סקודה קארוק

סקודה קארוק

סקודה קארוק – רכב פנאי קומפקטי שמוכיח את עצמו בביצועים טובים ושמאופיין במנוע בנזין חסכוני ויעיל. כמו שאר רכבי סקודה, גם פה נמצא מערך בטיחות מקיף לצד שלל אביזרי נוחות שלוקחים את חוויית הנסיעה ומעלים אותה הילוך. המרווח הפנימי מפתיע לטובה, נוחות הנסיעה אינה מאכזבת ופתרונות אחסון פשוטים ומאוד יעילים משקפים את איכות תהליך המחשבה שנערכה מאחורי הקלעים.

גרסאות Skoda Karoq

קיימות שלוש גרסאות של סקודה קארוק. שלושתן מציעות מנוע 1.5 ל’ טורבו בנזין, אך כל אחת מציעה מפרט מעט שונה, בהתאם לרמת הפינוק שמציעה אותה גרסה. מכאן שישנה הגרסה הבסיסית – גרסת 2X4 Ambition, ישנה הגרסה המתקדמת 2X4 Style וישנה הגרסה היוקרתית – 2X4 Premiumכמו כן, קיים

מפרט טכני סקודה קארוק

מבחינת מפרט טכני, נמצא שמדובר ברכב בעל 5 דלתות ו5 מקומות ישיבה. הוא בעל הנעה קדמית, תיבת הילוכים אוטומטית רובוטית כפולת מצמדים, קיימים 7 הילוכים, המנוע מסוג טורבו בנזין, הנפח עומד על 1498 סמ”ק, ישנן  4 בוכנות, הסל”ד להספק מרבי עומד על 5,000, המומנט המרבי הוא 25.4 קג”מ, הרכב מאיץ ל100 קמ”ש תוך 9 שניות, ההספק המרבי הנו 150 כ”ס, המהירות המרבית מגיעה ל203 קמ”ש וצריכת הדלק הממוצעת היא 13 ק”מ לל’.

כמו כן, ישנה גרסת דיזל 1.6 ל’ שמציעה צריכת דלק נהדרת (בממוצע כ15 ק”מ לל’), לצד 115 כ”ס, מומנט שמציע כ25.4 קג”מ, תיבת הילוכים DSG כפולת מצמדים ותאוצה שמגיעה ל 100 קמ”ש בתוך 10.9 שניות, כך שסה”כ הנתונים אינם מאוד שונים מאלו של מנוע הבנזין, חוץ מאשר צריכת הדלק שבמקרה זה היא יותר רווחית.

מבחינת מידות, המידות של הצמיגים הן 215/60R16, האורך הוא 438.2 ס”מ, הרוחב הוא 184.1 ס”מ, הגובה הוא 160.3 ס”מ, בסיס הגלגלים הוא 263.8 ס”מ, המשקל העצמי הוא 1,318 ק”ג ומיכל הדלק מכיל 50 ל’.

קטגוריה

רכב פנאי שנחשב קומפקטי.

קהל יעד

מחפשים רכב פנאי קומפקטי שמאפשר תמרון נוח בעיר וטיול בשבילי עפר? מחפשים רכב מרשים, מאובזר, שמתחשב בתרחיש משתמש ומעניק מפרט מלא בתחום הבטיחות? סקודה קארוק מהווה מענה מדויק, ועל כן היא מאוד מתאימה עבור משפחות עם שלושה ילדים ובאופן כלי עבור אנשים שמחפשים רכבים קטנים, מפנקים, חסכוניים ובטיחותיים.

עיצוב

העיצוב החיצוני מצליח לקחת את המידות הקומפקטיות ולתת להן יתרונות של רכב גדול, ולו באמצעות שימוש בפרופורציות נכונות, מיגון שטח שמבצבץ מהתחתית, חישוקי סגסוגת מעוצבים בהתאם למראה הדינמי, גריל בעל נוכחות, חזית מהודרת עם פנסי לד צרים ומרשימים, פסי נשיאה בעלי גימור כרום וגג שמש פנורמי סוגר כלאחר כבוד את המופע. מבקשים הצצה פנימה? תאורת אווירה שנעזרת בלד מציעה 10 גוונים לבחירה (לא בגרסה הבסיסית).

