סקודה אוקטביה ספייס

סקודה אוקטביה ספייס

מעט לאחר שזכינו להכיר את סקודה אוקטביה שהדהימה בכול הנוגע לצרכים המשפחתיים, הגיע הדגם המשודרג בגרסת הסטיישן – סקודה אוקטביה ספייס.

גרסאות skoda octavia space

סקודה אוקטביה ספייס מציעה מנוע בנזין ומנוע דיזל. מנוע הטורבו בנזין מאיץ תוך 8.4 שניות ל100 קמ”ש, מגיע ל214 קמ”ש, מחזיק בתיבת הילוכים מדגם DSG7, מספק 150 כ”ס וצריכת הדלק המשולבת שלו היא 5.2 ק”מ לל‘. מצד שני, מנוע הדיזל מאיץ תוך 9.1 שניות ל100 קמ”ש, מגיע ל213 קמ”ש, גם כן מחזיק בתיבת הילוכים מדגם DSG7 ומספק 150 כ”ס וצריכת הדלק המשולבת שלו היא 4.5 ק”מ לל‘. מסקנה? שתי האופציות מאוד חסכוניות בצריכת הדלק.  

קטגוריה

סקודה אוקטביה ספייס היא משפחתית שמציגה מרכב סטיישן בעל חמש דלתות מאורכות.

קהל יעד

לא מעט משפחות בוחרות ברכב המשפחתי הזה – מוצאות אותו כאידאלי במיוחד. מכאן שכל עוד אין בעיית חנייה (הרכב מעט ארוך ביחס לחלופות), הרי שמדובר בבחירה מבטיחה. רכב זה מאפשר לנסוע לחופשה משפחתית עם ציוד רב, להסיע שלושה חברים מאחור (ולשמוע אותם מתמוגגים מהמרווח הרב), לעשות נסיעות ארוכות מבלי להתבאס מההוצאה הכספית (הרכב מאוד חסכוני) וכמובן שמדובר ברכב משפחתי אידאלי כיוון שהוא מציע מערכת בטיחות מקיפה ומסייע עד כמה שניתן לשמור על סדר באמצעות שורה חשובה של אביזרי אחסון חכמים.

מפרט טכני סקודה אוקטביה ספייס

קיימים 3 מנועי טורבו בנזין, כאשר כל המנועים משודכים לתיבות אוטומטיות כפולות מצמדים ובעלות 7 הילוכים. בסיס הגלגלים הנו 268.6 ס”מ והאורך הוא 466 ס”מ. בנוסף, סקודה אוקטביה ספייס מספקת כ150 כ”ס, צריכת הדלק הממוצעת שלה בדרך עירונית היא 6.7 ק”מ לל’ ובדרך בינעירונית היא 4.3 ק”מ לל‘. מה עוד? אם נתמקד במנוע טורבו שמגיע בנפח 1.2 ל’, נמצא שהוא מפיק כ105 כ”ס לצד מומנט מרבי של 17.8 קג”מ ושהוא משודך לתיבת הילוכים רובוטית כפולת מצמדים שכוללת 7 יחסי העברה (מעבירים את המומנט ישירות לשני הגלגלים הקדמיים). כמו כן, המנוע מרגיש חזק וצריכת הדלק אידאלית. 

עיצוב

אם נתחיל מעיצוב הפנים, נמצא שימוש בצבעים רגועים, משטחים נעימים למגע וחומריות שמרגישה איכותית (היא באמת איכותית). פה המוטו של החברה, “עיצוב פשוט וחכם” בהחלט מקבל מקום, ולו באמצעות שלל נישות אחסון שחושבות באופן מקיף על תרחיש המשתמש. כך למשל קיים מחזיק ייחודי לנייד, בתחתית הקונסולה תמצאו מקום ייעודי לארנק, קיים תא כפפות מקורר ומואר, במכסה של הקונסולה יש מקום להשארת פריטים קטנים, בין המושבים הקדמיים תמצאו מקום ייעודי להנחת כוסות, ואם רק תושיטו יד לתחתית המשענת המתכווננת, תגלו תא אחסון נוסף, כאשר כל דלת מכילה עוד תא אחסון נוח במיוחד.

