אאודי

אאודי Q8

מחפשים רכב פנאי שטח שמסתיר נשמה של רכב ספורט עוצמתי (מגובה בגוף הנכון)? הכירו את אאודי !Q8

גרסאות

פה ניתן למצוא שני דגמים. quattro 55 TFSI Q8לצד quattro 505 TDI Q8. ההבדלים העיקריים ניכרים במהירות התאוצה ובמהירות המרבית (quattro 55 TFSI Q8מעט מוביל), בנפח המנוע (quattro 55 TFSI Q8מעט יותר גדול), בהספק המרבי (340 כ”ס לעומת 286 כ”ס לטובת quattro 55 TFSI Q8) ובנתוני הסל”ד (גם כאן הסל”ד של Q8 55 TFSI quattro מובילים). כמו כן, Q8 55 TFSI quattro יותר קל, אך מבחינת מידות ישנה התאמה מלאה.

קטגוריה

אאודי Q8 מגיע אלינו מקטגוריית רכבי הפנאי, או יותר נכון מקטגוריית רכבי השטח היוקרתיים.

קהל יעד

כל מי שמחפש רכב גדול מידות, מפנק, מהיר, בטיחותי ושכולל שלל טכנולוגיות מובילות, עשוי למצוא עניין רב בדגם הנוכחי.

מפרט טכני אאודי Q8

אאודי Q8 מגיע אלינו עם מנוע 3.0 TDI. מנוע זה משלב בחוכמה בין מערכת MHEV לבין מגדש טורבו. המנוע מוביל ל 286 כ”ס ומאיץ מ0 ל 100 קמ”ש תוך 6.5 שניות. מה עוד? באמצעות המערכת MHEV שנתמכת בסוללה 48 וולט, אאודי Q8 יודע לפעול גם רק על חשמל, עובדה שלוקחת את צריכת הדלק והופכת אותה להרבה יותר חסכונית, שלא לדבר על זמן הנסיעה שזוכה להיות הרבה יותר שקט.

אאודי Q8 ידוע כרכב שטח וככזה הוא מגיע לצד הנעת Quattro. המערכת מבוססת על יחס 60:40  לטובת הציר האחורי, אם כי היא ורסטילית. מה זה אומר? שבין אם נוסעים בדרך עפר ובין אם נוסעים בכביש, ניתן להתאים כראוי את היחסים, כך שהיציבה נשארת אידאלית לכל אורך הדרך.

עיצוב

אין שאלה שהעיצוב של אאודי Q8 הוא ספורטיבי אלגנטי. בין היתר קיים גג פנוראמי שאינו שוכח את ימי הקיץ החמים. הגג כולל כיסוי חשמלי נגלל. עוד נמצא מראות צד בצבע הרכב, קיימים פסי גג בגוון אלומיניום וחישוקי הגלגלים מציגים עיצוב 5 זרועות. מכאן שהכול ביחד מדבר דינאמיות לצד יוקרה, עוצמה לצד תחכום, עובדה שאינה מאפשרת לאאודי Q8 לעבור בכביש מבלי שנעביר בה מבט שני.

טכנולוגיה ואבזור | Audi Q8

אאודי Q8 מגיעה אלינו עם מיטב הטכנולוגיה. מדובר בטכנולוגיה שמציעה מסכי מגע מהמתקדמים בעולם. מסכים אלו מאפשרים שליטה על מגוון מערכות, כגון מערכת אקלים ומולטימדיה. מבחינת מצלמות, מדובר במצלמות היקפיות שמעניקות סריקה מלאה אודות הסביבה המידית. כמו כן, פה ניתן ליהנות ממצב מתקדם שמאפשר לקבל הדמיה של הרכב בסביבת הנסיעה/חנייה, כולל הדמיה של הנתיב האידאלי – בהתאם לזווית שבה מצוי ההגה.

