סקודה סקאלה

סקודה פאביה

מדובר בדור השלישי של סקודה פאביה שהגיע ארצה ב2015. סקודה פאביה היא קטנה וחכמה, קטנה ומרווחת, קטנה וזריזה, ועל כן גם אם העיצוב החיצוני אינו מעיד על התחכום הפנימי, רבים ניסו והתאהבו, ולו בזכות האבזור העשיר, ביצועי המנוע המעולים, החיסכון בדלק, בידוד הרעשים ועוד מגוון יתרונות משלימים.  

גרסאות Skoda Fabia

לסקודה פאביה נמצא 2 גרסאות: האחת היא  active- סקודה פאביה 1.0 בעלת 90 כ”ס ידנית שמציעה הזרקת דלק ישירה, נפח מנוע של 999 סמ”ק ו3 צילינדרים. השנייה היא DSG – סקודה פאביה 1.0 בעלת 110 כ”ס, רובוטית כפולת מצמדים והיא מגיעה בשתי רמות גימור: וStyle ו Ambition.

שנשווה את הגרסה הידנית הבסיסית לאוטומטית המשודרגת? ובכן הגרסה האוטומטית מחזיקה במומנט מרבי של 20.3 קג”מ (לעומת 16.3 קג”מ), במהירות מרבית של 196 קמ”ש (לעומת 185 קמ”ש), מכילה 7 הילוכים (לעומת 5 הילוכים) ובצריכת דלק מעשית היא מעט יותר טובה. מצד שני הגרסה הידנית יותר זולה, הסל”ד למומנט מירבי הוא 1500 (לעומת 2000) והצריכה הבינעירונית, העירונית והממוצעת יותר טובה. כמו כן, אין שאלה שהגרסה המשודרגת מציעה הרבה יותר תוספות, למשל בקרת אקלים (לעומת מזגן רגיל), חישוקים קלים, ריפוד עור (לעומת ריפוד בד), פנסי ערפל קדמיים, חיישני תאורה, הנעה ללא מפתח ומסך מולטימדיה.

קטגוריה

סקודה פאביה נמנית עם קטגוריית הסופר מיני.

קהל יעד

לא מעט אנשים מחפשים רכב סופר מיני, ולא רק כי רכב זה מאפשר לתפוס חנייה ביתר קלות, אלא גם כי העלות נחשבת יותר נוחה. אי לכך כל מי שמתמקד בקטגוריה זו עשוי למצוא את האופציה של סקודה פאביה כמובילה, במיוחד אם מעריכים תוספות טכנולוגיות מושקעות.

מפרט טכני סקודה פאביה

אומנם skoda fabia שייכת לקטגוריית הסופר מיני, אך היא אינה כה קטנה. האורך שלה הוא 399.2 ס”מ, הרוחב שלה הוא 173.2 ס”מ, הגובה שלה הוא 146.7 ס”מ, האורך שלה הוא 399.2 ס”מ, בסיס הגלגלים שלה הוא 247.0 ס”מ, נפח תא המטען שלה הוא 305 ל’, המשקל שלה הוא 1,110 ק”ג, הקיבולת של מיכל הדלק היא 45 ל’ ומידות הצמיגים הן 185/60R15.

מבחינת ביצועי מנוע וסוג ההילוכים, נמצא שסקודה פאביה בעלת תיבת ההילוכים הידנית מציעה הנעה קדמית, 5 הילוכים (הסוג האוטומטי מציע 7 הילוכים), סוג מנוע טורבו בנזין, 4 בוכנות, 999 סמ”ק, 95 כ”ס ו5000 סל”ד הספק מרבי וצריכת דלק משולבת עומדת על 4.6 ק”מ לל’. כמו כן, לרכב לוקח להגיע ממהירות אפסית ל100 קמ”ש 10.6 שניות, המהירות המרבית היא 185 קמ”ש, מבחינת מדרג זיהום אוויר המצב טוב (עומד על 4) וכמובן שגם צריכת הדלק נחשבת טובה – 18.1 ק”מ לל’ בדרך עירונית, 24.4 ק”מ לל’ בדרך בינעירונית ו21.7 ק”מ לל’ בממוצע.

