סקודה קאמיק

סקודה קאמיק

מכירים את אותה סקודה סקאלה קומפקטית? אז פה סקודה קאמיק לוקחת את הבסיס המוכר ומשנה אותו מעט, מייצרת ג’יפון קטנטן גדול שמעניק מענה מלא עבור מעטפת צרכים חשובה. אז מה סקודה קאמיק יודעת להציע? בעיקר הקפדה על תרחיש משתמש ורף גבוה בכול הנוגע לביצועים, התנהגות כביש וצריכת דלק.

גרסאות Skoda Kamiq

סקודה קאמיק | skoda kamiq – מציעה שני סוגי מנוע (1.0 ל’ ו1.5 ל’) ושתי גרסאות עבור כל סוג של מנוע – גרסת ambition וגרסת ambition .

קטגוריה

קטגוריית רכבי הפנאי מציעה את סקודה קאמי – ג’יפון עשיר במרווח פנימי ואבזור מתקדם, כולל מערכות בטיחות אקטיביות.

קהל יעד

מחפשים רכב פנאי קטן עבור המשפחה? נראה שמצאתם! למרות שמדובר ברכב קטן, הממדים מפתיעים לטובה, הבטיחות במיטבה וצריכת הדלק מאפשרת לצאת לעוד טיול שטח מבלי לחשוב פעמיים.

מפרט טכני סקודה קאמיק

אם נתמקד במנוע של ה- skoda kamiq TSI 1.0 טורבו בנזין, נציין שהוא בעל תיבת הילוכים DSG7, מגיע ל193 קמ”ש, מספק 115 כ”ס, מאיץ ל100 קמ”ש בתוך 10 שניות וצריכת הדלק הממוצעת עומדת על 20 ק”מ לל’. כמו כן, הרכב בעל 5 מקומות ישיבה ו5 דלתות, בעל הנעה קדמית, תיבת הילוכים אוטומטית רובוטית כפולת מצמדים, קיימים 7 הילוכים ו3 בוכנות, המומנט המרבי הוא 20.3 קג”מ והסל”ד להספק מרבי הוא 5,000.

מבחינת מידות הסקודה קאמיק, האורך הוא 424.1 ס”מ, הרוחב הוא 179.3 ס”מ, הגובה הוא 155.3 ס”מ, בסיס הגלגלים הוא 265.1 ס”מ, משקל עצמי עומד על 1,251 ק”ג ומיכל הדלק מכיל 50 ל’.

עיצוב

העיצוב של סקודה קאמיק משחק על התפר. משלב בין מראה צעיר וקליל לבין מראה עוצמתי שמציע יכולות משמעותיות. בין היתר קיימים קווי מתאר דינמיים, חישוקי סגסוגת מעוצבים, פנסים מעוצבים שמעניקים את אותה נראות כוחנית שובבה, חלונות אחוריים כהים, מסגרת כרום מסביב לחלונות וריילסים (פסי נשיאה) לאורך הגג. במקביל, מוצעת לרוכש קשת צבעים עשירה, כזו שמאפשרת לכל נהג לבחור את הגוון האהוב עליו, בין אם מדובר בשחור או אדום קלאסי ובין אם מדובר בתכלת וירוק שמאפשרים להביע אמירה אישית.

טכנולוגיה | Skoda Kamiq

מבחינת מולטימדיה, נמצא מערכת מקורית מדגם Bolero שבין היתר כוללת 8 רמקולים, קישוריות Bluetooth, תמיכה בעברית, מסך מגע גדול צף וצבעוני, 2 שקעי USB Type C שנמצאים בסביבת הנהג (ושני שקעי USB Type C שנמצאים מאחור), ואפילו תמצאו מערכת Smartlink שמאפשרת לקשר את המכשיר החכם ישירות למערכת המולטימדיה. מה נמצא בקטגוריית אביזרי התפעול? גם לא מעט סיבות להתעניין בסקודה קאמיק. בין היתר נמצא מחשב דרך, צג נתונים דיגיטלי, מערכת בקרת אקלים שכוללת פתחים במתחם הישיבה האחורי, גלגל הגה שכולל לחצני שליטה על מערכת המולטימדיה, מראות חשמליות מתקפלות, מפשיר אדים ולוח מחוונים שכולל תצוגות שניתנות להחלפה.

