סקודה קודיאק

סקודה קודיאק

סקודה קודיאק מהווה רכב פנאי מפנק ועוצמתי, ואם נדייק, נציין שעם הדגם הזה חברת סקודה יצאה לראשונה עם רכב פנאי שנחשב גדול.
נשמע מעניין? בהחלט!

גרסאות skoda kodiaq

סקודה קודיאק מציעה לנו שני סגי מנועים ו-6 רמות גימור. אם נתחיל עם הצגת המנועים, נמצא מנוע בנזין ומנוע דיזל. מנוע הטורבו בנזין TSI 1.5 בעל צריכה משולבת של 6.3 ק”מ לל’, תיבת הילוכים מסוג DSG7, 150 כ”ס, מהירות מרבית שמגיעה ל198 קמ”ש והוא מגיע ל100 קמ”ש בתוך 9.9 שניות. במקביל, מנוע הטורבו דיזל TDI 2.0 בעל צריכה משולבת של  5.6ק”מ לל’, תיבת הילוכים מסוג DSG7, 190 כ”ס, מהירות מרבית שמגיעה ל209 קמ”ש והוא מגיע ל100 קמ”ש בתוך 8.6 שניות.

כמו כן, קיים מנוע דיזל ב-4X4 TDI 2.0 ומנוע בנזין בנפח 4X4 ,TSI 2.0 כאשר מבחינת רמות גימור יש לא פחות מ-6. נתחיל מהרמה הבסיסית ליוקרתית: Sportline, Exclusive, Style, Ambition, Business וL&K. מרשים? בהחלט ופה גם המקום לציין שסך הגרסאות מאובזרות במיטב הציוד הטכנולוגי ובמיטב מערכות הבטיחות.

קטגוריה

סקודה קודיאק משתייכת לקטגוריית רכבי הפנאי / רכבי שטח בינוניים.

קהל יעד

רכב הפנאי סקודה קודיאק מציע אבזור חכם ומפנק במגוון נישות, וכיוון שהיא מציע 7 מקומות ישיבה ורמת בטיחות ברמה מאוד גבוהה, אין ספק שמדובר ברכב פנאי יוקרתי שמיועד למשפחה שמעריכה נסיעות נוחות, בטוחות ומפנקות.

מפרט טכני סקודה קודיאק

מתעניינים לגבי המידות? ובכן מדובר ברכב מרווח מבפנים וגדול מבחוץ. האורך הוא 469.7 ס”מ, הרוחב 188.2 ס”מ, הגובה 167.3 ס”מ, בסיס הגלגלים הוא 279.1 ס”מ, המשקל העצמי הוא 1550 ק”ג  ומיכל הדלק מכיל כ58 ליטרים.

עיצוב

העיצוב של סקודה קודיאק מצד אחד משדר אלגנטיות ומצד שני כוחניות. מצד אחד דינאמיות ומצד שני מאסיביות שמוכיחה את עצמה בשטח ועל הכביש. לצד קווי מתאר זורמים וגריל שבולט בחזית, גם נמצא יחידות תאורה מודרניות וצרות, חישוקים מעוצבים, מסגרת כרום מסביב לחלונות, גג שמש פנורמי עשוי מזכוכית כהה, בתי גלגלים גדולי מידות ובאופן כללי שפת עיצוב מרשימה שבהחלט גורמת להעיף מבט שני, כאשר ביקור מאחורי ההגה מגלה ריפודי עור איכותיים, תאורת לד שמעניקה אווירה, הגה מתקדם ולוח מחוונים שמאפשר משחק עם התצוגה הרצויה.

