מתי הכי משתלם לבצע טרייד אין?

ישראלים תמיד אוהבים לבחון איזה רכב יש לשכנים ואיזה רכב חדש רכשו בני המשפחה. מהם הביצועים של הדגם החדש ואיזה מחיר השגתם עבור הרכב הישן. מתי מגיע לארץ דגם נוסף ומהו ההימור שהוא יתפוס כמו הדגם הקודם. עם זאת, אם נבקש להציג את הנושא החם ביותר בתחום הרכבים, נציין את נושא המימון, ופה שיטת טרייד אין תופסת את קדמת הבמה, פשוט כי זוכים לבוא עם הרכב הישן ולקבל עליו מקדמה לטובת קניית הרכב הבא, ובין היתר מגוון אפשרויות מימון נוחות הן חלק מהמשוואה. מתחברים? אינכם היחידים, ועל כן הפעם נעצור לדון מהו התזמון האידאלי עבור ביצוע טרייד אין!

עצירה בשוליים - הסיבות לבחור בשיטת טרייד אין

רגע לפני שנסביר מתי מוטב לבצע טרייד אין, נעצור להסביר מדוע מדובר בשיטה מאוד אהודה. קבלו 6 סיבות מנצחות:

 1.  חיסכון בזמן ואנרגיה – אין צורך לחפש מוכר ובמקביל מקום עבור רכישה – 2 הפעולות מתבצעות בו זמנית.
 2.  אפשרויות מימון נוחות ומגוונות – התאמה מלאה של שיטת ההחזרים, לצד ריבית אטרקטיבית, אופציה לקבל 100% מימון, שליטה על גובה ההחזר החודשי וכדומה
 3. אמינות – כאשר מבצעים טרייד אין בחברה מובילה, ניתן מראש לדעת שמצב הרכב אינו יפתיע, וזאת כי שקיפות היא חלק מהמשוואה.
 4. מקצועיות מקיפה – באמצעות טרייד אין ניתן לקבל תשובה מקצועית ומקיפה עבור כל סוג של שאלה, וזאת כי לא רוכשים מאדם פרטי, אלא מחברה שבקיאה בתחום וששואפת להוסיף למשוואה עוד לקוח מרוצה שיתמוך ברזומה.
 5. מלאי איכותי – ניתן למצוא בקלות מלאי גדול של רכבים מבוקשים.
 6. מוסך מורשה – נחשפים למבחר גדול של רכבים שמורים שמציעים קילומטר נמוך, וזאת לצד שירותים משלימים של מוסך מורשה.

כעבור שנתיים ואולי כעבור שלוש

אחת השאלות המרכזיות בתחום היא מתי להחליף את הרכב. האם יש לקבל החלטה שמדי שנתיים מבצעים החלפה? האם יש לקבל החלטה שנשארים עם הרכב עד שהוא עובר למגרש גרוטאות, ולו כיוון שהוא איבד הרבה מערכו הראשוני, כך שכבר אין טעם למכור אותו? האם לפני שהוא מאבד הרבה מערכו (למשל לפני שמרגישים שעומדת לצוץ בעיה במנוע)? האם כאשר צורכי המשפחה משתנים, או האם כאשר הדגם המשופר מגיע לארץ? ובכן יש לא מעט שיקולים שתומכים בקבלת ההחלטה, ועל כן נעצור לעשות מעט סדר- נעצור לענות על אחת מהשאלות שחוזרות על עצמן הכי הרבה פעמים בתחום החלפת הרכב.

הרוב קובע - כעבור שלוש שנים

חוכמת ההמונים משרתת אותנו לא פעם וניתן ללמוד ממנה רבות. במקרה זה נציין שהנתונים היבשים מצביעים על כך שהרוב הגדול מחליף את הרכב מדי 3 שנים. מהי הסיבה? ובכן רבים רוכשים את הרכב באמצעות עסקאות ליסינג, וברוב הפעמים עסקאות מעין אלו בעלות וותק של 3 שנים. מהי המשמעות? ברגע שהעסקה מסתיימת, נפתחת מחדש תחרות גדולה. תחרות שמציעה הבטחה לשדרג את המצב הקיים, כולל הצעות טרייד אין משתלמות במיוחד ומגוון מבצעים עונתיים.

כעבור שנתיים - טרם חלה ירידת ערך משמעותית

אחת מהסיבות שמובילות אנשים למהר למכור את הרכב הבטיחותי, האיכותי והמפנק, נוגעת לחשש שהרכב ימשיך לאבד אחוזים משמעותיים מערכו הראשוני. מכאן שרבים מקפידים למכור את הרכב בתום שנתיים, פשוט כי ידוע שכעבור 3 שנים, הרכב מאבד הכי הרבה מערכו, כמובן כל עוד מדובר ברכב חדש. במקרה זה אם מבצעים טרייד אין בזמן הנכון, זוכים בדגם משופר מבלי שנדרשים להוסיף הרבה.

לא מפספסים מבצעי סוף שנה

כל סוף שנה היא הבטחה של התחלה חדשה, ובמקרה הזה של רכישת רכב חדש. הנקודה היא שבסוף השנה חברות הרכבים מבקשות לעמוד ביעדים (שהוגדרו בתחילת השנה) ועל כן הן יוצאות עם מגוון מבצעים שווים – למשל רכישת הרכב שלכם בהתאם למחיר מחירון (אי לזלזל בכך). מכאן שאם חושבים על ביצוע טרייד אין וסוף השנה מעבר לפינה, מוטב לחכות מעט להזדמנות הנכונה.

שיקולים אישיים שגוברים על שיקולי רווח וכדאיות

לבסוף נציין שבכול הנוגע לסוגיית טרייד אין, לא פעם נכנסים למשוואה דגשים אישיים שמעפילים על כל שיקול אחר. זה יכול להיות שיקול שנוגע לתוספת חדשה למשפחה. זה יכול להיות רצון לחסוך בהוצאות הדלק. זה יכול להיות מעבר ליעד שמצריך רכב מסוג אחר וכדומה. בשורה התחתונה נציין שמבחינת מכירה והחלפה לכל רכב ישנו היעד האידיאלי עבורו, אך בשוטף יש נתונים כלליים שמוטב להכיר וכמובן להרוויח מהם.

נסיעה בטוחה!

לפרטים נוספים אודות רכב זה אשמח שתחזרו אליי

   3883*
   אנא המתן...

   חפש את הרכב הבא שלך

   עד:
   -

    נשמח לעמוד לשירותכם בכל נושא ועניין השאירו פרטים ונחזור אליכם

     השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם

     אנחנו קרובים אלייך יותר מאי פעם!

     סניף בני ברק רחוב הלח”י 24 א.ת. בני ברק
     סניף חיפה ההסתדרות 104
     סניף ירושלים יד חרוצים 17 א.ת תלפיות
     סניף ראשון לציון המדע 1 ,פלמחים ראשון לציון

     צ'אט עם נציג
     כאן יוטמע iFrame של צ'אט
     כתוב הודעה לשירות הלקוחות

      נשמח לעזור בכל נושא ועניין

      חייגו אליי

       השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם

       סניפים

       אנחנו קרובים אלייך יותר מאי פעם!

       סניף בני ברק רחוב הלח”י 24 א.ת. בני ברק
       סניף חיפה ההסתדרות 104
       סניף ירושלים יד חרוצים 17 א.ת תלפיות
       סניף ראשון לציון המדע 1 ,פלמחים ראשון לציון