בטיחות

סקודה ידועה כחברה שמשקיעה בתרחיש משתמש ושמעניקה חשיבות יתרה לתחום הבטיחות, ועל כן גם בדגם זה נמצא מגוון מערכות איכותיות. מה למשל? לא עוד 7 כריות אוויר, אלא 9 כריות אוויר (כולל היתכנות לבטל את הכרית הקדמית שלצד הנהג – לטובת סל קל), מצלמה אחורית, מערכת ABS שמונעת מצב מסוכן של נעילת גלגלים, מערכת בקרת יציבות, מערכת שמסייעת בעת זינוק בעלייה, חיישני חנייה אחוריים, מערכת בקרת שיוט אדפטיבית (לא שיש צורך, אך טוב לדעת שהיא פעילה עד למהירות של 210 קמ”ש), מערכת שמתקנת סטיות (ולו בכדי לסייע להישאר בנתיב), מערכת שקוראת נתוני מרחק קדמיים (כאשר היא מזהה תרחיש שנוגע להתנגשות היא יודעת לבלום) ואפילו תמצאו מערכת Side Assist שמתריעה ברגע היא מבחינה בכלי רכב שנמצאים בשטחים שאינם נראים לעין.

דגשים

אומנם מדובר ברכב קטן, אך שמציע פתרונות גדולים ושלל פינוקים משמעותיים. לצורך הדוגמה נציין שניתן להאזין למוזיקה של הנייד באמצעות ההתממשקות למערכת המולטימדיה שמובנית ברכב, קיים בדלת הקדמית תא ייעודי עבור המטרייה הרטובה שאף פעם לא יודעים היכן להניח (לא על המושב ובטח שלא על הרצפה), ואפילו קיים פתח ייעודי לנוזל של ניקוי השמשות. מכאן שאם חיפשתם סדר ונוחות, שילוב של טכנולוגיה לצד הנדסת אנוש, הרי שהמענה שסקודה קאמיק מציעה אינו פחות מאידאלי ומרשים.

ביצועים

שני מנועי הטורבו בנזין מציעים צריכת דלק נמוכה, פליטה נמוכה של מזהמים וכמובן עוצמה גבוהה. יציאה לכביש מגלה בידוד טוב שמאפשר להתעלם מהמהמורות שבדרך, הגלגלים מעניקים יציבות טובה וזריזות תגובה, הנסיעה שקטה ומונעת את רעשי הרוח, הבלמים מגיבים כמצופה, הכיול של המתלים מאפשר לשמור על הזווית הרצויה, תיבת ההילוכים מגיבה במידי ואם רק מגיעים למקטע כביש מאתגר, התגובה זורמת, יודעת לקחת היטב פניות ולהגיב בזריזות בעקיפות.

סביבת נהג

כיסאות איכותיים שמציעים לכוון באופן אישי את הגובה הרצוי, הכהיה אוטומטית של החלונות, תא ייעודי לנייד (כולל טעינה אל חוטית) ואפילו תמצאו מערכת Drive Mode Select, כזו שמסייעת להגדיר תנאי נהיגה בהתאם להעדפות אישיות. בנוסף, גם שלב הכניסה לרכב מתחיל עם מיטב החידושים הטכנולוגים – פתיחת הדלתות והנעת הרכב מתבצעת ללא שימוש פיזי במפתח. מה עוד? הגה חכם שבין היתר כולל מנופי העברת הילוכים (עבור נוחות מקסימלית) ואילו אמצעים פשוטים ויעילים מטיבים את סך חוויית הנהיגה – למשל מערך רשתות עיגון מסייע לסדר את סביבת הנהג כהלכה וציפוי העור להגה ולידית ההילוכים מעניק תחושת יוקרה. כמו כן, הנהג זוכה לשדה ראייה איכותי, וגם הנראות לצדדים מתבצעת כראוי, ולו באמצעות מראות צד גדולות שמאפשרות לכסות שטח נרחב, כאשר מראת הצד לצידו של הנהג והמראה המרכזית כוללים עמעום אוטומטי שמאפשר נראות אידאלית.

