אאודי

אאודי Q5

חיכינו 4 שנים, אבל בסוף זה קרה.
אאודי Q5 הגיעה עם הגרסה החדשה שמציגה מתיחת פנים מרשימה, לצד עיצוב ספורטיבי, טכנולוגיה הרבה יותר מרשימה ורשימת אבזור הרבה יותר ארוכה. הגיע הזמן להכיר מקרוב את רשימת המנועים המעודכנים מבית אאודי Q5 וכל מה שמסביב – כל מה שהופך את אאודי Q5 לרכב כביש שטח שבהחלט שווה בחינה מעמיקה.

גרסאות

פה נמצא גרסה עם מנוע טורבו 2.0 ל’, לצד גרסת דיזל (מעטו יותר חלש ויותר חסכוני) ואף ישנה גרסת פלאג אין שנחשבת סופר חסכונית. שנרחיב? מנוע 2.0 ליטר TFSI משודך לתיבה אוטומטית רובוטית דו מצמדית בעלת 7 יחסי העברה. במקביל ישנו מנוע 2.0 ליטר TDI שמפיק 190 כ”ס, וישנה הגרסה השלישית: SQ5 שמפיקה 354 כ”ס.

קטגוריה

רכב כביש שטח – רכב SUV.

קהל יעד

אנשים שמחפשים את השילוב המבטיח בין נסיעת שטח לנסיעת כביש ואנשים שיודעים להעריך נסיעה חלקה ומפנקת בהחלט עשויים למצוא עניין רב בדגם אאודיQ5 . כמו כן, אנשים רבים שמתעניינים באאודיQ75, אך שאינם מתחברים לנתוני הגודל, עשויים למצוא חלופה אידאלית בדגם הנוכחי.

מפרט טכני אאודי Q5

מבחינת מנוע, Audi Q5 מגיעה אלינו עם מנוע בנזין 2.0 ליטר שמוביל ללא פחות מ265 כ”ס, לצד 37.7 קג”מ. הרכב מאיץ מ0 ל100 קמ”ש בתוך 6.1 שניות והוא יודע להגיע למהירות של 240 קמ”ד. כמו כן, מדובר בתיבת 7 הילוכים, נפח המנוע הוא 2984 סמ”ק, קיימים 4 צילינדרים, כאשר ראוי לציין לטובה את מערכת MHEV. מדובר במערכת מיקרו היברידית שמתבססת על סוללת Li-io, כך שרכב אאודיQ5  מסייע לחסוך דלק – לפרקי זמן קצרים ניתן לנהוג מבלי להכניס לשימוש את מנוע הבנזין, ופה המקום לציין שצריכת הדלק אכן מאוד מרשימה, עומדת על 13.9 ק”מ לל’.

עיצוב

עיצוב אלגנטי רגוע, מודרני וששומר על איזון נכון בין יוקרה לספורטיביות. העיצוב החיוני אינו משאיר מקום לספקות. מדובר בדגם מרשים במיוחד שנושא את הDNA של אאודי. כמו כן, למעלה מחכה חלון גג רחב מידות שמאפשר הטייה אנכית מרשימה. בנוסף, קיימים פנסי לד מקדימה ומאחורה. אלו מספקים אור רך שנחשב אידאלי לעיני הנהג ושמגביר את טווח התאורה. עוד בנוגע לעיצוב הפנים, ראוי לציין שבעת איתות, המראה מרשים ביותר. מה עוד משלים את העיצוב המפואר? ובכן מבחוץ נמצא פסי גג מאלומיניום, שמשות אחוריות כהות, ספי דלת מאלומיניום ובאופן כללי מדובר בקווי הייטק שניכרים למרחוק.

טכנולוגיה ואבזור אאודי Q5

הטכנולוגיה של Virtual Cockpit מקפיצה את לוח המחוונים למחוזות חדשים של איכות ותחכום. מסך גדול וחכם מעביר לנהג את סך המידע שלו הוא זקוק באופן אינטואיטיבי ונוח, כאשר בין היתר יש מקום רב למשחק. כך למשל ניתן לשחק עם מיקומי מחוונים, עם המהירות, עם מערכת המולטימדיה וכדומה.

עוד מערכת שמוטב להציג, הינה מערכת Quattro. מערכת זו מציגה חישוב מרשים ביתר. ביכולתה לנטר שלל נתונים שזורמים ממערכות הרכב, כך שבכול רגע הגלגלים מקבלים את הכוח האידאלי, פעולה שמובילה לאחיזת כביש מרשימה במיוחד.

מבחינת אבזור, Audi Q5  מציעה כל טוב. ישנה מולטימדיה ברמה הגבוהה ביותר – טכנולוגיית MMI. טכנולוגיה זו מציעה התאמה אישית של כפתורים, התפעול מאוד פשוט והגרפיקות מרהיבות. מבחינת מפתח, גם פה מחכה חידוש מרענן וטכנולוגי – כניסה והנעה ללא מפתח. כל שצריך זה לשמור את המפתח בכיס ולאחוז בידית, כאשר ההנעה מסתפקת בלחיצת כפתור. עתידני כבר אמרנו?!

עוד נמצא באאודיQ5  מראה מרכזית מתכהה, מצת ומאפרה, שמשות אקוסטיות והגה 3 זרועות שמציע שליטה נוחה על המולטימדיה.

בטיחות אאודי Q5

בכול הנוגע לבטיחות, אאודיQ5  מגיעה אלינו עם כמה שחקני חיזוק מאוד משמעותיים. כך למשל נמצא במראות חיישנים שסורקים שטחים מתים. ישנן מנורות ייעודיות על גבי המראה (מתריעות בעת ניסיון לבצע עקיפה מסוכנת). בחלק מהחבילות ((Luxury מותקנת מערכת שבעת הצורך מכניסה את ההגה למצב הגנה (ההגה יודע למנוע סטייה מסוכנת) וכדומה.