מה עוד? שלל תוספות קטנות שהופכות את החוויה למשמעותית ומקיפה. בין היתר ניתן למצוא  מערכת Start & Stop, המראה המרכזית מתכהה באופן אוטומטי, ספי הדלת התחתונה מוארים, השמשה הקדמית מבודדת חום, מערכת בקרת אקלים מפוצלת ל2 אזורים, אפשרי להיכנס לרכב ללא מפתח, קיים בורר מצבי נהיגה,  הגה בעל 3 זרועות מציע שליטה על המולטימדיה ועוד.

בטיחות אאודי Q8

אאודי Q8 שומרת על אותה רמה גבוהה שמייצגת בכבוד את החברה. כיוון שלצד העובדה שמדובר ברכב שטח גם מדובר ברכב כביש, נמצא כאן מענה מלא עבור שלל הצרכים שצצים בעיר. בין היתר מותקנת מערכת הגנה שבאמצעות מצלמה ומכ”ם סורקת את הכביש (מתוך מטרה להתריע כאשר על הפרק עומדת  סיטואציה שעשויה להוביל להתנגשות). ישנה מערכת שמסייעת להתמודד עם שטחים בלתי נראים. ישנה בקרת סטייה מנתיב (בעת הצורך יודעת לשלוח תיקונים קטנים להגה). ישנה בקרת שיוט אדפטיבית שמאפשרת לקבוע איזה מרחק רצוי לשמור מהרכבים שמלפנים. ישנה מערכת שבעת עמידה בפקק מקלה את המשימה – עוקבת אחר המהירות של הרכבים שנמצאים מלפנים, ואולי חשוב מכל, ישנה מערכת שמסייעת להיכנס בצורה בטוחה לצומת, כאשר בעת הצורך הרכב יודע להוביל למצב של בלימה מלאה.

כמו כן, גם נמצא את סך המערכות שלרוב אאודי כוללת בחבילה, כגון מערכת עזר לבלימה בעת יציאה מחניה. חיישני חניה קדמיים, פונקציית תאורת יום, חיווי התראת לחץ אוויר בגלגלים, גלגל חלופי שאינו מנופח, ערכת ניפוח וכמובן 6 כריות אוויר ופנסים אחוריים וקדמיים בטכנולוגיית לד.

דגשים

מי שמחפש מרכב קופה שימושי, יימצא כאן מענה מלא שיודע להציע מעבר.

סביבת הנהג

הנהג של אאודי Q8 בהחלט לומד מהר מהו פינוק איכותי. הנהג זוכה ליהנות ממושבי נוחות מרשימים ויוקרתיים. בין היתר מוצע כיוונון חשמלי שמוביל לתנוחה האידאלית, ואף ישנה מערכת חימום ייעודית במושבים. מה עוד? כמצופה המושב עוטה ריפוד רך ונעים וההגה מאפשר שליטה אידאלית במגוון מערכות.

המרחב האחורי

המקום מאחור בהחלט מתאים גם ל3 מבוגרים, ואף באופן שמאפשר מספיק מקום לראש ולרגליים. מה עוד? מערכת בקרת אקלים כוללת פתחים במושבים – לטובת הנוסעים מאחור.

תא המטען

בתא המטען של אאודי Q8 מחכים לא פחות מ600 ל’ פנויים וראוי לציין שהדלת נפתחת ונסגרת באופן חשמלי. כל זאת ביחד לוקח את הרכב לנישה סופר שימושית – אידאלי עבור צורכי טיולים ועבור צרכים של משפחה עם ילדים.

ביצועים

בזכות העובדה שאאודי Q8 מגיעה אלינו עם מתלים שכוללים בקרת שיכוך אדפטיבית ובקרת מדרון לצד שלל אמצעים נוספים, מדובר בנסיעה מדויקת ועוצמתית. כמו כן, המנוע החזק אכן מורגש, ולרגע אין לשכוח שמדובר במנוע דיזל שמחובר למערכת חשמל משנית, כך שצריכת הדלק בהחלט טובה. מה עוד? מי שבוחר בחבילה שכוללת קפיצי אוויר, מהר מאוד מגלה שמדובר בחוויית נהיגה מרשימה, ואם נוסיף לתמונה את הנתון הבא: בידוד הרעשים עושה עבודה טובה, נמצא שאכן מדובר באופציה מבטיחה.

