סקודה סקאלה

סקודה

סקודה ישראל | הסיפור מאחורי היצרן

ההיסטוריה של סקודה מתחילה בחזון שהיה לצמד חברים בשם ואצלב לורין וואצלב קלמנט. בשנת 1895 הם החליטו להקים את חברת “לורין את קלמנט” אשר עסקה באופן בלעדי בייצור אופניים. במרוצת השנים החברה שינתה את פניה והתחילה לעסוק בייצור אופנועים, עד שבשנת 1905 החלה גם בפיתוח ומכירה של מכוניות. משנת 1991 סקודה מהווה חלק מקבוצת פולקסווגן ומוכרת את הרכבים שלה בכל העולם, כאשר מוקד הייצור של סקודה נמצא בצ’כיה, לצד מפעלי משנה במדינות נוספות שמהן מבוצע ייצוא לרחבי המדינות השונות.

בתחילת שנותיה עסקה סקודה בייצור לצורך התמודדות במלחמות העולם הראשונה ולאורך שנותיה היא חוותה לא מעט עליות ומורדות אשר נבעו מדגמים פחות מוצלחים וחוסר ההצלחה לייצר מכוניות שיקלעו לטעמם של קהל היעד שלהם. השינוי הגדול היה כאשר בשנת 1987 החלה למכור את דגם הפייבוריט, בעל טכנולוגיית המנועים הייחודית. בחלוף מספר שנים פולקסווגן החלה להשקיע רבות בשיפור הביצועים והטכנולוגיה של רכבי סקודה ואיכות הרכבים רק השתפרה ללא הרף, כולל ייצור מנועי ה – TSI, והשאר זה היסטוריה.

סקודה בישראל - סיפור הצלחה

הפעם הראשונה שבה היו בארץ ישראל מכוניות תוצרת סקודה הייתה עוד בתקופת המנדט הבריטי, אם כי מאז אותה תקופה הייתה סטגנציה של שנים רבות, עד שתאגיד פולקסווגן החליט לרכוש את החברה בשנות ה – 90 ולשים דגש על ייצור של רכבים מודרניים עם חווית נסיעה נוחה. הייבוא של דגמי סקודה השונים לישראל החל על ידי חברת סכו-קאר הישראלית. באותם שנים זכה טנדר ה – “פיק אפ” של סקודה להצלחה אדירה, וזאת בשל הביצועים המעולים והמחיר האטרקטיבי.

השינוי הגדול במכירות של סקודה בישראל החל בשנת 2000, כאשר צ’מפיון מוטורס קיבלו את השליטה על ייבוא המכוניות לישראל ומאז מייבאת את כל הדגמים של החברה. מאז ועד היום מותג הרכב סקודה מצליח בצורה בלתי רגילה ונחשב למותג הרכב האירופאי בעל כמות המכירות הגדולות ביותר. אם בוחנים את נתוני המכירות לאורך השנים, מגלים כי מגמת העלייה שומרת על עצמה מאז שנת 2000.

בין הדגמים המצליחים ביותר של סקודה בישראל בשנים האחרונות, אפשר למנות את סקודה אוקטביה, פאביה וסופרב. הסיבה העיקרית שנעוצה בבחירה של ישראלים רבים כל כך ברכבי סקודה היא ההבנה כי מדובר בחברה שמייצרת כלי רכב איכותיים עם טכנולוגיה מתקדמת במחיר מצוין.

מנועי ה – TSI הייחודיים של סקודה

הטכנולוגייה הייחודית של סקודה באה לידי ביטוי בכלי רכב עם מנוע TSI, מבוסס בנזין, ו – TDI, מבוסס דיזל, אשר מאפשרים ליהנות מתאוצה 0-100 קמ”ש בכל הדגמים במהירות גבוהה למדי, צריכת דלק נמוכה ומהירות מרבית מעבר ל – 200 קמ”ש בכל הדגמים. גם הספק הכוח בדגמי סקודה נחשב לגדול.