עיצוב

מבחינת עיצוב אומנם לא ניתן לחוש בהבדל משמעותי לעומת הדגם הקודם, אך בשורה התחתונה הרכב בהחלט גורם לסובב את הראש. העיצוב צעיר וחיוני, אם באמצעות הקווים החדים והתנועתיות ואם בזכות מסגרת הכרום שמשחקת בין יוקרה לדינמיות. כמו כן, קיימים מגוון צבעים וקיימים דגמים שמשחקים בין שלושה גוונים (שחור, לבן וכסף), כך שביחד המראה מאוד אורבני וצעיר – משדר בדיוק מיהו קהל היעד של הרכב.

טכנולוגיה | Skoda Fabia

אז מדוע רבים מדברים על האבזור המדהים שסקודה פאביה מציעה? עברו על המפרט ותשפטו בעצמכם: פנסי ערפל קדמיים, 4 חלונות חשמליים, מושב נהג שיודע להתכוונן קדימה ואחורה למטה ולמעלה, אורות יום לצד פנס חזית H7, מחשב דרך וצג נתונים דיגיטלי, מערכת שמסייעת לשמור על הסביבה מבחינת מזהמים (מערכת Start & Stop מחליטה מתי נכון לכבות את המנוע בעת עצירה) ומערכת Smart Link שמסייעת לממשק נתונים מהנייד עם הצג של הרכב, כך שהנסיעה נעימה, נוחה ובטוחה (אין צורך להתעסק עם הנייד).

בטיחות

בטיחות מעל הכול ופה תמצאו מארז איכותי וחשוב ביותר. בין היתר קיימת מערכת אקטיבית שמסייעת לנטר מרחקים מלפנים (בעת סכנת התנגשות הרכב בולם לבד), 6 כריות אוויר, בלימה אוטונומית שעוצרת על דעת עצמה את הרכב מבלי שהנהג יידרש להתערב (בכך נמנעות תאונות רבות), מערכת TPMS לניטור לחץ בצמיגים, מערכת שמונעת מהרכב להידרדר בשיפוע מסוכן, מערכת מובילאיי 630 שמהווה עין שלישית ובכך מסייעת בניתוח מסלול הנסיעה (ולו בהתאם להולך רגל או תמרור תנועה – מעניקה התרעה קולית או וויזואלית), מערכת Driver alert שבין היתר מנטרת מצב ערנות, זמזם שמתריע אם לא שמים חגורה, מערכת בקרת שיוט שמאפשרת לנסוע במהירות קבועה בהתאם לבחירה אישית (מבלי יכולת לעבור את מהירות השיא שנקבעה) ואפילו ישנה מערכת Hill Hold Control שמסייעת בעת הצורך לבצע זינוק בעלייה, כך שבאופן כללי מדובר ברכב מאוד בטיחותי ושבין היתר זכה ב5 כוכבים במבחן הריסוק.

דגשים

לארץ הגיעו 2 אופציות: מנוע 1.2 ל’ טורבו שמספק 110 כ”ס ושכולל תיבה דו מצמדית בעלת 7 הילוכים, ומנוע 1.0 ל’ ידנית בעל 5 הילוכים, כאשר השיווק של הגרסה הידנית הופסק מעט לאחר השקתו, באמצע שנת 2016.

ביצועים

מנוע טורבו בנזין TSI מציע נפח של 1.0 ל’ לצד הספק של 95 כ”ס. אם נתמקד במנוע המוגדש שמציע מערכת לדחיסת אוויר שעובדת על לחץ גבוה, נמצא מנוע שמעניק הספק אידאלי, כזה שעובד על 110 כ”ס, שנעזר בתיבה דו מצמדית ושמעניק תגובה מהירה בכול פעם שנלחץ על הדוושה. כמו כן, המתלים מציעים התנהלות בטוחה ואפילו כשנעים על כביש גלי, התחושה הכללית היא של שליטה מלאה – מרוסנת ורגועה.

