סקודה סופרב

סקודה סופרב

סקודה סופרב המשפחתית המרווחת מבית סקודה מגיעה אלינו לאחר שעברה מתיחת פנים מרשימה וטכנולוגית. מה היא מציעה? בהחלט שווה הצצה!

גרסאות Skoda Superb

סקודה סופרב מציעה רמת אבזור מאוד גבוהה, לצד תתי קטגוריות פנימיות. מכאן שניתן לבחור ברמה הבסיסית Ambition, באופציה העסקיתBusiness , ברמה היותר גבוהה ,Style או ברמה היוקרתית ביותר Laurin&Klement. מחפשים את אותו כיוון רק יותר ספורטיבי? הכירו את גרסת Sportline.

קטגוריה

רכב משפחתי שהוא בו זמנית רכב מנהלים יוקרתי.

קהל יעד

מדובר ברכב משפחה מפנק ויוקרתי, אך קודם כל מדובר ברכב מנהלים סופר מתקדם ויוקרתי שחושב היטב על חווית הנהג, ועל כן מכל עבר תמצאו פתרונות אחסון חכמים ומקוריים לצד אמצעי טכנולוגיה חדישים. מכאן שאין זה מפליא שבארץ סקודה ספורב הפכה לרכב הכמעט רשמי של חברי הכנסת ושבשנת 2019 הוכרזה כסגמנט הנמכר ביותר.

מפרט טכני סקודה סופרב

אין לדבר על סקודה סופרב מבלי להתמקד באחד ממוקדי הגאווה – המנוע כמובן. סקודה סופרב מציעה כמה סוגי מנועי טורבו – כולם ללא יוצא מהכלל מציגים ביצועים מעולים לצד צריכת דלק חסכונית. שנפרט? ישנו מנוע בנפח 1.5 ל’ ו150 כ”ס ומנוע בנפח 2.0 ו272 כ”ס פלוס לצד הנעה כפולה. נשמע טוב? בואו נפרט מעט יותר. ובכן המנוע טורבו בנזין (TSI 1.5) בעל הספק של 150 כ”ס, מאיץ ל100 קמ”ש תוך 9.2 שניות, צריכת הדלק המשולבת שלו היא 5.4, המהירות המרבית היא 219 קמ”ש ותיבת ההילוכים היא מסוג DSG7. מצד שני, המנוע טורבו דיזל (TDI 2.0) בעל הספק של 190 כ”ס, מאיץ ל100 קמ”ש תוך 8.3 שניות, צריכת הדלק המשולבת שלו היא 4.7, המהירות המרבית היא 234 קמ”ש ותיבת ההילוכים היא מסוג DSG7.

אם נמשיך לבחון את הנתונים הטכניים של המנוע טורבו בנזין, נמצא שהוא מציע 4 בוכנות, המומנט המרבי הוא 35.6 קג”מ, האורך הוא 486.9 ס”מ, הרוחב הוא 186.4 ס”מ, הגובה הוא 146.9 ס”מ, בסיס הגלגלים הוא 284.1 ס”מ, המשקל העצמי הנו 1,570 ק”ג והוא מכיל כ66 ליטר דלק.

עיצוב

די במבט מרחוק בשביל להבחין שמשהו טוב קורה עם הדגם החדש של skoda superb . הרכב הגדול בעל בסיס הגלגלים המאורך מחזיק בחזית מעודנת ועוצמתית ומעוצב עם קווי מתאר דינאמיים, חישוקי סגסוגת וגג שמש בעל פתיחה חשמלית. מה קורה בפנים? מבט פנימה מגלה מושבים מהודרים, הגה ובלם יד מצופים עור איכותי, קוקפייט וירטואלי, מערכת מולטימדיה מתקדמת, תאורת אווירה פנימית שכוללת תאורת רגליים ותאורת קריאה ועוד, כך שהעיצוב החיצוני בהחלט מעניק טעימה למה שקורה בפנים, כאשר השורה התחתונה היא שסקודה סופרב מנצחת עם מראה ספורט אלגנטי יוקרתי.

