wolksvagen

פולקסווגן טוארג

אם אתם מסוג האנשים שמבקשים להיכנס לרכב ולחוש שהגעתם לסלון יוקרתי שמציע כורסאות עור לצד בר קוקטיילים מפנק, פולקסווגן טוארג היא ללא ספק הרכב עבורכם. לאחר שחברת פולקסווגן הוכיחה בדגם פולקסווגן מולטיוואן שכאשר מדובר באיכות ובטכנולוגיה מפנקת היא דוהרת קדימה ועוקפת את כולם בסיבוב, כך גם פה. תצפו לקבל מפרט טכנולוגי מלא, הנדסת אנוש ברמה מאוד גבוהה, איכות חומרים ללא תחרות, מערכות בטיחות חדשניות וכמובן נסיעה חלקה ועוצמתית שתהפוך את סך הנסיעה (בעיר או בשטח) לזמן חוויתי במיוחד.

הגרסאות של פולקסווגן טוארג

נכון להיום, את פולקסווגן טוארג תמצאו רק בגרסה אחת וברמת אבזור אחת – 3.0 ל’ 286 כ”ס TDI. עם זאת, הגרסה כה ראויה ואיכותית, עד שהיא אינה מצריכה שום תחרות או תוספות.

קטגוריה

פולקסווגן טוארג מגיעה אלינו מקטגוריית רכבי הפנאי היוקרתיים.

קהל היעד של פולקסווגן טוארג

כל מי שמתחבר לקטגוריית רכבי הפנאי היוקרתיים והגדולים, החדישים והאיכותיים, הבטוחים והטכנולוגיים, עשוי למצוא שפולקסווגן טוארג בהחלט מהווה אופציה מובילה.

מפרט טכני פולקסווגן טוארג

כאמור Volkswagen Touareg מגיעה אלינו רק בגרסה אחת: מנוע טורבו דיזל V6 שמספק 286 כ”ס, בנפח של 3.0 ל’ ולצד שידוך לתיבת 8 הילוכים אוטומטית בעלת הנעה כפולה. מה עוד? נפח המנוע הנו 2,967 סמ”ק וההספק המרבי הנו 3,500 סל”ד. בנוסף, ההנעה היא 4/4, הרכב מגיע ל238 קמ”ש, מאיץ מ0 ל100 קמ”ש תוך 6.1 שניות (מהיר ביותר) וצריכת הדלק המשולבת עומדת על 6.6 ל’ עבור 100 קמ”ש.

מבחינת מידות, האורך עומד על 4,878 מ”מ, הרוחב הנו 1,984 מ”מ, הרוחב הנו 1,646 מ”מ, הקיבולת של מיכל הדלק היא 78 ל’ ואילו מידות הצמיגים הן R18 255/6.

עומדים לצאת לנסיעת שטח? ובכן טוב לדעת שמרווח הגחון עומד על 188 מ”מ, זווית הגישה היא 25 מעלות, זווית הטיפוס היא 30 מעלות ואילו זווית שיפוע הצד היא 35 מעלות.

עיצוב

לא ניתן להביט על פולקסווגן טוארג מבלי להתרשם מנראות ונוכחות עוצמתית. הרכב שמגיע אלינו מסדרת הפרמיום עונה על כל מה שניתן לצפות לו צזירת הפנאי. מכאן שפולקסווגן טוארג בהחלט משדרת עוצמה דינאמית לצד יוקרה מרהיבה, כזו שמושגת באמצעות אותם קווי מתאר מלוטשים שמייצרים פרופיל כוחני ועוצמתי. כמו כן, גג שמש תמיד מהווה תוספת עיצובית מעודנת, חישוקי “18 סוגרים היטב את המראה הקלאסי יוקרתי ואותם פסי נשיאה שמופיעים על גבי הגג מבהירים היטב שלא מדובר בעוד רכב יפה, אלא גם ברכב שימושי.