היתרון המשמעותי של מנועי ה – TSI, אשר לא בכדי נחשבים למנועי העתיד, טמון בפליטה נמוכה של פחמן דו חמצני וצריכה נמוכה של דלק, תוך כדי שמירה על עוצמתו האדירה, שמספקת חוויית נסיעה שכל אחד יכול ליהנות ממנה. מערכת Active Cylinder Timing מסוגלת נתק שתי בוכנות במנוע של הרכב כשהוא נמצא בשיוט ובכך מביאה לחיסכון גדול בצריכת הדלק.

למנועי ה – TSI שילוב בין גידוש אוויר להזרקה ישירה, אשר מספקים מומנט פיתול גבוהים יותר מכל מנועי הבנזין הקונבנציונליים שתוכלו למצוא אצל מרבית יצרניות הרכב. יתרה מכך, הנפח הקטן של הרכב הופכים את יעילות השריפה לגבוהה יותר ובכך המנוע הרבה יותר חסכוני. ראוי לציין את תואר איכות הסביבה שקיבל המנוע The Green Engine of The Year בשנת 2009 ונחשב למעולה בעבור אלו שאיכות הסביבה חשובה להם ורוצים לבחור ברכבים פחות מזהמים.

הגמישות בבחירה של מנוע בנזין או דיזל בהזמנת דגמי סקודה, לצד הביצועים יוצאי הדופן של מנועי הטורבו, הופכים את הבחירה בכל דגם של החברה להחלטה נבונה אשר מאפשרת למשתמשים ליהנות מחוויית נהיגה יוצאת מן הכלל.

דגמי סקודה מספקים לכם את החוויה המושלמת

בין שלל היתרונות שאפשר לזקוף לזכות סקודה, ניתן למנות את שימת הדגש על אביזרי תפעול, בטיחות, עיצוב, מולטימדיה וקישוריות ברמת הגימור גבוהה במיוחד. יתרה מכך, כאשר אתם בוחרים סקודה, תוכלו ליהנות מגמישות אולטימטיבית בבחירת הרכב המתאים ביותר לכם. כך שבין אם מדובר על רכב משפחתי ומרווח או רכב ספורט מהיר, אצל סקודה תמצאו את הדגם המתאים במחיר מעולה.

איכות הייצור ועיצוב אירופאים באים לידי ביטוי בכל דגמי המותג, שכן מדובר בחברה שתמיד מנסה להתחדש, לחשוב קדימה ולהבין מה היא יכולה לעשות כדי לספק לאלו שבוחרים בכלי הרכבים שלה את החוויה הטובה ביותר על הכביש. סקודה מהווה דוגמה מצוינת לחברה ששמה דגש על ייצור איכותי ללא פשרות.

מנועי ה – TSI הפכו את רכבי סקודה לפופולאריים ברחבי העולם כולו, כאשר כל אחד אשר מחפש רכב עם מנוע בעל צריכת דלק נמוכה ופליטת פחמן דו חמצני לא משמעותית, יכול להיות בטוח שימצא את מבוקשו בעת בחירה של אחד מדגמי סקודה.

מכוניות המרוצים של סקודה

רבים לא יודעים זאת, אך לסקודה יש מסורת בתחום המרוצים מזה שנים רבות, וכך קרה גם כאשר בחרו להשיק את אוקבטביה RS החדשה, כשהחליטו לחשוף לעולם את הביצועים של הדגם החדש על מסלול מרוצים, מול עיתונאים מכל העולם.

ההיסטוריה של סקודה בתחום המוטורי החלה עוד בסוף המאה ה – 19, כאשר בחרה להתחיל בייצור של מכוניות עם ביצועים שמתאימים למסלול המרוצים. חלק מהדגמים זכו להצלחה במרוצת השנים והיוו גורם מרכזי בפופולאריות של סקודה ברחבי העולם. הפופולאריות של דגמים כמו ה – RS 130 , אשר נחשבה למכונית עם ביצועים יוצאי דופן במסלול המרוצים, על אף מחירה האטרקטיבי, הם אלו שעשוי שינוי בחשיבה הכללית על חברת סקודה בקרב הציבור הרחב.