מה עוד? ישנה מערכת שסורקת את הדרך עד למרחק של 100 מ’ ובהתאם מתריעה בפני התנגשות (בעת הצורך המערכת מובילה את הרכב לכדי בלימה מלאה). ישנה מצלמה שמסייעת לשמור על נסיעה בטוחה, וישנה מערכת שבעת סטייה מנתיב שולחת להגה תיקונים קטנים, כאלו שמרמזים על הצורך לחזור לנתיב בבטחה. מה קורה אם הנהג לא יהיה קשוב לסימנים? המערכת עשויה להיכנס לפעולה – להחזיר את הרכב לנתיב בבטחה. כמו כן, ישנה מערכת שיוט אדפטיבית שמסייעת להתאים את מהירות הרכב למהירות של הרכבים שנמצאים מלפנים, רק מגדירים מהו המרחק שרצוי לשמור וניתן להיות רגועים.

מה עוד? כמובן שיש 6 כריות אוויר ושלל חיישנים. חיישני אור וגשם, חיישני חנייה קדמיים ואחוריים (כולל חיווי קולי), ישנו חיווי שמתריע בעת ירידת לחץ אוויר בצמיגים, ישנה ערכת ניפוח שמגיעה לצד גלגל חלופי מתנפח, ישנה נקודת עיגון ISOFIXA בטוחה עבור מושבי הבטיחות ואף ישנה פונקציית תאורת יום.

דגשים

גרסת הפלאג אין נחשבת הכי חסכונית. מה עוד? אין לבנות על רכב זה עבור נסיעות שטח ארוכות ומאתגרות, הרכב בעיקר מוכיח את עצמו בכבישם העירוניים והבינעירוניים.

סביבת הנהג

מהרגע שבו הנהג יושב מאחורי ההגה, הוא חש בתוך רכב יוקרה. על התחושה הזו אחראיים מושבים רכים וארגונומיים, מושבים שמשלבים בין עור לבד ושמציעים כיוונון חשמלי (כולל זיכרונות מובנים). בנוסף, ישנן נורות לד שפזורות בטוב טעם בסביבת המושבים והקונסולה, כך שנהנים מאווירה שבין היתר מאפשרת התאמה מלאה. כמו כן, אם הולכים על הגרסה המשודרגת, זוכים ליהנות מחימום ייעודי במושבים.

המרחב האחורי

המרחב האחורי מאוד מרווח ומפנק. יש המון מקום לראש ולברכיים, והמיזוג מגיע בצורה מדויקת. כמו כן, האור שמגיע מהגג הפתוח מאפשר ליהנות מתאורה רכה.

תא המטען

אאודיQ5  מגיעה עם תא מטען גדול (520 ל’) ונוח במיוחד – נסגר ונפתח באופן חשמלי. סופר שימושי ונגיש!

ביצועים Audi Q5

היכולת של אאודיQ5  על הכביש אינה פחות ממצוינת, הן בדרך עירונית והן בדרך בינעירונית. אומנם המנוע קטן מידות, אך אינו פחות ממצוין. כמו כן, אם חשוב לחסוך בדלק, מהר מאוד תמצאו שמדובר במענה אידאלי. מה עוד? בידוד הרעשים נחשב טוב והאחיזה בכביש אינה פחות ממדהימה. בנוסף, המנוע חזק והרכב מאיץ היטב, מוכיח את עצמו בעקיפות ומתמרן בקלילות.

חוות דעת סקודה

אאודי Q5 חוות דעת

אחד מרכבי היוקרה הנמכרים בארץ. אאודיQ5  מגיע אלינו אלגנטי, מאובזר, בטיחותי ומרשים – ללא ספק מציב איכות של רכב יוקרה. עונה על כל ציפייה – אינה עוד הבטחה, אלא איכות מוכחת בשטח.

תמורה למחיר הרכב

תמורה למחיר

המחיר בהחלט שפוי, במיוחד אם מביטים על התמורה (שאינה מפסיקה להרשים ולהפתיע), ובמיוחד אם משווים למתחרות שמגיעות מאותה קטגוריה. כל שנותר לעשות זה להחליט האם הולכים על גרסת הסטנדרט, או שמא על הגרסה המשודרגת. זו שאומנם מציעה שלל תוספות, אך שגם מצריכה תוספת של כמה עשרות אלפים.

אנחנו כאן בשבילך חייג אלינו עוד היום

לפרטים נוספים אודות רכב זה אשמח שתחזרו אליי

   אנא המתן...

   חפש את הרכב הבא שלך

   עד:
   -

    נשמח לעמוד לשירותכם בכל נושא ועניין השאירו פרטים ונחזור אליכם

     השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם

     אנחנו קרובים אלייך יותר מאי פעם!

     סניף בני ברק רחוב הלח”י 24 א.ת. בני ברק
     סניף חיפה ההסתדרות 104
     סניף ירושלים יד חרוצים 17 א.ת תלפיות
     סניף ראשון לציון המדע 1 ,פלמחים ראשון לציון

     צ'אט עם נציג
     כאן יוטמע iFrame של צ'אט
     כתוב הודעה לשירות הלקוחות

      נשמח לעזור בכל נושא ועניין

      חייגו אליי

       השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם

       סניפים

       אנחנו קרובים אלייך יותר מאי פעם!

       סניף בני ברק רחוב הלח”י 24 א.ת. בני ברק
       סניף חיפה ההסתדרות 104
       סניף ירושלים יד חרוצים 17 א.ת תלפיות
       סניף ראשון לציון המדע 1 ,פלמחים ראשון לציון