המרחב האחורי

ב- skoda kamiq המושבים נוחים ובאמצעות בסיס גלגלים יחסית ארוך והנדסת אנוש מקצועית ניתן ליהנות ממושבים מרווחים שעשויים להתאים גם ל3 ילדים קטנים. בין היתר, קיימים עיגונים למושבי הבטיחות של הילדים, מערכת המיזוג מגיעה לאחור מפתחים ייעודיים והחומריות ואיכות ההרכבה מציבים רף גבוה.

תא מטען

אומנם מדובר ברכב קטן ממדים, אך מאחור בתא המטען תמצאו מקום נרחב שמשכיל להעניק פתרונות אחסון חכמים, ולו באמצעות רשתות שנמצאות הן בצמוד למושב האחורי והן על רצפת תא המטען, כך שניתן לעגן ביתר קלות ציוד מגוון.

חוות דעת סקודה

חוות דעת

מדובר ברכב הפנאי הראשון מבית סקודה, רכב שמעניק הרבה ומעבר למצופה. ביחס לסגמנט, המידות בהחלט מרווחות, המראה קשוח ואלגנטי, החומריות טובה, רמת הרכבה אינה מאכזבת, סביבת הנהג מחבקת, רמת האבזור נחשבת גבוהה (גם ברמה הבסיסית), תא המטען מפתיע לטובה (מבחינת הגודל ופתרונות האחסון) והמנוע עומד כראוי בדרישות – מעניק תחושה בטוחה, זריזה ושמתאימה לתנאי שטח. אם נוסיף לכל זאת את העובדה שצריכת הדלק נחשבת מאוד חסכונית, הרי שבהחלט נגיע למסקנה שמדובר ברכב שטח משפחתי ששווה להכניס למשוואה.

תמורה למחיר הרכב

תמורה למחיר

המחיר ממצב את סקודה קאמיק כרכב פנאי אידאלי. הרכב אינו מהקטנים ויודע להציע הרבה יותר לעומת המתחרים שנמצאים באותה הקטגוריה – קטגוריית רכבי פנאי קומפקטיים. מכאן שגם אם ניתן למצוא אופציות מעט יותר זולות, יש להכניס למשוואה את סך היתרונות הייחודיים, קרי ממדים מפנקים, רמת בטיחות מאוד גבוהה ושלל התוספים שהופכים את סך הנסיעה לנעימה ובטוחה.

אנחנו כאן בשבילך חייג אלינו עוד היום

סקודה סופרב

סקודה סופרב

סקודה קארוק

סקודה קארוק

סקודה פאביה

סקודה פאביה

סקודה קודיאק

סקודה קודיאק

סקודה קאמיק

סקודה קאמיק

סקודה סקאלה

סקודה סקאלה

סקודה ספייס

סקודה אוקטביה ספייס

סקודה אוקטביה

סקודה אוקטביה

סקודה אוקטביה RS

סקודה אוקטביה RS
לפרטים נוספים אודות רכב זה אשמח שתחזרו אליי

   אנא המתן...

   חפש את הרכב הבא שלך

   עד:
   -

    נשמח לעמוד לשירותכם בכל נושא ועניין השאירו פרטים ונחזור אליכם

     השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם

     אנחנו קרובים אלייך יותר מאי פעם!

     סניף בני ברק רחוב הלח”י 24 א.ת. בני ברק
     סניף חיפה ההסתדרות 104
     סניף ירושלים יד חרוצים 17 א.ת תלפיות
     סניף ראשון לציון המדע 1 ,פלמחים ראשון לציון

     צ'אט עם נציג
     כאן יוטמע iFrame של צ'אט
     כתוב הודעה לשירות הלקוחות

      נשמח לעזור בכל נושא ועניין

      חייגו אליי

       השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם

       סניפים

       אנחנו קרובים אלייך יותר מאי פעם!

       סניף בני ברק רחוב הלח”י 24 א.ת. בני ברק
       סניף חיפה ההסתדרות 104
       סניף ירושלים יד חרוצים 17 א.ת תלפיות
       סניף ראשון לציון המדע 1 ,פלמחים ראשון לציון