חוות דעת סקודה

חוות דעת אאודי Q8

התוספות רבות ואיכותיות, הרכבת החומרים מצביעה על איכות ללא פשרות, וההתנהגות בכביש בהחלט מרשימה, במיוחד אם נזכור שאין מדובר ברכב קטן מידות, אלא ברכב גדול ומרווח.

תמורה למחיר הרכב

תמורה למחיר | Audi Q8

אומנם אין מדובר באופציה הכי זולה בקטגוריה, אך כן מדובר באופציה המובילה מבחינת היצע וטכנולוגיה, כך שבהחלט מקבלים תמורה נאה, לצד חוויית נהיגה מרשימה.

Audi RS Q8

אם נבחן מה Audi RS Q8 יודעת להציע, נמצא את הנתונים הבאים:

קטגוריה

רכב ספורט שהוא גם רכב SUV

קהל יעד

כל מי שאהב את אאודי Q8 אך חיפש הרבה יותר עוצמה.

מפרט טכני Audi RS Q8

פה מנוע ספורט גונב את ההצגה. מדובר במנוע V8 טווין-טורבו בנפח 4.0 ליטר. מנוע זה נהנה מעוצמה של 600 כ”ס ומ81.6 קג”מ. כמו כן, ראוי לציין לטובה את מערכת ההאצה. היא מאיצה מ0 ל100 קמ”ש בתוך 3.8 שניות! מה עוד? ישנה מערכת היברידית שמסייעת לשמור על המנוע כבוי בעת עמידה והיא תומכת בהאצה. בנוסף, ראוי לדעת אודות שהמנוע יודע לנתק כ4 צילינדרים בעת שיוט – עובדה שמובילה לחסכון משמעותי בדלק.

מבחינת מערכת Quattro, נציין שמדובר במערכת הנעה כפולה קבועה. גם פה היחס 60:40 יודע לשחק בהתאם לתנאי השטח, עובדה שמעניקה רמת אחיזה סופר מרשימה. במצב רגיל 60% מסך התפוקה מיועדת לגלגלים האחוריים, אך גם 85% יכולים להיות מופנים לטובת הגלגלים האחוריים. כמו כן, אין לדבר על  RS Q8 מבלי לתת את הבמה לאותם מתלי אוויר מרשימים שבהחלט עושים את העבודה.

עיצוב

העיצוב הספורטיבי התחדד. המראה הדינאמי לצד קווי המתאר החדים והקימורים העדינים, בהחלט שמים את הרכב במגרש המרוצים, כאשר אין להתעלם מהחזית המעט אגרסיבית שנתמכת באותם כונסי אוויר בעלי נוכחות מרשימה. כמו כן, גם פה נמצא גג חשמלי ועיצוב יוקרתי של מושבים, עיצוב שמשלים כראוי את האמירה הרצויה – מדובר ברכב suv ספורטיבי יוקרתי.

טכנולוגיה ואבזור

מערכת HD Matrix LED כוללת 32 נורות לד שמעניקות דיוק כירורגי. מערכת זו מונעת מאמץ יתר מהעין וסנוור של נהגים אחרים.

כמו כן, לצד רעש המנוע הספורטיבי, גם ישנה מערכת שמע מובילה, אחת מהטובות שיוצרו אי פעם, כזו שמייצרת חוויה ווקאלית שנתמכת בפיזור חכם של שלל רמקולים ברחבי הרכב.

מבחינת אבזור, נמצא כאן מסכי מגע מובילים, בקרת אקלים חכמה וכמובן שגם מושבי ספורט ארגונומיים ורכים שמציעים כוונון חשמלי, לצד מערכת חימום ומערכת אוורור (ניתנים לשימוש לפי בחירה).