טכנולוגיה ואבזור | Volkswagen Touareg

לא ניתן להביט על פולקסווגן טוארג מבלי להתרשם מנראות ונוכחות עוצמתית. הרכב שמגיע אלינו מסדרת הפרמיום עונה על כל מה שניתן לצפות לו צזירת הפנאי. מכאן שפולקסווגן טוארג בהחלט משדרת עוצמה דינאמית לצד יוקרה מרהיבה, כזו שמושגת באמצעות אותם קווי מתאר מלוטשים שמייצרים פרופיל כוחני ועוצמתי. כמו כן, גג שמש תמיד מהווה תוספת עיצובית מעודנת, חישוקי “18 סוגרים היטב את המראה הקלאסי יוקרתי ואותם פסי נשיאה שמופיעים על גבי הגג מבהירים היטב שלא מדובר בעוד רכב יפה, אלא גם ברכב שימושי.

אם יש רכב שצועד קדימה עם שיא הטכנולוגיה, הרי שהוא ללא ספק Volkswagen Touareg. אז מה יודע להציע בזירה הטכנולוגית רכב שנחשב כה יוקרתי? מוזמנים להציץ: מערכת Innovision cockpit שכוללת מסך מגע (“15), מערכת APP Connect, אפשרות להנעה ופתיחת הדלת ללא מפתח פיזי, מצלמה אחורית, חיישני חנייה (אחוריים וקדמיים), מראות צד חשמליות שכוללות זיכרונות וחימום, חיישן גשם ותאורה, מראה מרכזית מתכהה, תאורת חנייה אוטומטית ועוד.

מה קורה מבחינת האבזור שנמצא מחוץ לרכב? פה נקבל גג שמש פנוראמי שמציע הפעלה חשמלית, חלונות מושחמים, פסי נשיאה ופנסי לד קדמיים ואחוריים.

בטיחות Volkswagen Touareg

היו בטוחים שעם המערך הבטיחותי הבא, תזכו להתמודד גם עם אחרוני המצבים בכביש בצורה מודעת ובטוחה. מה אם כן Volkswagen Touareg יודעת להציע? עברו על הרשימה הבאה: מערכת Front Assist שמתריעה כאשר היא מזהה סיטואציה שעשויה להוביל לתאונה חזיתית והיא נכנסת לפעולה כאשר אינה מבחינה בתגובה ראויה (הרכב פשוט יבלום בצורה בטוחה). בנוסף, פולקסווגן טוארג מציעה מערכת סיוע עבור כניסה לצמתים (באמצעות סיוע של חיישני רדאר), הגנה פרואקטיבית עבור הנוסעים (כולל הידוק חגורות, נעילת דלתות, יישור כיסאות, סגירת הגג הפנוראמי והדלקת נורות הבהוב אחריות), הגנת מצבי חירום ובקרת סטייה מנתיב.

זהו? ממש לא. בין היתר קיימים 10 כריות אוויר, יכולת לנטרל את כרית האווירה הקדמית שלצד הנהג, חיישני חנייה (אחוריים וקדמיים), מערכת שמנטרת עייפות, מערכת מצלמות היקפית (36 מעלות!), מערכת ניטור לחץ אוויר בצמיגים וסייען זינוק בעלייה.

דגשים

בין היתר רואי לדעת שפולקסווגן טוארג מגיעה עם מתלי אוויר מתכווננים, כך שניתן לשחק עם המרווח של הגחון. נוסף לכך, קיים היגוי אחורי אקטיבי ובארץ תמצאו רק גרסה אחת.

לצד ההגה של פולקסווגן טוארג

מעבר לאיכות החומרים ולהנדסת האנוש שמשדרת איכות מאוד גבוהה, גם ניתן למצוא ב פולקסווגן טוארג מגוון תוספות קטנות שמשדרגות את סך חוויית הנהיגה. בין היתר הנהג זוכה לתפעל מגוון מערכות רק באמצעות מחוות יד פשוטות, כולל בחירת תדר ברדיו ושליטה על המסך הראשי. כמו כן, המושבים מרופדים בעור איכותי, ישנה פונקציית חימום ואוורור, הם מתכווננים חשמלית, מציעים זיכרונות מושב והגב התחתון זוכה בתמיכה ארגונומית. עם זאת, אין ספק שהמופע הגדול ביותר שמור ללוח המחוונים הדיגיטלי, זה שמשולב עם מסך מגע צבעוני (וענקי), כך שביחד נוצר תרחיש שימוש עתידני – סך המידע הדרוש נפרש לעיני הנהג שבין היתר יכול לשלוט באמצעות חיווי קולי.