מאז ההצלחה של ה – RS, יצאה פאביה גרסת WRC חדשה בשנת 2003 שהציגה ביצועים משופרים על הכביש ולהתמודד היטב במסלול, אם כי היא לא ענתה בציפיות במאת האחוזים אל מול המכוניות האחרות, ומאז סקודה לא משתתפת בסבב.

מותג המכוניות הפופולארי ביותר למוניות

בעלי מוניות רבים מבינים שאם הם רוצים ליהנות משילוב מושלם בין ביצועים על הכביש, צריכת דלק נמוכה וחווית נסיעה מעולה, המכוניות של סקודה יכולות להציע להם בדיוק את מה שהם מחפשים. לא בכדי רוב בעלי המוניות בארץ בוחרים לנהוג דווקא במכוניות של סקודה ולא אף חברה אחרת.

ניתן לשים אליו למגמה לפיה מאז שנות ה – 2000 כמות המוניות של סקודה רק עלו בארץ באופן משמעותי, וזאת כחלק ממגמה כללית של הצלחת החברה בארץ עם שלל הדגמים שהם מציעה לקהל הרחב במחירים מעולים.

משמעות הסמל של סקודה

שואלים את עצמכם מה המשמעות של הלוגו של סקודה? ובכן, יש חשיבה רבה מאחורי העיצוב שלו, והמטרה שלו היא להציג תחכום. משמעות החץ בלוגו היא מהירות, ואילו הנוצות מסמלות תהליך. העיגול מסמל למעלה מ – 100 שנות פעילות של סקודה. ישנם אשר סבורים כי משמעות העיגול היא הצהרה על כך שמדובר בחברה שאיננה רק מקומית, אלא בינלאומית.

הפריקים של מכוניות סקודה

ישנן קהילות שלמות בארץ ובעולם אשר מגדירות עצמן כחובבים מושבעים של חברת סקודה וכל הרכבים שהיא מוכרת לקהל הרחב. חלקם התאהבו בביצועים המרשימים של מנועי ה – TSI, אחרים בתחכום של החברה ואילו יש כאלה שפשוט אוהבים את העיצובים האלגנטיים והפונקציונליות שיש לכל החברים שלהם להציע.

ניתן למצוא קבוצות רבות בפייסבוק ובאתרים של חובבי רכבים שמדברים על כל היתרונות והחסרונות של הדגמים הפופולאריים, ובמידה רבה מתעסקים כמעט בכל פרט שקשור במפרטים הטכניים של רכבי סקודה. התשוקה הזו היא ללא ספק ייחודית ומעידה רבות עד כמה סקודה זו חברה שמצליחה ליצור קהל לקוחות ואף פריקים שפשוט מתלהבים מכל היתרונות שיש לרכבים שלהם להציע.

אם גם בכם קיימת תשוקה ואהבה להתעסקות עם עולם הרכבים וסקודה בפרט, כמובן שתוכלו להפגין זאת על ידי הצטרפות לאחת מהקבוצות הרבות שניתן למצוא ברשת ולקחת חלק בדיונים מהסוג הזה. אין לנו ספק שאם אתם אוהבים את עולם הרכב, תיהנו להיות בקבוצות מהסוג הזה.

מכירות שלא מפסיקות לעלות

אם בוחנים לבחון את המכירות של סקודה לאורך השנים בארץ ובעולם, ניתן להבחין במגמה ברורה וחד משמעית, לפיה לאורך השנים ישנה עלייה מתמדת בכמות האנשים שבוחרים לקנות רכבי סקודה. העלייה הזו באה לידי ביטוי בעיקר משנת 2000, כאשר סקודה שמה דגש על ייצור ומכירה של רכבים יותר אלגנטיים וכאלה שמתאימים לקהל הרחב.

כמובן שאם גם אתם חושבים לקנות את אחד מדגמי הרכבים שלהם, אז תוכלו לדעת שאתם מוציאים את הכסף שלכם על רכישה של רכב מחברה שבאמת אפשר לסמוך עליהם ולאורך השנים הרכבים שלה מפגינים ביצועים יוצאים מגדר הרגיל, שנה אחר שנה. כך שזוהי רכישה נבונה כמובן.