טכנולוגיה | skoda kodiaq

כאמור סקודה קודיאק משתייכת לקטגוריית רכבי הפנאי, ועל כן היא מחויבת לרף מאוד גבוה. אם רק נביט פנימה, נמצא שהיא אכן מכילה אינספור מערכות חשובות. מה בנמצא? להלן הרשימה המלאה, אך ראשית נציין שלא הכול מופיע בכל הגרסאות, אך כן נציג את המפרט המייצג:

מערכת מולטימדיה איכותית שכוללת 4 רמקולים אחוריים ו4 רמקולים קדמיים, שקע ,SD קישורית Bluetooth, מערכת Smartlink שמאפשרת לחבר את הנייד למערכת המולטימדיה, מראות צד בעלות קיפול חשמלי והכהיה אוטומטית (בהתאם לצורך), פנסי Full LED קדמיים שבין היתר מחפים אם שוכחים להפעיל אותם (המערכת אדפטיבית), מחשב דרך, הגה משודרג עם כפתורי שליטה, מערכת Active Cylinder Timing שמאפשרת למזער את זיהום האוויר ואת צריכת הדלק (כאשר המנוע אינו מצוי במצב של עומס המערכת מנתקת חלק מהבוכנות), ואם כבר ציינו התחשבות בזיהום אוויר, נוסיף שבדגמי דיזל  קיים תוסף  שממזער את הזיהום (תוסף Ad Blue).

בטיחות

עם כל הכבוד לשלל התוספים הטכנולוגים שהופכים את הנסיעה ליותר נוחה ומהנה ועם כל הכבוד לתוספים שמאפשרים חווית משתמש רגישה ואינטואיטיבית, ראשית יש להסיר את הכובע בפני מכלול מערכות הבטיחות שסקודה קודיאק מציעה. להלן מפרט מייצג: מינימום 7 כריות אוויר (כולל היתכנות לבטל את הכרית הקדמית שלצד הנהג), מצלמה אחורית, מערכת שמסייעת לתקן היגוי (באמצעות התייחסות לסימני הדרך המערכת מונעת סטיות), פנסי ערפל, מערכת שמסייעת לבלום בעת זיהוי של מפגע, מערכת שיוט אדפטיבית, מערכת בקרת יציבות, מערכת שמסייעת בעת זינוק בעלייה, חיישני לחץ אוויר, מערכת ניטור מצב הערנות, חיישני תאורה וגשם, התרעה על רכבים שנמצאים בשטחים בלתי נראים, מערכת Rear traffic alert שיודעת לבלום בעת זיהוי של גוף שנמצא מאחורי הרכב, מצלמה היקפית מעניקה תמונת מצב מלאה ואפילו קיים כלי עזר עבור החניית הרכב – Park assist מסייע להחליט באיזה אופן הכי נכון להחנות.

דגשים

סקודה קודיאק משקיעה רבות בתוספים חכמים ויעילים, ועל כן בין היתר היא מציעה מד טמפרטורה חיצוני, טבעת גרירה קדמית ואחורית, מערכת שמתריעה בעת שימוש שגוי בסוג הדלק (יכול לחסוך אי נעימות מאוד גדולה), חיישני חניה אחוריים וקדמיים וכמובן שלל פתרונות אחסון שעושים את כל ההבדל ומעידים על השקעה רבה. מכאן שניתן למצוא תא אחסון ייעודי למשקפיים, תאי אחסון נוחים לשימוש בדלתות האחוריות והקדמיות, תא כפפות מקורר, תא ייעודי למטריות (בדלתות הקדמיות), משענת יד קדמית שמציעה מחזיק כוסות ותא אחסון סגור, כיסוי רשת (בצד הפנימי של משענת הגב הקדמית), מחזיק לכוסות במשענת היד האחורית ואפילו קיימים פסי גומי (ניתנים לשליפה) שכל מהותם זה להגן על קצות הדלות בעת פתיחה (כבר לא צריך לחשוש לתת מכה לרכב שחונה בסמיכות מטרידה).

ביצועים

כניסה לרכב ישר משדרת יוקרה ומעידה על צוות רציני שחשב היטב על חוויית הנהיגה מהשנייה הראשונה, כך שדי לשבת מאחורי ההגה בכדי לגלות ששדה הראייה גדול ושתנוחת הישיבה מעניקה נקודת תצפית ראויה. שנצא לדרך? תיבת ההילוכים מוכיחה את עצמה, צריכת הדלק נחשבת טובה, רעשי הדרך מבודדים, המתלים עומדים בדרישות, ההתנהלות על הכביש משרה תחושת ביטחון וגם בשטח מגלים שהרכב יודע את העבודה.

