המסחרית האולטימטיבית? בדקנו את פולקסוואגן קראפטר

המסחריות של היום הן כבר לא המסחריות של פעם. כיום, תפקידן של המסחריות קריטי למשק – לצד צמיחה עולה באתרי eCommerce ומשלוחים באמצעות מסחריות, שינוע תרופות וציוד רפואי, וכמובן הסעות עובדים בחברות ההייטק ובכלל. לצד הביקוש העולה במסחריות, כך גם הטכנולוגיה של כלי הרכב עצמם מתחדשת ומתעצמת, ואחת המובילות בתחום היא ללא ספק פולקסוואגן קראפטר. כמה נוסעים יכולים לשבת שם? מה החידוש הטכנולוגי שלה והאם היא בטיחותית? יצאנו לבדוק.

חייבים להיות בטוחים

כשמדובר במסחריות המשמשות לשינוע או להסעות, באופן מפתיע במיוחד, דווקא מערכות הבטיחות (של הנוסעים והתכולה) לא היו בין המדדים הבולטים בהן. לעומת זאת, בקראפטר החדשה יש מערכות בטיחות מצוינות וחדישות, אשר ללא ספק מהוות יתרון עצום לקראפטר כרכב הסעות. אגב, הגרסה המיועדת להסעות בקראפטר יכולה להכיל עד 20 נוסעים, וכמובן בנויה גם למודיפיקציות עבור הנגשה והסעת נכים. בין מערכות הבטיחות תוכלו למצוא בלימה אוטונומית, תיקון סטייה מנתיב מעל 60 קמ”ש, ‘אוטוקרוז קונטרול’ (בקרת שיוט אוטומטי), בקרת שיוט רוחות צד חזקות, וגולת הכותרת – תגלו בהמשך!

לא רק הסעות – גם שילוח

אם נבחר בדגם ללא המושבים המיועדים להיסעים, אלא לצורך שילוח ותובלה, אזי שחשוב להכיר בנפח המדהים שמציעה הקראפטר: חלל הטענה ענק, או במספרים – כ-13,600 ליטרים לאחסון ישמשו אתכם לטעינה ופריקה של סחורה באופן נוח (יחסית). אורך החלל יותר מ-4 מטרים, רוחבו קצת מעל מטר ו-שמונים ס”מ, וגובהו קצת פחות ממטר ותשעים ס”מ. לצד זאת, גם בביצועים יש לקראפטר הרבה להציע: הרכב מצויד בשני ליטר דיזל, עם 177 כוחות סוס, 8 הילוכים אוטומטים, ובמשקל 7 טון.

כמה נוח לנהג? מאוד! אבל...

בין אם אתה בתפקיד נהג ההסעות, המוביל, או המפקח, חייב להיות לך נוח על הכביש. כשנוח לך – אתה גם נוהג טוב יותר וזהיר יותר. כאמור, הכניסה לתא הנהג רחבה ונוחה, באמצעות ידיות האחיזה ניתן לתת דחיפה קטנה ולהיכנס לקדמת הרכב בצורה פשוטה ונעימה. סביבת הנהג טובה מאוד – הרבה מרווח, המושב תומך בגב בצורה טובה מאוד. הבסיס כמובן הידראולי ומתכוונן ע”י גלגלת גדולה ומעוצבת לפי משקל הנהג. מוט ההילוכים מאוד נוח לשימוש, אולם התושבת שלו מעט קרובה לרגל הנהג, ולנו ברמה האישית זה קצת הפריע. לוח המחוונים מאוד קריא, שדה הראייה מכל הצדדים מושלם ורחב! בקבינה תוכלו למצוא גם המון תאי אחסון שימושים במיוחד, ואפילו שולחן נפתח בין המושבים הקדמיים, שם אפשר לפתוח קלסר עם פרטי ההסעה, תעודות המשלוח, או המחשב הנייד כדי לעבוד בנוחות. גם מקומות לכוסות הקפה יש כמובן.באוטודיל תוכלי למצוא מגוון דילים מעולים וגם מבצעי טרייד אין משתלמים במיוחד.

הבטחנו, גולת הכותרת!

מה שהכי אהבנו בקראפטר, ללא קשר לפרקטיות שלו, הוא חנייה אוטומטית. כן, כן, הקראפטר יכול להחנות את עצמו לבד, בלי שתעזרו לו. אהבנו את זה בעיקר מכיוון שזה מצביע על ההתקדמות הטכנולוגית של המסחרית הנפלאה, ועל מה שצופן העתיד. באמצעות מערכת המולטימדיה תוכלו לבצע חנייה אוטומטית בקלות, שאגב מתחברת גם לאנדרואיד ויכולה להציג לכם WAZE על גבי מסך גדול של 8 אינץ’. לסיכום, גם להסעות וגם להובלות, אנו ממליצים – פולקסוואגן קראפטר.

הסיקור בשיתוף עם טופ הסעות –www.top-bus.co.il

לפרטים נוספים אודות רכב זה אשמח שתחזרו אליי

   3883*
   אנא המתן...

   חפש את הרכב הבא שלך

   עד:
   -

    נשמח לעמוד לשירותכם בכל נושא ועניין השאירו פרטים ונחזור אליכם

     השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם

     אנחנו קרובים אלייך יותר מאי פעם!

     סניף בני ברק רחוב הלח”י 24 א.ת. בני ברק
     סניף חיפה ההסתדרות 104
     סניף ירושלים יד חרוצים 17 א.ת תלפיות
     סניף ראשון לציון המדע 1 ,פלמחים ראשון לציון

     צ'אט עם נציג
     כאן יוטמע iFrame של צ'אט
     כתוב הודעה לשירות הלקוחות

      נשמח לעזור בכל נושא ועניין

      חייגו אליי

       השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם

       סניפים

       אנחנו קרובים אלייך יותר מאי פעם!

       סניף בני ברק רחוב הלח”י 24 א.ת. בני ברק
       סניף חיפה ההסתדרות 104
       סניף ירושלים יד חרוצים 17 א.ת תלפיות
       סניף ראשון לציון המדע 1 ,פלמחים ראשון לציון