טכנולוגיה | Skoda Superb

אם לצורך הדוגמה נתמקד בגרסת ה ,Business נמצא שהיא משודרגת עם בקרת אקלים מפוצלת ודיגיטלית שמציעה פתחים ייעודיים עבור המושבים האחוריים, מערכת הנעה ופתיחת דלתות שאינה מצריכה מפתח, חיישני חנייה אחוריים, תא טעינה אלחוטי וגדול עבור המכשיר הנייד, מפשיר אדים, הכהיה אוטומטית, מראת צד בעלת כוונון חשמלי, מחשב דרך לצד צג נתונים דיגיטלי, חיישן גשם שבאמצעות קרן אינפרה אדום יודע להבחין מתי השמשה הקדמית רטובה (בהתאם מפעיל עצמאית את המגבים ומווסת את העוצמה שלהם), חיישני תאורה מסייעים לא לשכוח את התאורה דלוקה ואף קיים שקע 230V.

בטיחות

סקודה מאמינה בבטיחות מעל הכול ועל כן יודעת להציע מערכות בטיחות אקטיביות מנצחות. בין היתר קיימת מערכת שמסייעת לנטר מרחקים מהרכב הקדמי ובכך לזהות סכנות (ובעת הצורך לבצע בלימה), ישנן 7 כריות אוויר, ישנה מערכת שמבצעת תיקוני סטייה מהנתיב (מתייחסת ליחס של הרכב בהתאם לסימני הדרך), ישנה מערכת שיוט אדפטיבית (מאפשרת גם לקבוע את המהירות הרצויה לאורך זמן וגם להתייחס למצבי קיצון שמצריכים להאט את המהירות), ישנה מערכת שמתקנת את ההיגוי (מונעת סטיות מסוכנות), ישנה מערכת שמסייעת להיות מודעים לרכבים שנמצאים בשטחים בלתי נראים, ישנה מערכת שמזהה מכשולים שעומדים מאחורי הרכב ומתריעה בהתאם (מונע לא מעט התנגשויות), ישנה מערכת שמנטרת את לחץ האוויר בגלגלים וכמובן שישנה מצלמה אחורית, מערכת שמסייעת בעת זינוק בעלייה, מערכת שמונעת נעילת גלגלים, מערכת בקרת יציבות ופנסי ערפל קדמיים.

דגשים

לאחר 4 שנים שבהן נכח הדור ה3 של הונדה סופרב, הגיעה מתיחת הפנים המיוחלת שהשקיעה לא רק בקווי מתאר חיצוניים, אלא גם בשלל תוספות טכנולוגיות חכמות ומצילות חיים. בנוסף, מגיע לסקודה סופרב ציון לשבח: היכן שלא מעט דגמים מחפפים ברמת האיכות של ההרכבה וחומרי הגלם, פה גם באזורים פחות בולטים ניכרת השקעה רבה.

ביצועים

אם נתמקד בגרסת הבנזין, נמצא איכות נסיעה מרשימה, חלקה ובטוחה. המנוע מתגלה כעוצמתי ומגיש תצרוכת דלק טובה, הנוסעים זוכים לנסיעה חלקה (גם על גבי מהמורות), רעשי הדרך נמנעים והאחיזה בכביש תומכת בתחושת הביטחון, אותה תחושה שמתחזקות מאחורי הקלעים שלל מערכות בטיחות.

סביבת נהג

סביבת הנהג של סקודה סופרב זוכה לשלל תנאים מפנקים שכוללים התייחסות מדהימה לתרחיש משתמש. מכאן שלצד מושבים מפנקים (מציעים כוונון חשמלי, זיכרונות ישיבה ואף תמיכה חכמה בגב התחתון), גם נמצא שלל מערכות מולטימדיה חשובות: מחשב דרך, הנעה ללא מפתח, יכולת לפצל את בקרת האקלים הקדמית, צג נתונים דיגיטלי, לוח מחוונים דיגיטלי שמציע שפע של תצוגות, 2 שקעים USB, 2 קישוריות Bluetooth2 ואף אפשרי להעביר הילוכים ישירות מההגה וישנה מערכת שמע משוכללת שכוללת לא פחות מ11 רמקולים. מה עוד? מגוון פתרונות ייעודיים עבור שלל מצבים, למשל תא אחסון ייעודי למטריה שיושבת בדלת הקדמית, כולל מפתח לניקוז המים – גאוני!