העתיד החשמלי של רכבי סקודה

בדומה לחברות רבות אחרות בעולם הרכב, גם מבינה היטב את החשיבות שבמעבר אל עתיד חשמלי, וכיאה להבנה הזו החברה משקיעה בפיתוח טכנולוגיה לרכבים חשמליים, כך שבעתיד הרכבים יהיו חשמליים באופן בלעדי. ניתן לומר שהעתיד של החברה בתחום נחשב למבטיח במיוחד, כאשר היא תמשיך לייצר רכבים מובילים ולמכור אותם בעולם כולו.

כפי שנהגה סקודה להשקיע בייצור של רכבים עם מנוע בנזין, כל הסימנים מעידים כי החברה הולכת לעשות דרך משמעותית בפיתוח של רכבים חשמלים שיוכלו להצליח ולהציע את חווית הנסיעה שכל אחד מחפש כאשר הוא נמצא על הכביש. כך שיהיה כדאי לכם להיות ערים לשינויים ברכבים של החברה ולראות מה הכי מתאים לכם.

הבשורות הטובות הן שבשנים האחרונות יש לא מעט פיתוחים טכנולוגיים בעולם הרכב החשמלי, כאלה אשר הולכים להשפיע על העתיד של כולנו ולאפשר לנו ליהנות הרבה יותר בכל פעם שנעלה עם כלי רכב על הכביש. יש גם את הטכנולוגיות שמפתחים לעתיד עם רכבים ללא נהג, שגם כן נראה בעתיד הנראה לעין.

רכבים שנגישים לכל אחד - Skoda

זה לא משנה אם אתם מחפשים רכב משפחתי קלאסי, רכב מנהלים או שטח, שכן כאשר אתם בוחרים לקנות רכב מהמותג סקודה , אתם יכולים לדעת בוודאות שתוכלו ליצור מפרט ורמת גימור שמתאימים בדיוק למה שאתם מחפשים. כך בעצם תוכלו להרגיש כמה שיותר בנוח בכל פעם שתעלו על הכביש עם הרכב.

דבר חשוב נוסף שראוי לציין הוא התמחור האטרקטיבי. לאורך השנים החברה הצ’כית עשתה את המיטב על מנת להבטיח שכל הרכבים שהיא מוכרת נמכרים במחירים מצוינים בהשוואה למתחרים. כך שזה משהו שעשוי לטובת כל אחד מכם, בהנחה וחשוב לכם לדעת שאתם בוחרים ברכב הטוב ביותר בשבילכם ובמחירים שישתלמו לכם במיוחד.

בשל העובדה שמדובר ברכב כל כך נפוץ, יש לא מעט סוכנויות רכב שמוכרות אותו בתנאי מימון משתלמים במיוחד. כך שאם אתם באמת רוצים לדעת שאתם מקבלים את ההחלטה הנכונה בשבילכם במובן הזה, אז כל מה שעליכם לעשות זה לשאול את עצמכם האם אתם פועלים כדי לקנות את הרכב בתנאים שהכי נוחים לכם ותוכלו לעמוד בהם בקלות.

תבדקו היטב היכן אתם בוחרים לקנות את הרכב החדש שלכם ובאילו תנאים, שכן אנו בטוחים שצד רכישה של רכב שתוכלו ליהנות מנסיעה עליו, זה גם יהיה חשוב שתוכלו לעמוד במחיר שלו בקלות ולא להסתבך עם התשלומים.

חשוב להתנסות – כך תעשו זאת

רוצים להיות בטוחים שאתם בוחרים לקנות את דגם הסקודה המתאים ביותר בשבילכם? כל מה שאתם צריכים לעשות זה לגשת לאחת מסוכנויות הרכב הקרובות לביתכם שמוכרות רכבי סקודה ולהתנסות בנהיגה על הדגמים השונים. לאחר שתעשו זאת תהיה לכם תמונת מצב הרבה יותר טובה אודות הדגמים שיותר מוצאים חן בעיניכם, ועל סמך זאת תוכלו לקבל החלטה הרבה יותר טובה בסופו של דבר, כך שזה בוודאי יעזור לכם.