אביזרים וטכנולוגיה | skoda octavia space

לא מעט אביזרים טכנולוגים מחכים לכם בדגמי סקודה אוקטביה ספייס. בין היתר תמצאו מראות צד שמתכווננות ומתקפלות פנימה באופן חשמלי, מפשירי אדים, הכהייה אוטומטית, מחשב דרך, מערכת מולטימדיה שכוללת מסך מגע גדול וצבעוני (פלוס כפתורי שליטה מההגה), בקרת אקלים דיגיטלית (כולל פתחי מיזוג עבור המושבים האחוריים), מערכת שמסייעת להחליט מתי לכבות את המנוע (לטובת איכות הסביבה), סייע תאורה וגשם (בעת הצורך מפעיל את התאורה), מערכת קישוריות, דיבורית, שקעי SD, AUX ו USB, חלונות אחוריים כהים ופנסי ערפל (קדמיים ואחוריים).

בטיחות

סקודה אוקטביה ספייס היא אחד מהרכבים היותר בטוחים, וזאת באמצעות שלל מערכות מתקדמות. בין היתר קיימת מערכת לניטור מרחק מלפנים (כולל בלימה אוטונומית שמתבססת על קריאת נתוני הרכב שמקדימה), בקרת שיוט אדפטיבית שמאפשרת לקבוע לא רק איזו מהירות רצויה, אלא גם מהו המרחק שרצוי לשמור מהנהג שמקדימה, 7 כריות אוויר, מערכת לניטור לחץ אוויר בצמיגים, מערכת אקטיבית שמסייעת לתקן את ההיגוי (מונע סטיות מסוכנות), מערכת בקרת יציבות, מערכת שמונעת נעילת גלגלים (ABS), מערכת שמחלקת את עוצמת הבלימה (EBD) ומערכת עזר שתומכת בבלימה (BAS). בנוסף, תמצאו מערכות שמסייעות לזנק בעלייה ולנטר את רף העייפות של הנהג וקיימים חיישני חגורות שימנעו מכם לחפף בעת נסיעה בשכונה.

דגשים

קיימים שני סוגי מנועי בנזין ואילו רק סוג אחד של מנוע דיזל. שנפרט? שני מנועי הבנזין (1.4 ל ו1.2 ל’) נחשבים זריזים וחסכוניים ומציעים בהתאמה 110 כ”ס ו140 כ”ס, ואילו מנוע הדיזל (1.6 ל’) מספק 105 כ”ס, והוא כבר פחות מיועד למשפחות, אלא יותר לחברות שמחזיקות בצי של רכבים, ולו עבור נותני שירות שצרכים הרבה מקום מאחור ושנמצאים הרבה זמן על הכביש.  

ביצועים

אולי לא מדובר במנוע הכי גדול, אך המנוע של סקודה אוקטביה ספייס בהחלט נמרץ ומעניק תחושה של מנוע חזק. בנוסף, צריכת הדלק מרשימה, ההילוכים עוברים מבלי שתרגישו, שדה הראייה הנרחב משפר את חווית הנהיגה, המתלים עושים עבודה נהדרת בטשטוש המהמורות שבדרך, בידוד הרעשים מאפשר להתרכז בשיחה שברכב ובאופן כללי למרות שמדובר ברכב ארוך, בעיר הוא נוסע בקלילות יתרה וגם בכביש מהיר הוא מציע חווית נהיגה ברמה גבוהה 

סביבת נהג

המושבים מאוד נוחים ומותאמים למבניות הגב, כאשר מושב הנהג מאפשר למצוא התאמה מלאה באמצעות תפעול נוח ופשוט ותמיכה ארגונומית בגב התחתון. בנוסף, גם ההגה יודע להציע התאמה מלאה (באמצעות משחק עם הגובה והעומק), כאשר שלל תוספים טכנולוגים ומקומות אחסון מבטיחים חוויית נהיגה שלמה.