המרחב האחורי

הנוסעים מאחור לא רק נהנים ממרחב ישיבה מרווח, אלא גם מאזור בקרת אקלים אישי.

תא מטען

תא המטען נחשב מאוד גדול, נוח ומרווח – עומד על 810 ל’, ואם מקפלים את המושב האחורי, ניתן ליהנות מ1,642 ל’. בנוסף, הפתיחה נשלטת באופן חשמלי. כל שצריך לעשות זה לבצע חיווי רגלי מתחת לרכב והתא כבר ייפתח לבדו. מכאן שאם חוזרים משופינג מוצלח עמוסים בשקיות בשתי הידיים, אין צורך להניח דבר על הרצפה.

ביצועים

אין ספק שפולקסווגן טוארג לא רק יפה אלא גם מוכיח את עצמו בכביש הראשי, בתנועה עמוסה ובשטח. באמצעות מערכת מתלי אוויר חדשנית, טוארג מציע נוחות נסיעה ברמה מאוד גבוהה. כמו כן, הנעה כפולה מאפשרת לווסת את מעבר הכוח שנע כלפי הגלגלים, כך שזוכים לייעל את הביצועים. עוד ראוי לציין שמי שמבקש להשיג שליטה מלאה, נהנה מבורר מצבי נהיגה ומי שיוצא לשטח זוכה לגלות שמערכת Hill Decent מקבעת את המהירות הרצויה כאשר יורדים במדרון. מכאן מי שחושש ממשקל הרכב (2.25 טון), די מהר מגלה שהביצועים אינם פחות ממצוינים – הנסיעה שקטה, יציבה, נוחה ובטוחה. מכאן שאם נסכם, נציין שהשליטה מלאה, ההיגוי אקטיבי ואף מי שמחפש את הצעד הנוסף שמייצר את ההבדל המשמעותי, עתיד לגלות שההיגוי האחורי מאפשר לגלגלים האחוריים להסתובב כנגד הגלגלים הקדמיים במהירות יחסית נמוכה, עובדה שמובילה לביצוע רדיוסים קטנים ומדויקים. הנאת נהיגה מובטחת!

חוות דעת סקודה

פולקסווגן טוארג חוות דעת

בשורה התחתונה בהחלט ניתן לומר שמדובר ברכב פנאי גדול ממדים שעונה על הציפייה שנקשרת לרכבי יוקרה. הביצועים טובים, האבזור עשיר, איכות החומרים מדברת בעד עצמה והשליטה מלאה.

תמורה למחיר הרכב

תמורה למחיר

אומנם אין מדובר ברכב זול אלא ברכב יוקרה, אך אם מעמידים אותו אל מול המתחרים, בקלות מגיעים למסקנה שהתמורה נאה.

אנחנו כאן בשבילך חייג אלינו עוד היום

לפרטים נוספים אודות רכב זה אשמח שתחזרו אליי

   3883*
   אנא המתן...

   חפש את הרכב הבא שלך

   עד:
   -

    נשמח לעמוד לשירותכם בכל נושא ועניין השאירו פרטים ונחזור אליכם

     השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם

     אנחנו קרובים אלייך יותר מאי פעם!

     סניף בני ברק רחוב הלח”י 24 א.ת. בני ברק
     סניף חיפה ההסתדרות 104
     סניף ירושלים יד חרוצים 17 א.ת תלפיות
     סניף ראשון לציון המדע 1 ,פלמחים ראשון לציון

     צ'אט עם נציג
     כאן יוטמע iFrame של צ'אט
     כתוב הודעה לשירות הלקוחות

      נשמח לעזור בכל נושא ועניין

      חייגו אליי

       השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם

       סניפים

       אנחנו קרובים אלייך יותר מאי פעם!

       סניף בני ברק רחוב הלח”י 24 א.ת. בני ברק
       סניף חיפה ההסתדרות 104
       סניף ירושלים יד חרוצים 17 א.ת תלפיות
       סניף ראשון לציון המדע 1 ,פלמחים ראשון לציון