כאשר אתם באים לבדוק את הרכב בנהיגה, עליכם לשים לב שאתם בוחרים לבדוק כל פרט, מקטן ועד גדול. כך שבין אם מדובר על הנוחות בזמן הנהיגה, מהירות הרכב, התאוצה שלו והעיצוב הכללי, תמיד יהיה כדאי לכם להיות ערים לדברים הללו, שכן אנו בטוחים שזה יוכל לעזור לכם להיות הרבה יותר שלמים עם הרכישה שלכם ולקנות את הרכב המושלם בשבילכם בסופו של דבר.

בשל העובדה שיש כל כך הרבה סוכנויות רכב ברכבי הארץ, כל מה שיהיה כדאי לכם לעשות זה לשים לב שאתם בוחרים לפנות אל סוכנות שתדע להציע לכם בדיוק את מה שאתם מחפשים ולא להתפשר בשום צורה על הבחירות שלכם. זה משהו שלא צריך לגזול לכם יותר מידי זמן, שכן אנו בטוחים שחיפוש אפקטיבי יעזור לכם למצוא סוכנות רכב מובילה שתוכל להעניק לכם שירות יוצא מן הכלל ולעזור לכם לרכוש את רכב הסקודה המתאים.

אוטודיל – הטרייד אין הרשמי של סקודה בישראל

כפי שאתם יכולים להבין, זה לא משנה אם מדובר על רכבי הכביש של סקודה שמככבים במסלולי המרוצים, רכבי המוניות או כל אחד מהדגמים הקלאסיים שלהם. אין ספק כי כל היתרונות שהזכרנו לאורך המאמר אודות המנוע הייחודי שלהם, העיצובים המדהימים וכל מה שהופך את הנהיגה ברכבים שלהם לחוויה יוצאת מן הכלל, הופכים את הבחירה בסקודה לבחירה שאף פעם לא מאכזבת. כך שאם אתם רוצים לדעת שכאשר אתם בוחרים לקנות את הרכב החדש, אתם מקבלים החלטה נבונה, אז זה בוודאי משהו שיהיה כדאי לכם להתחיל לשקול ברצינות כבר בזמן הקרוב.

אם אתם נמצאים בשלב שבו אתם לקראת רכישה של כלי רכב חדש או רכב יד שנייה, אז אנו נמליץ לכם לעשות זאת בצורה מסודרת ולבדוק שלב אחר שלב באיזה סוג של רכב יהיה כדאי לכם לבחור בדיוק, וזאת על סמך התקציב שיש לכם. אם תפעלו בצורה נבונה, תוכלו לדעת שגם הבחירה שלכם תהיה חכמה.

אנו מזמינים אתכם להגיע אלינו לאוטודיל  ולהתייעץ עם הסוכנים המקצועיים שלנו אודות ההבדלים בין דגמי סקודה השונים ולעשות כל מה שצריך על מנת להקל עליכם את הבחירה בכלי רכב שבאמת יוכל לענות על כל הדרישות שלכם. תשקיעו ברכישה של רכב איכותי ותוכלו להרגיש כבר מהרגע הראשון את ההשפעה המשמעותית שבהרגשה בזמן הנהיגה נשמח לעמוד לשירותכם אוטודיל.

דגמי סקודה

סקודה פאביה

סקודה פאביה

בדומה לשאר דגמי סקודה, גם דגם המיני מגיע עם מנוע TSI מתקדם שישפר את חווית הנסיעה שלכם פלאים שילוב בין רמת העיצוב, הבטיחות והאבזור הופכים אותו לבחירה מעולה. דרגת זיהום האוויר של הרכב היא 4 ורמת האבזור הבטיחותי 3 . עיצוב הרכב מתאים לצעירים שרוצים לנסוע ברכב מלוטש ודינמי.
המחיר הנוח של הרכב הופך אותו לבחירה לא רעה בכלל בעבור כל צעיר שמחפש אחר רכב אטרקטיבי שיוכל לקנות, ושלצד זאת גם יוכל להיות מעוצב מעולה ושהנסיעה על הכביש תהיה כמה שיותר איכותית. המשך קריאה.