המרחב האחורי

מה מאחור? מקום בשפע – גם ל3 אנשים מבוגרים. מה זה כולל? מרווח נהדר לברכיים, התאמה לאנשים גבוהים (מבחינת המשענות), יכולת לקפל ולפצל את המושב (40/60) ומרווח נאה גם בטריטוריית הראש, כך שתרגישו בנוח להתמתח מאחור, גם אם יושבים בין שני אנשים נוספים. מה עוד? בגב המושב האחורי תמצאו משענת נשלפת שבה קיים מקום לשתי כוסות – שווה!

תא מטען

מדובר באחד מתאי המטען היותר גדולים שקיימים. תא המטען של סקודה אוקטביה ספייס מציע כ588 ל’ – תוספת של 20 ל’ לתא הקודם, וזאת לצד עיצוב פנים חכם שחושב על הדגשים הקטנים. מה למשל? שקע ,12V סט שטיחוני גומי שמסתתר מתחת לרצפת התא ו4 ווים שמשמשים לתליית שקיות ותיקים – גאוני! בוחרים לקפל את הכיסאות האחוריים? תזכו להעביר רהיטים בקלות ובכך בין היתר לחסוך הובלה, וזאת כי הנפח הפנימי יגדל ל1,718 ל’! מכאן שאם רוצים לצאת לטיול משפחות, אל תתפלאו שאתם תהיו אלו שתביאו צידניות, כיסאות חוף (לכולם), גלשנים, את עגלת התאומים של השכנים וכדומה, פשוט כי יש מקום וכבר אין תירוץ להשאיר ציוד מאחור.

חוות דעת סקודה

סקודה אוקטביה ספייס חוות דעת

מדובר ברכב משפחתי מעולה שמעניק חבילה מהודקת של איכויות גבוהות בתחום העיצובי, הבטיחותי והטכני. מכאן שגם אם רכב זה מציע מרחב פנימי עצום, אין לטעות שהוא זונח את הנדבך החוויתי. סקודה אוקטביה ספייס בהחלט מעניקה חווית נהיגה זריזה ונעימה, ופה טמון סוד הקסם המנצח – שילוב מושכל בין הגודל הפרקטי לביצועי הכביש.

תמורה למחיר הרכב

תמורה למחיר

כאן תמצאו תמורה מדהימה ביחס למחיר, ועל כן גם אם יש אופציות מעט יותר זולות בקטגוריה, אל תשכחו להכניס למשוואה את הצריכה המדהימה של הדלק, את איכות החומרים ואת שלל התוספות החשובות, אלו שמעניקות לסקודה אוקטביה נקודות זכות ייחודיות.

אנחנו כאן בשבילך חייג אלינו עוד היום

סקודה סופרב

סקודה סופרב

סקודה קארוק

סקודה קארוק

סקודה פאביה

סקודה פאביה

סקודה קודיאק

סקודה קודיאק

סקודה קאמיק

סקודה קאמיק

סקודה סקאלה

סקודה סקאלה

סקודה ספייס

סקודה אוקטביה ספייס

סקודה אוקטביה

סקודה אוקטביה

סקודה אוקטביה RS

סקודה אוקטביה RS
לפרטים נוספים אודות רכב זה אשמח שתחזרו אליי

   אנא המתן...

   חפש את הרכב הבא שלך

   עד:
   -

    נשמח לעמוד לשירותכם בכל נושא ועניין השאירו פרטים ונחזור אליכם

     השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם

     אנחנו קרובים אלייך יותר מאי פעם!

     סניף בני ברק רחוב הלח”י 24 א.ת. בני ברק
     סניף חיפה ההסתדרות 104
     סניף ירושלים יד חרוצים 17 א.ת תלפיות
     סניף ראשון לציון המדע 1 ,פלמחים ראשון לציון

     צ'אט עם נציג
     כאן יוטמע iFrame של צ'אט
     כתוב הודעה לשירות הלקוחות

      נשמח לעזור בכל נושא ועניין

      חייגו אליי

       השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם

       סניפים

       אנחנו קרובים אלייך יותר מאי פעם!

       סניף בני ברק רחוב הלח”י 24 א.ת. בני ברק
       סניף חיפה ההסתדרות 104
       סניף ירושלים יד חרוצים 17 א.ת תלפיות
       סניף ראשון לציון המדע 1 ,פלמחים ראשון לציון