אם נשווה בין סקודה פאביה 1.0 ל’ טורבו אוט’ לבין סקודה פאביה 1.2 ל’ ידנית, נמצא שלא רק שהגרסה הידנית הרבה יותר זולה, אלא גם הנסיעה יותר רכה. עם זאת, שתי האופציות מציעות ביצועים טובים גם כשתא המטען עמוס. בנוסף, גם כשהדרך מפותלת פאביה שומרת על קור רוח, ולו בזכות ההיגוי שדורש התערבות מינימלית, היכולת לעקוף בקלילות, התגובה הזריזה של הדוושה, ההיתכנות לעבור ברכות בין ההילוכים (בעיקר בסוג האוטומטי) והבלימה האפקטיבית.

סביבת נהג

סביבת הנהג מאוד נוחה שלא לומר מפנקת. מושב הנהג והמושב שלידו מציעים מרחב גדול ותמרון נוח עם כל  הגוף, כאשר המראות מספקות שדה ראייה אידאלי.

המרחב האחורי

אם חיפשתם רכב משפחתי שמציע מספיק מקום מאחורה לשלושה ילדים קטנים (או לשני ילדים שישובים בכיסאות בטיחות ולילד גדול), בהחלט מדובר בבחירה מבטיחה.ואם אתם מחפשים במקרה רכב מנהלים מרווח תמיד תוכלו לבחון את סקודה סופרב.

תא מטען

כאמור נפח תא מהטען הנו 305 ל’, אך אם מקפלים את המושבים מקבלים נפח פנוי שעומד על 1,125 ל’. אי לכך למרות שמדובר ברכב שמגיע מקטגוריית סופר מיני, הוא עדיין מפתיע עם תא מטען גדול ומרווח.

חוות דעת סקודה

סקודה פאביה חוות דעת

רבים מוצאים את סקודה פאביה כאופציה שווה – אופציה מעוצבת, משודרגת ובטוחה. רק נותר לבחור איזה דגם מעדיפים, להבין עד כמה חשובות מגוון תוספות וכמובן איזה צבע אוהבים.

תמורה למחיר הרכב

תמורה למחיר

סקודה פאביה מעניקה תמורה נאה למחיר. היא מציעה מנוע חזק, חסכון משמעותי בצריכת הדלק, את מיטב מערכות הבטיחות, טכנולוגיה מרשימה ומפנקת, מקום מרווח מאחור ועיצוב בעל נוכחות, כך שאם מחפשים רכב סופרמיני, בהחלט מדובר באופציה ראויה, במיוחד אם מעריכים עיצוב, זריזות ומכוונים לביצועים רגועים שמגיעים לצד מחירים טובים.

אנחנו כאן בשבילך חייג אלינו עוד היום

סקודה סופרב

סקודה סופרב

סקודה קארוק

סקודה קארוק

סקודה פאביה

סקודה פאביה

סקודה קודיאק

סקודה קודיאק

סקודה קאמיק

סקודה קאמיק

סקודה סקאלה

סקודה סקאלה

סקודה ספייס

סקודה אוקטביה ספייס

סקודה אוקטביה

סקודה אוקטביה

סקודה אוקטביה RS

סקודה אוקטביה RS
לפרטים נוספים אודות רכב זה אשמח שתחזרו אליי

   אנא המתן...

   חפש את הרכב הבא שלך

   עד:
   -

    נשמח לעמוד לשירותכם בכל נושא ועניין השאירו פרטים ונחזור אליכם

     השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם

     אנחנו קרובים אלייך יותר מאי פעם!

     סניף בני ברק רחוב הלח”י 24 א.ת. בני ברק
     סניף חיפה ההסתדרות 104
     סניף ירושלים יד חרוצים 17 א.ת תלפיות
     סניף ראשון לציון המדע 1 ,פלמחים ראשון לציון

     צ'אט עם נציג
     כאן יוטמע iFrame של צ'אט
     כתוב הודעה לשירות הלקוחות

      נשמח לעזור בכל נושא ועניין

      חייגו אליי

       השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם

       סניפים

       אנחנו קרובים אלייך יותר מאי פעם!

       סניף בני ברק רחוב הלח”י 24 א.ת. בני ברק
       סניף חיפה ההסתדרות 104
       סניף ירושלים יד חרוצים 17 א.ת תלפיות
       סניף ראשון לציון המדע 1 ,פלמחים ראשון לציון