סקודה ספורטיבית 2021

יש אנשים שמחפשים רכב ספורטיבי כיוון שהעיצוב הדינאמי והעוצמתי מרגש אותם, יש אנשים שמחפשים רכב ספורטיבי כי הם עולים לכביש בשביל המהירות ובשביל יללת המנוע, יש אנשים שמחפשים רכב ספורטיבי כדי לנצל את הזמן שעל הכביש (בזמן שהם בין סידורים משפחתיים ובין עבודה משרדית) כדי להטעין את הנשמה הצעירה ויש אנשים שמחפשים רכב ספורטיבי כי הם נהגים אדירים שמבקשים לתת לכך ביטוי. כל אחד והסיבה שלו, אך השורה התחתונה היא שסקודה ספורטיבית מציגה קטגוריה ייחודית, קטגוריה שבהחלט מוטב להכיר אם מעריכים מהירות, עוצמתיות, תמרונים ובמילה אחת ביצועים!

דוגמה מנצחת מבית סקודה

אומרים שרכבים ספורטיביים מתבלטים או בהיבט של הביצועים או בהיבט של התדמית, אך פה סקודה אוקטביה RS מצליחה להתבלט בשני הנדבכים באופן שווה ומרשים. מכאן שאם גם אתם חיפשתם רכב ספורטיבי מבית סקודה, אתם מוזמנים לקבל הצצה על הרכב והאגדה. מדובר ברכב בעל הנעה קדמית, 7 הילוכים, מנוע טורבו בנזין, נפח 1984 סמ”ק, 4 בוכנות, מהירות מרבית שמגיעה ל 250 קמ”ש, תאוצה מהירה (מ0 ל100 קמ”ש מגיעים בתוך 6.7 שניות) ובנוסף אוקטביה RS מציעה שורה ארוכה של פרמטרים שנחשבים הכרחיים בכול הנוגע לבטיחות ונוחות, כך שבין היתר נהנים מ3 אזורי אקלים, מעזרי חנייה ומהתרעת עייפות.

קהל היעד של אוקטביה RS

מבקשים להבין מעט יותר לעומק מה סקודה אוקטביה RS יודעת להציע? את אותה סקודה אוקטביה אהובה ומוכרת אך הרבה מעבר. כאן כבר נקבל את הגרסה המשודרגת, זו שמציעה מנוע עוצמתי, חישוקי סגסוגת, עיצוב חיצוני ספורטיבי, מושבי ספורט, גג שמש פנורמי, שני אגזוזים וכמובן מנוע עוצמתי (עליו כבר פירטנו), תיבת הילוכים משודרגת וכדומה. אז מי עומד ליהנות מאותה סקודה ספורטיבית? ובכן לא נהגי מרוצים, אך בהחלט אנשים שאוהבים מהירות, שמעריכים מכניקה חכמה ועוצמתית וכמובן כל מי שאוהב עיצוב ייחודי – עיצוב שאומנם אינו משתלב בנוף העירוני, אך שכן אינו משאיר אף אחד אדיש.

רוכשים רכב ספורט? הכירו דגשים משלימים!

אין שאלה שרכב ספורט מחסיר נשימה, מרשים, מרגש ומציע מעבר לאיכות נסיעה מדהימה גם חוויה מסעירה, אך לפני שזונחים את הקטגוריה המשפחתית, רצוי להכיר בכך שהביטוח עבור רכב ספורט נחשב הרבה יותר יקר ויש להיות מודעים לעובדה שרכב מעין זה עשוי להגיע למהירות מאוד גבוהה שלא ניתן לממש על הכביש, משמע יש להעריך את היכולות, אך על הכביש לשמור על המוסכמות.

הגיע הזמן לנסיעת מבחן

אז אם גם אתם חולמים על רכב ספורטיבי ואם גם אתם רק מחכים לשמוע את המנוע נוהם ואת הדרך חומקת באופן חלק, הגיע הזמן להבין איך זה באמת לשבת מאחורי הגה של רכב ספורטיבי, מאחורי רכב משפחתי שעבר הסבה מקיפה ושמציע מכניקה עוצמתית. נשמע מעניין? נשמע שהגיע הזמן להזמין נסיעת מבחן!

לפרטים נוספים אודות רכב זה אשמח שתחזרו אליי

   3883*
   אנא המתן...

   חפש את הרכב הבא שלך

   עד:
   -

    נשמח לעמוד לשירותכם בכל נושא ועניין השאירו פרטים ונחזור אליכם

     השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם

     אנחנו קרובים אלייך יותר מאי פעם!

     סניף בני ברק רחוב הלח”י 24 א.ת. בני ברק
     סניף חיפה ההסתדרות 104
     סניף ירושלים יד חרוצים 17 א.ת תלפיות
     סניף ראשון לציון המדע 1 ,פלמחים ראשון לציון

     צ'אט עם נציג
     כאן יוטמע iFrame של צ'אט
     כתוב הודעה לשירות הלקוחות

      נשמח לעזור בכל נושא ועניין

      חייגו אליי

       השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם

       סניפים

       אנחנו קרובים אלייך יותר מאי פעם!

       סניף בני ברק רחוב הלח”י 24 א.ת. בני ברק
       סניף חיפה ההסתדרות 104
       סניף ירושלים יד חרוצים 17 א.ת תלפיות
       סניף ראשון לציון המדע 1 ,פלמחים ראשון לציון