איזה רכב המשפחה שלכם צריכה?

רבים שעומדים לפני רכישת רכב לוטשים עיניים ברכב השטח, חולמים על ישיבה בכיסא המפנק של רכב יוקרה ומעריצים את העיצוב המרשים של רכב המרוצים, אך בסופו של יום בוחרים רכב משפחתי, פשוט כי יש להם משפחה. עם זאת, אין לאפשר להגדרה להכווין לעבר הבחירה הנכונה, כלומר העובדה שאתם בעלי משפחה אינה אומרת שאין טעם להציץ באופציות השונות – מאוד יכול להיות שהרכב הבא שלכם נמצא מחוץ לקטגוריה המשפחתית. אז איזה רכב המשפחה שלכם צריכה? הגיע הזמן לברר!

התאמה ראשונית – כמות וגילאי הילדים

הדבר הראשון שיש לבחון הוא כמה נפשות יש, וכמה נפשות אמורות להיות בשנתיים הקרובות. לא מעט משפחות מתכננות היריון נוסף או לחלופין יש להם ילד גדול שעתיד לצאת מהבית. כמו כן, משפחה עם 3 ילדים גדולים אינה מחזיקה באותם צרכים כמו משפחה עם שלושה ילדים קטנים. יש לקחת בחשבון כמה מקום הילדים תופסים ובאותה נשימה כמה מקום הבוסטרים תופסים. יש לקחת בחשבון שאתם ההורים צרכים לחגור את הילדים הקטנים (כך שהגישה צריכה להיות מרווחת), ויש לקחת בחשבון שילדים גדולים נוטים להיות טריטוריאליים – לא מסכימים לשבת מאחור בצפיפות. כל זאת מוביל לכך שמרווח מאחור הוא שם המשחק. פה נציין שרכב מרווח מאחור יכול להיות רכב משפחתי והוא יכול להיות רכב פנאי. מה עושים אם מכוונים ל4 ילדים? יש לבחון רכבי פנאי ושטח ורכבי מיני ואן. אלו יודעים להציע 7 מקומות ישיבה.

2 פרמטרים מכריעים - בטיחות ותקציב

אם נצביע על שני נושאים מהותיים, נציין תקציב ובטיחות. ידוע שרכב משפחתי אמור להיות כמה שיותר בטיחותי, אך פה ניתן למצוא מענה נרחב, כיוון שכל אופציה וקטגוריה מציעות תתי נדבכים. אי לכך יש להבין על מה לא מוותרים ובמקביל יש לבחון מה יודעת להציע האופציה הרצויה. באשר לתקציב, יש להגדיר תקציב תקרה, אך בין היתר יש לקחת בחשבון שקיימות שלל אופציות מימון נוחות שאינן דורשות הון נזיל. כך למשל אם בוחרים לבצע טרייד אין דרך אוטודיל, נהנים משלל פתרונות מימון IN HOUSE – זוכים לקבוע את גובה ושיטת ההחזרים, בהתאם לריביות אטרקטיביות והסדרים נוחים.

2 שיקולים משלימים: טווח הנסיעה ואופי הטיולים

לצד נסיעה בסיסית למקום העבודה, לסופר ולחוגים, גם יש להתחשב בקצוות. יש להתחשב בסוג הטיולים ובתדירות שנוהגים לטייל. זה אומר שאם בין היתר מבקשים ליהנות מנסיעת שטח, יש להתמקד בקטגוריית רכבי פנאי שטח. עוד יש לבחון מהו הגודל של תא המטען ועד כמה הטעינה והפריקה נוחה. כמו כן, אם נוהגים לעשות נסיעות ארוכות, יש להתמקד בסביבת הנהג. יש לוודא שהיא מאובזרת וארגונומית. זה אומר חומריות איכותית, תצוגה טכנולוגית ברמה גבוהה (כולל מסכים גדולים), שליטה חכמה על המולטימדיה דרך ההגה, מושבים שמציעים תמיכה לגב התחתון, הנעה ללא מפתח, בקרת אקלים מפוצלת, תאי אחסון ייעודיים וכדומה.

רכב סטיישן או רכב פנאי ושטח

לבסוף נציין שרבים נוהגים לומר שהם מחפשים רכב משפחתי, אך בפועל מתייחסים לשורה ארוכה של אפשרויות. מכאן שיש להכיר את האופציות החופפות: סדאן מייצג את צורת הרכב הפופולארית ביותר. מדובר ברכב 4 דלתות שמציע תא נוסעים, תא מטען ותא מנוע. בדומה לסדאן ישנו הסטיישן, רק שפה תא המטען מחובר לתא הנוסעים (בכך מקבלים שטח אחורי מאוד גדול). כמו כן, ישנו האצ’בק שבו תא הנוסעים כולל את תא המטען ואת תא המנוע. מה עוד? עבור משפחות גדולות ישנו מיני ואן (מכיל בין 7 ל 9 נוסעים) וכמובן שגם ישנה קופה (שילוב יוקרתי בין סדאן להאצ’בק) שיודעת להציע 2/4 דלתות.

לפרטים נוספים אודות רכב זה אשמח שתחזרו אליי

   3883*
   אנא המתן...

   חפש את הרכב הבא שלך

   עד:
   -

    נשמח לעמוד לשירותכם בכל נושא ועניין השאירו פרטים ונחזור אליכם

     השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם

     אנחנו קרובים אלייך יותר מאי פעם!

     סניף בני ברק רחוב הלח”י 24 א.ת. בני ברק
     סניף חיפה ההסתדרות 104
     סניף ירושלים יד חרוצים 17 א.ת תלפיות
     סניף ראשון לציון המדע 1 ,פלמחים ראשון לציון

     צ'אט עם נציג
     כאן יוטמע iFrame של צ'אט
     כתוב הודעה לשירות הלקוחות

      נשמח לעזור בכל נושא ועניין

      חייגו אליי

       השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם

       סניפים

       אנחנו קרובים אלייך יותר מאי פעם!

       סניף בני ברק רחוב הלח”י 24 א.ת. בני ברק
       סניף חיפה ההסתדרות 104
       סניף ירושלים יד חרוצים 17 א.ת תלפיות
       סניף ראשון לציון המדע 1 ,פלמחים ראשון לציון