סביבת נהג

סקודה קודיאק שמה את הנהג בחזית הבמה – מעניקה לו הגה ומושב שניתנים להתאמה מלאה, משענת יד נעימה למגע, הרכב מונע באמצעות כפתור מתקדם והשימוש בבלם היד חשמלי. מה עוד? מסך מולטימדיה גדול ולוח מחוונים בעל מסךTFT  מעידים על הנדסת אנוש ברמה מאוד גבוהה, העברת ההילוכים מתבצעת ישירות מההגה, ההגה מציע מחשב דרך ולחצני שליטה נוחים לתפעול מערכת המולטימדיה, קיים תא ייעודי עבור הנייד (תא שבין היתר מאפשר טעינה אלחוטית – כמובן שרק למכשירים תומכים) ואפילו ישנה מערכת Driving Mode Select  שמאפשרת לבחור את מצב הנהיגה המועדף.

המרחב האחורי

לא רק האזור של הנהג מפנק, אלא גם מאחור מחכים לא מעט תוספות חשובות. מה למשל? רמקולים, משענת יד, פתח ייעודי למיזוג האוויר (מאפשר לקבוע אזור טמפרטורה ייחודי) ואפילו קיימת פונקציית Easy Entry שמאפשרת כניסה נוחה לאזור המושבים. בנוסף, קיימים וילונות מוטמעים בחלון, עיגונים למושבי בטיחות וחיישני בטיחות שמתריעים אם אחד מהילדים החליט בעת הנסיעה לפתוח את החגורה.

תא מטען

תא המטען בעל פתח נוח עבור הטענת ציוד והוא נחשב מאוד מרווח (233 ל’ במצב סגור ו1938 ל’ לאחר קיפול המושבים), כאשר בין היתר מוצעת פתיחה וסגירה חשמלית.

חוות דעת סקודה

חוות דעת סקודה קודיאק

רכב יוקרה שמשדר הנדסת אנוש איכותית וחומרי גלם מעולים. הביצועים טובים, רמת אביזרי הבטיחות מרשימה, ובאופן כללי המחשבה על הפרטים הקטנים מציבים את סקודה קודיאק כעסקה אידאלית.

תמורה למחיר הרכב

תמורה למחיר

רכב מרשים שבהיבט הבטיחותי ובהיבט הטכנולוגי מציע המון. פה תפגשו את מיטב השכלולים האחרונים, כך שבהחלט מדובר בתמורה נאה למחיר, ואם  נבקש לבחור גרסה כדאית, נבחר ברמת הגימור ביזנס.

אנחנו כאן בשבילך חייג אלינו עוד היום

סקודה סופרב

סקודה סופרב

סקודה קארוק

סקודה קארוק

סקודה פאביה

סקודה פאביה

סקודה קודיאק

סקודה קודיאק

סקודה קאמיק

סקודה קאמיק

סקודה סקאלה

סקודה סקאלה

סקודה ספייס

סקודה אוקטביה ספייס

סקודה אוקטביה

סקודה אוקטביה

סקודה אוקטביה RS

סקודה אוקטביה RS
לפרטים נוספים אודות רכב זה אשמח שתחזרו אליי

   אנא המתן...

   חפש את הרכב הבא שלך

   עד:
   -

    נשמח לעמוד לשירותכם בכל נושא ועניין השאירו פרטים ונחזור אליכם

     השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם

     אנחנו קרובים אלייך יותר מאי פעם!

     סניף בני ברק רחוב הלח”י 24 א.ת. בני ברק
     סניף חיפה ההסתדרות 104
     סניף ירושלים יד חרוצים 17 א.ת תלפיות
     סניף ראשון לציון המדע 1 ,פלמחים ראשון לציון

     צ'אט עם נציג
     כאן יוטמע iFrame של צ'אט
     כתוב הודעה לשירות הלקוחות

      נשמח לעזור בכל נושא ועניין

      חייגו אליי

       השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם

       סניפים

       אנחנו קרובים אלייך יותר מאי פעם!

       סניף בני ברק רחוב הלח”י 24 א.ת. בני ברק
       סניף חיפה ההסתדרות 104
       סניף ירושלים יד חרוצים 17 א.ת תלפיות
       סניף ראשון לציון המדע 1 ,פלמחים ראשון לציון