מדובר בדגם מצטיין. מבחינת נוחות נסיעה, ראוי לציין שמחוץ לעיר ביצועי הרכב נחשבים טובים, אם כי T-Cross בעיקר מוכיחה את עצמה בכבישים מפותלים. בנוסף, הרכב מעניק תחושה יציבה ומאפשר היגוי מדויק, כאשר הבלמים נמצאים כמאוד איכותיים. מה עוד? הראות הגבוהה מהווה שחקן חשוב, מסייעת לשלוט כהלכה על תכנון הנסיעה.

חוות דעת סקודה

פולקסווגן טי קרוס חוות דעת

מדובר ברכב מעוצב שנעשתה בו הנדסת אנוש ברמה מאוד מרשימה והוא מציע אבזור עשיר ביותר ליד יכולות שטח מרשימות.

תמורה למחיר הרכב

תמורה למחיר

אומנם מדובר ברכב יחסית יקר, אך הוא עונה בדיוק על כל מה שרק ניתן לצפות מרכב שטח מפנק וקטן ממדים.

אנחנו כאן בשבילך חייג אלינו עוד היום

לפרטים נוספים אודות רכב זה אשמח שתחזרו אליי

   3883*
   אנא המתן...

   חפש את הרכב הבא שלך

   עד:
   -

    נשמח לעמוד לשירותכם בכל נושא ועניין השאירו פרטים ונחזור אליכם

     השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם

     אנחנו קרובים אלייך יותר מאי פעם!

     סניף בני ברק רחוב הלח”י 24 א.ת. בני ברק
     סניף חיפה ההסתדרות 104
     סניף ירושלים יד חרוצים 17 א.ת תלפיות
     סניף ראשון לציון המדע 1 ,פלמחים ראשון לציון

     צ'אט עם נציג
     כאן יוטמע iFrame של צ'אט
     כתוב הודעה לשירות הלקוחות

      נשמח לעזור בכל נושא ועניין

      חייגו אליי

       השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם

       סניפים

       אנחנו קרובים אלייך יותר מאי פעם!

       סניף בני ברק רחוב הלח”י 24 א.ת. בני ברק
       סניף חיפה ההסתדרות 104
       סניף ירושלים יד חרוצים 17 א.ת תלפיות
       סניף ראשון לציון המדע 1 ,פלמחים ראשון לציון