המרחב האחורי

ממש כמו בסביבת הנהג, גם מאחור נמצא ריפוד מהודר לצד מרווח מפנק ומשמעותי. בין היתר קיימים עיגונים למושבי הבטיחות של הילדים, יציאה ייעודית של מיזוג האוויר, וילונות נשלפים באופן מובנה ונוח לשימוש ואפילו קיים חימום למושבים – מאוד אידאלי עבור ימי החורף הקרים כאשר עוברים מהבית החם לרכב שטרם הספיק להתחמם. עוד ראוי לציין שאיכות החומרים ואופי ההרכבה מציבים רמה מאוד גבוהה.

תא מטען

נפח תא המטען הוא 584 ל’ וכאשר המושבים מקופלים הוא מגיע ל1,719 ל’, משמע בהחלט מדובר בתא מטען מאוד גדול ומרווח. בנוסף, המפתח מאוד נוח עבור הטענה של ציוד גדול.

חוות דעת סקודה

סקודה סופרב חוות דעת

עיצוב מרשים, מרחב מפנק, תוספות חשובות ויחידות הנעה עדכניות ועוצמתיות. אי לכך אין זה מפתיע שגם אם אין מדובר ברכב ספורטיבי, עדיין מדובר ברכב מאוד נמכר, ולו כי בכול הנוגע לתחום המשפחתי והעסקי, הוא פשוט עושה עבודה מופלאה, ועל כן השדרוג האחרון ממצב את סקודה סופרב כרכב נמכר, איכותי ומרשים. מכאן שרק נותר לחכות לגרסה ההיברידית הנטענת, בהחלט מסקרן כיצד היא תצליח להעלות הילוך נוסף.

תמורה למחיר הרכב

תמורה למחיר

לצד שלל היתרונות שסקודה סופרב מציעה ומתיחת הפנים המרשימה שהיא עברה, ניתן רק להכריז שמדובר בתמורה מדהימה, ובמיוחד כשהמחיר אינו מתיימר להיות גבוה, ואילו ההיצע בקטגוריית המשפחתיות הולך ואט אט נעלם. מכאן שאם מחפשים רכב משפחתי או רכב עסקי ולא פוזלים לכיוון של רכבי הפנאי, בהחלט מדובר בעסקה שווה, מבטיחה, בטיחותית ואיכותית.

אנחנו כאן בשבילך חייג אלינו עוד היום

סקודה סופרב

סקודה סופרב

סקודה קארוק

סקודה קארוק

סקודה פאביה

סקודה פאביה

סקודה קודיאק

סקודה קודיאק

סקודה קאמיק

סקודה קאמיק

סקודה סקאלה

סקודה סקאלה

סקודה ספייס

סקודה אוקטביה ספייס

סקודה אוקטביה

סקודה אוקטביה

סקודה אוקטביה RS

סקודה אוקטביה RS
לפרטים נוספים אודות רכב זה אשמח שתחזרו אליי

   3883*
   אנא המתן...

   חפש את הרכב הבא שלך

   עד:
   -

    נשמח לעמוד לשירותכם בכל נושא ועניין השאירו פרטים ונחזור אליכם

     השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם

     אנחנו קרובים אלייך יותר מאי פעם!

     סניף בני ברק רחוב הלח”י 24 א.ת. בני ברק
     סניף חיפה ההסתדרות 104
     סניף ירושלים יד חרוצים 17 א.ת תלפיות
     סניף ראשון לציון המדע 1 ,פלמחים ראשון לציון

     צ'אט עם נציג
     כאן יוטמע iFrame של צ'אט
     כתוב הודעה לשירות הלקוחות

      נשמח לעזור בכל נושא ועניין

      חייגו אליי

       השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם

       סניפים

       אנחנו קרובים אלייך יותר מאי פעם!

       סניף בני ברק רחוב הלח”י 24 א.ת. בני ברק
       סניף חיפה ההסתדרות 104
       סניף ירושלים יד חרוצים 17 א.ת תלפיות
       סניף ראשון לציון המדע 1 ,פלמחים ראשון לציון