בטיחות Audi RS Q8

מבחינת בטיחות, גם בדגם הזה נמצא את אותן מערכות בטיחות מובילות שמאפיינות את אאודי Q8, כאשר גולת הכותרת היא מערכת Pre Sense City. מערכת זו שכוללת ראדאר ומצלמה מסייעת למנוע מגוון התנגשויות מיותרות.

דגשים

מרכב ספורט קופה שאינו רק מתיימר לשלב בין רכב ספורט לרכב שטח יוקרתי, אלא בהחלט יש ביצועים שמצדיקים את המעמד.

סביבת הנהג

סביבת הנהג אינה נשארת מאחור. הסביבה משדרת קידמה – מציבה טכנולוגיה מאוד מרשימה. מסכי שליטה חכמים וגדולים מסייעים לנהל מגוון מערכות ואף ישנה תבנית ייעודית לטובת תרחיש נהיגה ספורטיבי.

המרחב האחורי

למרות שמדובר ברכב ספורטיבי, עדיין ניכרת נוחות מרבית. הנוסעים מאחור נהנים ממרווח ראש טוב וממקום רב עבור הרגליים.

תא מטען

גם פה נמצא כ 600 ליטרים שימושיים ביותר. כמו כן, אם רוצים לשפר את נוחות ההעמסה, ניתן להנמיך את תא המטען ב65 מ”מ.

ביצועים

אין להתעלם ממערך מתלי אוויר אקטיביים, כאלו שמאפשרים לבחור כיצד רוצים שהאאודי תגיב. האם רוצים שהיא תהיה ספורטיבית (באמצעות החסרה של 40 מ”מ), או לחלופין האם מעדיפים שהיא תיכנס למצב שטח (תצמח ב50 מ”מ). מכאן שניתן ליהנות מנסיעה דינאמית וחדה, או לחלופין מנסיעה עבירה ויציבה. שורה תחתונה? למרות נתוני הגודל, מדובר ברכב ספורט שמוכיח את עצמו בעוצמה ודיוק בכול פנייה ועיקול.

חוות דעת סקודה

חוות דעת אאודי Audi RS Q8

מי שמחפש שילוב נכון בין רכב שטח יוקרתי לרכב ספורטיבי עוצמתי, יימצא מענה מלא. עוצמה, איכות, וטכנולוגיה מובילה.

תמורה למחיר הרכב

תמורה למחיר

אומנם ביחס למחיר של אאודי Q8 בהחלט יש פה קפיצת מחירים משמעותית, אך מדובר בקטגוריה נפרדת. RS Q8 מעניקה חוויה ספורטיבית מסעירה שבהחלט מצדיקה קביעת תור לנסיעת מבחן.

אנחנו כאן בשבילך חייג אלינו עוד היום

לפרטים נוספים אודות רכב זה אשמח שתחזרו אליי

   3883*
   אנא המתן...

   חפש את הרכב הבא שלך

   עד:
   -

    נשמח לעמוד לשירותכם בכל נושא ועניין השאירו פרטים ונחזור אליכם

     השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם

     אנחנו קרובים אלייך יותר מאי פעם!

     סניף בני ברק רחוב הלח”י 24 א.ת. בני ברק
     סניף חיפה ההסתדרות 104
     סניף ירושלים יד חרוצים 17 א.ת תלפיות
     סניף ראשון לציון המדע 1 ,פלמחים ראשון לציון

     צ'אט עם נציג
     כאן יוטמע iFrame של צ'אט
     כתוב הודעה לשירות הלקוחות

      נשמח לעזור בכל נושא ועניין

      חייגו אליי

       השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם

       סניפים

       אנחנו קרובים אלייך יותר מאי פעם!

       סניף בני ברק רחוב הלח”י 24 א.ת. בני ברק
       סניף חיפה ההסתדרות 104
       סניף ירושלים יד חרוצים 17 א.ת תלפיות
       סניף ראשון לציון המדע 1 ,פלמחים ראשון לציון