סקודה סקאלה

סקודה סקאלה

דגם הסקאלה נחשב לרכב משפחתי קומפקטי שיאפשר לכם ליהנות מנסיעות חלקות בעיר, מתוך ידיעה שמערכת הבטיחות האקטיבית של הרכב תשמור עליכם. העיצוב המיוחד, שלל הצבעים שניתן לבחור והטכנולוגיה המתקדמת מהווים גורמים מרכזיים בכך שמדובר ברכב משפחתי פופולארי במיוחד. יש 4 סוגים שונים של רכבי סקאלה, אשר מתאפיינים במנועים שונים, אם כי כל המנועים הם מנועי ה – TSI המתקדמים של סקודה, בדומה לכל דגם אחר. בחזית הרכב יש חיישן מתקדם שמזהה מכוניות והולכי רגל ומסוגל לבלום בעת הצורך. מעוניינים לדעת עוד על הדגם? לחצו על המשך קריאה

סקודה אוקטביה RS

סקודה אוקטביה RS

כלי הרכב העוצמתי הזה מביא לכדי שילוב מושלם בין רכב משפחתי לרכב ספורט. יש לרכב מנוע TSI 2.0 טורבו בנזין עם מהירות תאוצה 0-100 קמ”ש של 6.6 שניות. לרכב 245 כ”ס ומהירות מרבית של 250 קמ”ש. ניתן ליהנות מתא לטעינה אלחוטית של הטלפון החכם ומערכת מולטימדיה מתקדמת במיוחד. הדגם הזה מתאים בדיוק לאותם אנשים שרוצים לנסוע עם בני המשפחה ברכב מרווח, אך לא מוכנים להתפשר על הביצועים שלו. המשך קריאה

סקודה קארוק

סקודה קארוק

דגם הקארוק של סקודה משלב באופן מושלם בין רכב משפחתי לרכב פנאי עם המרחב הגדול, רמות הגימור המשתנות והפונקציונליות. לרכב יש גג נפתח, תא מטען גדול שהופך אותו לשימושי במיוחד ומעוצב כולו באלגנטיות חסרת פשרות, עם חזית שיש לה גריל בולט ויחידות תאורה צרות במיוחד שמחמיאות לעיצוב הכללי של הרכב. את הרכב ניתן להזמין בצבעים עדינים וכמובן שיש לו את מערכת המולטימדיה ושאר הפיצ’רים שנפוצים בדגמים האחרים של סקודה. המנוע הוא טורבו בנזין TSI 1.5 עם 150 כ”ס ומהירות מרבית של 203 קמ”ש, לצד תיבת הילוכים DSG7. המשך קריאה

סקודה קאמיק

סקודה קאמיק

סקודה קאמיק הינו רכב SUV קומפקטי עם תא אחסון גדול במיוחד, רמת הבטיחות של דגם הקאמיק יוצאת מגדר הרגיל, עם 9 כריות אוויר להגנה על הנוסעים ומערכות בטיחות אקטיביות שפועלות באופן אוטומטי במצב של סכנה. הרכב מגיע בשתי רמות גימור שניתן לבחור מהן – Ambition ו – Style שנחשבת למתקדמת יותר. כמובן שלרכב יש את מנוע הטורבו בנזין TSI 1.0 המוביל של סקודה עם צריכת הדלק הנמוכה והחסכוניות בפליטת פחמן דו חמצני לסביבה. לרכב 115 כ”ס, מהירות מרבית של 193 קמ”ש ותאוצה 0-100 קמ”ש של 10 שניות. המשך קריאה.

סקודה אוקטביה

סקודה אוקטביה

מדובר במכונית משפחתית שמזכירה רכבי מנהלים עם עיצוב מרשים במיוחד. לחזית של הרכב יש גריל שחור במסגרת כרום שמעניק את המראה הייחודי לרכב. ניתן לבחור את הרכב מבין 9 צבעים שונים. מערכת המולטימדיה המתקדמת של הרכב תאפשר לכם לחבר את הטלפון החכם ולשמוע את המוזיקה האהובה עליכם או לקבל הודעות שתראו ישירות בצג שמופיע ליד ההגה בזמן הנהיגה ברכב. לרכב מנוע TSI 1.5 או TDI 2.0, לפי בחירה. המשך קריאה

