סקודה אוקטביה 2021 החדשה

שנת 2021 ממש מעבר לפינה, ואתם יכולים להיות בטוחים שחברת סקודה עשתה שיעורי בית והחליטה להמשיך ולהשקיע בלקוחות. אז אלו חידושים נכנסים מאחורי ההגה, אלו דגמים זוכים להשקעה נוספת ומה יש למערכת הבטיחותית להוסיף למשוואה? ובכן ראשית נחזור על הידיעה שחברת סקודה בעצמה פרסמה: “מגוון נרחב של דגמי סקודה עומדים להציע שיפורים ועדכונים“. מכאן שגם אם לא מדובר בדגם חדש, עדיין מחכות לא מעט הפתעות בדגמים המוכרים והאהובים. 

סקודה ישראל מציעה חידושים מעוצבים

עם הכניסה פנימה לתא הנוסעים חדי העין יגלו שהמידות מעט גדלו. סה”כ 1.9 ס”מ באורך ו1.5 ס”מ ברוחב, אומנם לא מאוד משמעותי אך בסה”כ כן מורגש. מנקודה זו נוסיף את סך החידושים שמחכים בתא הנוסעים, בהתאם לשלושת סוגי המפרטים:

 1. איננו שטחיים, אך בכול הנוגע לרכבים, קשה שלא להתחיל מהפן העיצובי, ועל כן ראוי לציין ששנת 2021 עומדת לייצר חזית מרשימה במיוחד. מי מכם שיצא לו להכיר את גלגל ההגה המרשים של סקודה אוקטביה, עתיד לגלות שדעת הקהל אכן נשמעה, ועל כן מעתה סך הדגמים עומדים ליהנות מאותו גלגל הגה מרהיב שכולל שני חישורים (או שלושה עבור חבילת הספורט). בנוסף, מצדי ההגה מחכות גלגלות שמייעלות את פעולת השליטה בלוח המחוונים ובמערכת השמע, וזאת לצד פקדי קיצור דרך (עבור שליטה מרבית במערכות הבטיחות). 

סקודה ישראל חושבת ירוק

שנעבור למה שחשוב באמת? ובכן אם נעצור בטריטוריית המנוע, נמצא שדגמי סקודה 2021 עומדים להציע ללא יוצא מהכלל מנועים שמיישרים קו עם תקן יורו 6, תקן שמכתיב את סף הפליטה שממנו אין לחרוג – לטובת הסביבה ולטובת הבריאות של כולנו. מה עוד? להלן הצצה ממוקדת על מגוון חידושים שמחכים בדגמים השונים: 

רשימת חידושים לפי חלוקה לדגמים

 • סקודה פאביה 

אם נעצור לבחון מה סקודה פאביה האהובה מחדשת בתחום המנוע, נמצא ששנת 2021 מציעה אותה עם מנוע טורבו בנזין (1.0 ל’) שכולל 3 צילינדרים ולצד הספק של 95 כ”ס, כאשר כל זאת מגיע לצד שורה של חידושים נוספים, כגון מיזוג שכולל מסנן פחם, מסך מגע בגודל 6.5 אינץ’ ומפתח חכם. 

 

 • סקודה קאמיק וסקודה סקאלה 

סקודה קאמיק וסקאלה אלו שני רכבים קומפקטיים – כל אחד בקטגוריה משלו (רכב פנאי מול רכב משפחתי), ועל כן משמח לדעת שעל אף נתוני הנפח היחסית קטנים, מעתה לא ייחסר מקום אחסון, וזאת בזכות העובדה שבשנת 2021 סקודה ישראל עתידה להביא אותם לצד תא אחסון נוסף שאינו בא על חשבון המרחב של הנוסעים. כיצד? באמצעות תא אחסון שמתחבא מתחת לרצפת תא מטען. מה עוד? שני הדגמים יציעו מיזוג שכולל מסנן פחם פעיל וחישוקי 17 אינץ’ שמגיעים לצד עיצוב חדשני. כמו כן, סקודה סקאלה תפתיע מבחינה עיצובית – החבילה הספורטיבית תשחק עם גווני אפור / אדום וסקודה קאמיק תפלוש מבחינה עיצובית לקטגוריה של רכבי הפנאי והשטח. 

 

 • סקודה סופרב 

רכב המנהלים שהוכתר כמוביל בישראל גם כן עתיד להגיע לארץ לצד שורה של שדרוגים שווים. סקרנים? ראשית שתי יחידות הנעה חדשות  מנוע טורבו דיזל (2.0 ל‘) מסדרת איבו שמציע כ200 כ”ס ומנוע טורבו בנזין (2.0 ל‘) שמציע כ280 כ”ס, כאשר כל רמות האבזור כוללות מערכת סיוע ייעודית עבור תמרון חניה לצד נגרר ומערך היקפי של מצלמות איכותיות. 

 

 • סקודה קודיאק 

גם סקודה קודיאק אינה נשארת מאחור, אלא לקראת שנת 2021 מגיעה אלינו לצד התנעה לא מפתח, מערכת בקרת שיוט אדפטיבית שנתמכת במצלמה קדמית ובמערכת ניווט, כך שבין היתר זוכים לאפס בין הדרך ועומס התנועה לבין המהירות האידאלית. מה עוד? גרסת הספורט מחדשת באזור ישיבת הנהג עם אפשרות להאריך את בסיסי המושב, ואילו בגזרת המנוע נמצא את אותו מנוע טורבו דיזל (2.0 ל’), רק שהפעם הוא יודע להציע יותר – כ200 כ”ס.  

יש למה לחכות!

שנסכם? סקודה ישראל ממשיכה להפתיע, לזהות צרכים ולגרום לקהל הישראלי להמשיך להעריך את מערך החידושים, כך שאם חשבתם ששנת 2020 עשתה חסד עם הדגמים הנ”ל, חכו לראות כיצד השינויים הקטנים מייצרים חוויית נהיגה הרבה יותר מרשימה. יש למה לחכות!  

לפרטים נוספים אודות רכב זה אשמח שתחזרו אליי

   3883*
   אנא המתן...

   חפש את הרכב הבא שלך

   עד:
   -

    נשמח לעמוד לשירותכם בכל נושא ועניין השאירו פרטים ונחזור אליכם

     השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם

     אנחנו קרובים אלייך יותר מאי פעם!

     סניף בני ברק רחוב הלח”י 24 א.ת. בני ברק
     סניף חיפה ההסתדרות 104
     סניף ירושלים יד חרוצים 17 א.ת תלפיות
     סניף ראשון לציון המדע 1 ,פלמחים ראשון לציון

     צ'אט עם נציג
     כאן יוטמע iFrame של צ'אט
     כתוב הודעה לשירות הלקוחות

      נשמח לעזור בכל נושא ועניין

      חייגו אליי

       השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם

       סניפים

       אנחנו קרובים אלייך יותר מאי פעם!

       סניף בני ברק רחוב הלח”י 24 א.ת. בני ברק
       סניף חיפה ההסתדרות 104
       סניף ירושלים יד חרוצים 17 א.ת תלפיות
       סניף ראשון לציון המדע 1 ,פלמחים ראשון לציון