טכנולוגיה | Skoda Karoq

מערכת המולטימדיה של סקודה קארוק נחשבת מאוד מקיפה ואיכותית. מה היא יודעת להציע? מסך מגע צבעוני, שקעי USB, קישוריות ,Bluetooth שקעי USB שכוללים פתח לכרטיס SD ואף ישנה האפשרות לקשר את הנייד החכם למערכת השמע (כך שאם רוצים להאזין למוזיקה או לנהל שיחה ביתר קלות, פשוט מתחברים למערכת המולטימדיה המובנית). מה עוד? ישנה בקרת אקלים דיגיטלית, בלם יד חשמלי, חיישני חנייה אחוריים בעלי תצוגה גרפית, הכהיה אוטומטית, מפשיר אדים וחיישני גשם.

בטיחות

אולי מדובר ברכב קטן, אך כמות מערכות הבטיחות שהוא מכיל בהחלט אינן מביישות רכב גדול ממדים, כאשר אפילו רמת הסטנדרט מכילה שלל מערכות מובילות. אז אלו מערכות בטיחות נכללות? מערכת לניטור מרחק (כולל בלימה אוטונומית), התראת סטייה מהנתיב (כולל תיקון היגוי), מערכת לניטור מצב הערנות (בעת זיהוי סממנים שמעידים על חוסר ערנות המערכת מתריעה ואף מציעה לעצור להתרעננות), מערכת בקרת שיוט אדפטיבית (מאפשרת לקבוע מהירות מבלי לעבור אותה – מאוד יעיל אם יש נטייה ללחוץ את ההגה או אם רוצים להימנע ממשטרת התנועה), מערכת לניטור לחץ בצמיגים, 7 כריות אוויר (כולל אופציה לבטל את הכרית שנמצאת מימין לנהג), חיישני חגורת בטיחות, מצלמה אחורית ואף ישנה מערכת שמתריעה על רכבים שאינם נראים לעין ושנמצאים בנתיבים שרלוונטיים לאזור הנהיגה. כמו כן, במסגרת Premium נמצא מערכת שמזהה מכשולים מלפני ומאחורי הרכב וביכולתה להוביל לעצירה מלאה, ישנה מערכת שמסוגלת לעצור ולהדליק את נורות החירום (במצב שבו היא מבחינה שהנהג אינו מתפקד) ואף ישנה מערכת שיכולה להאיץ או לחלופין לבלום – הכול בהתאם לתנועת כלי הרכב הסמוכים ולצד שמירה על מהירות והיצמדות לנתיב הרצוי.

דגשים

במהלך שנת 2019 סקודה קיבלה החלטה להפסיק עם השיווק של גרסאות הדיזל ואף באותה שנה התקבלה החלטה נוספת: לחדול עם שיווק הגרסה 1.0 ל’ טורבו בנזין.

ביצועים

המנוע הקטן וחסכוני בצריכת דלק וחשוב מכל יעיל ומעניק ביצועים לא פחות מאיכותיים. מחוץ לעיר הרכב מציע רמת איכות נסיעה מאוד נוחה ומהנה, בעיקר אם בוחרים בגרסת הדיזל שמגיעה עם הנעה כפולה. סקודה קארוק עוקפת במהירות, מטפסת במעלה ההר מבלי להסגיר מאמץ ובאופן כללי התחושה זריזה, יציבה וכוחנית. במקביל, בידוד הרעשים עושה עבודה טובה, העברת ההילוכים נעשית ברכות ואחיזת הכביש מעניקה תחושה טובה.

סביבת נהג

שני המושבים הקדמיים מאפשרים לכוון בהתאם למצב המועדף (כולל תמיכה בגב התחתון), וזאת באמצעות כוונון חשמלי שמציע 3 זיכרונות. מבחינת הכיסאות, הם מציעים ריפודים איכותיים ונעימים למגע. מה עם ההגה? הוא משוכלל ואיכותי – כולל לחצני שליטה על מחשב הדרך ועל מערכת המולטימדיה והוא בעצמו  מציע עיצוב ספורטיבי. מה עוד? ההנעה אינה מחייבת מפתח (וגם לא פעולת פתיחת ונעילת הרכב) ואף הנהג והיושב שלצדו אינם מחויבים להתפשר על הטמפרטורה הרצויה, אלא כל אחד יכול ליהנות מטמפרטורה שונה. כמו כן, מבחינת טכנולוגיה ותרחיש נהיגה, הנהג זוכה ליהנות מבקרת שיוט אדפטיבית לצד מערכת אקטיבית, כך שבין היתר השילוב המנצח מאפשר להימצא בפקק ביתר נוחות – באמצעות התחשבות בתוואי השטח וסימוני הדרך, הרכב עוקב לבדו אחר מצב הרכב הקדמי.