סקודה סופרב

סקודה סופרב

סקודה סופרב הינו הדגם של רכב המנהלים היוקרתי של החברה. הרכב לא מתאפיין רק בעיצוב מלוטש ומנוע TSI, אלא גם יחידות הנעה חזקות למדי וחסכוניות במיוחד, מרחב גדול, מערכת המולטימדיה המתקדמת והמוכרת של סקודה, חישוקי סגסוגת מעוצבים, קוקפיט וירטואלי ומושבים שמעוצבים בקפידה. ניתן לבחור את הרכב ב – 6 צבעים שונים בגווני אפור, חום, שחור או לבן. תא נוסעים והנהג נחשבים מרווחים ונוחים במיוחד ומזכירים במידה רבה רכב משפחתי מבחינת רמת הריווח. לרכב מנוע טורבו בנזין TSI 1.5 עם תאוצה 0-100 קמ”ש של 9.2 שניות וצריכת דלק משולבת של 5.4 ליטר. המשך קריאה

סקודה קודיאק

סקודה קודיאק

רכב הקודיאק הינו מרווח למדי ומכיל 7 מקומות לנסיעה עם בני המשפחה. ניתן לבחור בין מנוע טורבו דיזל TDI 2.0 4X4 לבין מנוע טורבו בנזין TSI 1.5, אשר מתאפיינים בביצועים דומים. הרכב מגיע ב – 6 רמות גימור שונות ומותאם בדיוק לדרישות הלקוח, כך שאתם יכולים לוודא שאתם בוחרים בדגם המושלם בשבילכם. בקרת השיוט האדפטיבית של הרכב שומרת עליכם בטוחים בזמן הנהיגה ומסוגלת לעצור באופן אוטומטי במקרה של זיהוי קרבה חריגה לכלי רכב אחר או הולכי רגל. כמובן שגם ניתן לנהוג עם הרכב בשטח וליהנות מביצועים מעולים. המשך קריאה

סקודה אוקטביה ספייס

סקודה ספייס

תא הנוסעים המודולרי מאפשר לכם ליהנות ממרכב גדול יותר בחלקו האחורי של הרכב לפי צורך, שכן ניתן לחבר אותו עם תא המטען וליצור מרחב פנימי פנוי גדול במיוחד בתוך הרכב. לרכב יש מערכת Start & Stop שמכבה את המנוע באופן אוטומטי כשהוא לא בתנועה, ובכך ניתן ליהנות מחיסכון משמעותי בדלק וצמצום של פליטת פחמן דו חמצני. ניתן לבחור בין מנוע TSI 1.5 לבין TSI 2.0. רוצים לקרוא בהרחבה על הדגם? אתם מוזמנים ללחוץ על המשך קריאה

אנחנו כאן בשבילך חייג אלינו עוד היום

לפרטים נוספים אודות רכב זה אשמח שתחזרו אליי

   3883*
   אנא המתן...

   חפש את הרכב הבא שלך

   עד:
   -

    נשמח לעמוד לשירותכם בכל נושא ועניין השאירו פרטים ונחזור אליכם

     השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם

     אנחנו קרובים אלייך יותר מאי פעם!

     סניף בני ברק רחוב הלח”י 24 א.ת. בני ברק
     סניף חיפה ההסתדרות 104
     סניף ירושלים יד חרוצים 17 א.ת תלפיות
     סניף ראשון לציון המדע 1 ,פלמחים ראשון לציון

     צ'אט עם נציג
     כאן יוטמע iFrame של צ'אט
     כתוב הודעה לשירות הלקוחות

      נשמח לעזור בכל נושא ועניין

      חייגו אליי

       השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם

       סניפים

       אנחנו קרובים אלייך יותר מאי פעם!

       סניף בני ברק רחוב הלח”י 24 א.ת. בני ברק
       סניף חיפה ההסתדרות 104
       סניף ירושלים יד חרוצים 17 א.ת תלפיות
       סניף ראשון לציון המדע 1 ,פלמחים ראשון לציון