אחד מארבעת מותגי הרכב המצליחים בארץ - סקודה

אנחנו הישראלים אולי לא ממהרים לתת אמון, אבל אנחנו כן יודעים להעריך איכות, ואף יש לנו יש אמות מידה משלנו, כך שמה שיפה ומתאים עבור אירופה, לא בהכרח יצליח אצלנו. אי לכך אם נבחן את עולם הרכב, נמצא שאולי לא תמיד זה היה כך, אך בשנים האחרונות סקודה אכן נכנסה לרשימת הרכבים המועדפים בארץ. שנדייק? נכון להיום היא אחת מארבעת חברות הרכבים היותר מצליחות בארץ, כאשר דגמי אוקטביה (רכב משפחתי חסכוני ומאוד מאובזר), דגמי סופרב (רכב מנהלים יוקרתי) ודגמי פאביה (רכב סופר מיני שיחסית נחשב מרווח) מובילים את ההצלחה, ואם נעצור לבחון מדוע, נמצא ששילוב של פשוטות ואיכות, ביצועים לצד התחשבות בצורכי המשפחה, הם אלו שמסייעים לדגמי סקודה לכבוש את הקהל המקומי.

מעלים הילוך עם מנועי TSI

אחד מהחידושים האחרונים שחברת סקודה השכילה לעשות היא להשתמש במנועי ה-  TSIלכל הדגמים החדשים, כך ששורת רכבים חדישים מציעים מנועים עוצמתיים וקטנים (קלי משקל) שמציעים צריכת דלק מעולה. כיצד? ובכן במנועים אלו מתבצעת הזרקה נקייה וישירה, ובו זמנית נדחס אוויר קר שמיטיב את יעילות הצריכהכמו כן, בשנים האחרונות המודעות לאיכות הסביבה גוברת, ועל כן מדובר בסיבה נוספת לבחור ברכבי סקודה, וזאת כי מנועים אלו פחות פולטים מזהמים, ובאופן כלל צריכת הדלק שלהם חסכונית. 

החלק של פולקסווגן במשוואה

אולי אינכם יודעים, אך סקודה יושבת תחת המטרייה של תאגיד VAG שבין היתר חובק את חברות אאודי, פולקסווגן וסיאט. חיבור זה עשה לרכבי חברת סקודה רק טוב, ואם ניתן לרגע את הבמה לחברת פולקסווגן, נמצא שהיא ידועה באיכות בלתי מתפשרת, ועל כן האיחוד אפשר לסקודה “לאמץ” חלק מפיתוחי החברה, כך שכיום הדגמים החדשים מציעים מגוון חלקים מתקדמים – פרי פיתוחה של חברת פולקסווגן.   

חברה עם קילומטרז' ומבט ממוקד קדימה

מאז החבירה לתאגיד VAG ניתן למצוא שסקודה עלתה על הגל, ואם רק מתבוננים בחידושים האחרונים, נראה שחברת סקודה אינה מתכננת להאט, אלא היא מנצלת את המיזוג שהושג בכדי להוסיף חידושים מפתיעים, לעורר עניין בקהל הישראלי ובכדי להמשיך לחזק את שמה. אי לכך סקודה מביאה מגוון חידושים נהדרים ומוערכיםלצורך הדוגמה נציין שסקודה סופרב מציעה הנעה כפולה, כך שמדובר במפלצת שמאיצה מ- 0 ל-100 קמ”ש תוך 6 שניות, וזאת לצד 280 כ”ס ומנוע עוצמתי של 2.0 ל’. דוגמה נוספת? סקודה אוקטוביה RS IV תשווק כאן בארץ לצד הנעה היברידית פלאג אין. מכאן שאולי לקח זמן, אך מאז שבשנת 1999 נחתה בארץ הסופר מיני סקודה פאביה וזכתה להצלחה מסחררת ולאחר שסקודה סופרב השאירה בשנת 2001 את שאר המשפחתיות מאחור, סקודה החלה ליהנות מהצלחה כחול לבן והיא אינה מפסיקה להעלות הילוך ולשרת כהלכה את הקהל הישראלי – יש למה לצפות!

לפרטים נוספים אודות רכב זה אשמח שתחזרו אליי

   3883*
   אנא המתן...

   חפש את הרכב הבא שלך

   עד:
   -

    נשמח לעמוד לשירותכם בכל נושא ועניין השאירו פרטים ונחזור אליכם

     השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם

     אנחנו קרובים אלייך יותר מאי פעם!

     סניף בני ברק רחוב הלח”י 24 א.ת. בני ברק
     סניף חיפה ההסתדרות 104
     סניף ירושלים יד חרוצים 17 א.ת תלפיות
     סניף ראשון לציון המדע 1 ,פלמחים ראשון לציון

     צ'אט עם נציג
     כאן יוטמע iFrame של צ'אט
     כתוב הודעה לשירות הלקוחות

      נשמח לעזור בכל נושא ועניין

      חייגו אליי

       השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם

       סניפים

       אנחנו קרובים אלייך יותר מאי פעם!

       סניף בני ברק רחוב הלח”י 24 א.ת. בני ברק
       סניף חיפה ההסתדרות 104
       סניף ירושלים יד חרוצים 17 א.ת תלפיות
       סניף ראשון לציון המדע 1 ,פלמחים ראשון לציון