המרחב האחורי

כרכב פנאי, זה רק מתבקש שעבור היושבים מאחור תוצע מערכת בקרת אקלים וחלונות כהים מונעי קרינה. בנוסף, המושב מרווח ומתאים בקלות גם לשלושה ילדים.

תא מטען

הגודל של תא המטען הוא 500 ל’ כשהוא סגור וכשהוא פתוח הנפח עומד על 1609 ל’. בנוסף, קיימים רשתות עיגון שפרושות על המשטחים (על הרצפה ובצמוד לגב של מושב הנוסעים), ובגרסה המשודרגת נקבל פתיחה וסגירה חשמלית.

חוות דעת סקודה

סקודה קארוק חוות דעת

צריכת הדלק המשולבת מדהימה (5.6 ק”מ לל’), אחת מהטובות שניתן למצוא בקטגוריית מנועי בנזין סגמנט SUV. בנוסף, הרכב בעל מנוע מרשים, מרווח פנימי נאה, איכות חומרים והרכבה ברמה גבוהה, פתרונות אחסון חכמים ומערכות בטיחות מקיפות.

תמורה למחיר הרכב

תמורה למחיר

מחפשים רכב שטח קטן אך שעדיין מתאים ל5 אנשים? בהחלט מוטב להכניס למשוואה את סקודה קארוק! לא רק שהביצועים טובים, אלא גם הרכב יחסית מרווח, מכיל מגוון תוספות חכמות ואפילו המחיר ההתחלתי נחשב שווה. בנוסף, סקודה קארוק יודעת לחסוך בצורה משמעותית דלק, כך שרק נותר לקבל החלטה האם הולכים על מנוע דיזל או בנזין, כאשר יש לקחת בחשבון שגרסת הבנזין אומנם יותר מהירה וזולה, אך מצד שני היא גם יותר צורכת דלק. שורה תחתונה? בכות מקרה מדובר בחבילה שווה – במעמד הרכישה ולאורך זמן.

אנחנו כאן בשבילך חייג אלינו עוד היום

סקודה סופרב

סקודה סופרב

סקודה קארוק

סקודה קארוק

סקודה פאביה

סקודה פאביה

סקודה קודיאק

סקודה קודיאק

סקודה קאמיק

סקודה קאמיק

סקודה סקאלה

סקודה סקאלה

סקודה ספייס

סקודה אוקטביה ספייס

סקודה אוקטביה

סקודה אוקטביה

סקודה אוקטביה RS

סקודה אוקטביה RS
לפרטים נוספים אודות רכב זה אשמח שתחזרו אליי

   3883*
   אנא המתן...

   חפש את הרכב הבא שלך

   עד:
   -

    נשמח לעמוד לשירותכם בכל נושא ועניין השאירו פרטים ונחזור אליכם

     השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם

     אנחנו קרובים אלייך יותר מאי פעם!

     סניף בני ברק רחוב הלח”י 24 א.ת. בני ברק
     סניף חיפה ההסתדרות 104
     סניף ירושלים יד חרוצים 17 א.ת תלפיות
     סניף ראשון לציון המדע 1 ,פלמחים ראשון לציון

     צ'אט עם נציג
     כאן יוטמע iFrame של צ'אט
     כתוב הודעה לשירות הלקוחות

      נשמח לעזור בכל נושא ועניין

      חייגו אליי

       השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם

       סניפים

       אנחנו קרובים אלייך יותר מאי פעם!

       סניף בני ברק רחוב הלח”י 24 א.ת. בני ברק
       סניף חיפה ההסתדרות 104
       סניף ירושלים יד חרוצים 17 א.ת תלפיות
       סניף ראשון לציון המדע 1 ,פלמחים ראשון לציון