אאודי

אאודי Q3

מחפשים רכב פנאי? קבלו את Audi Q3! מדובר ברכב פנאי יוקרתי שמביא את הקידמה לחזית הבמה.

הגדרה כללית

מדובר ברכב קומפקטי שמציע שדרוגים של רכב גדול.

גרסאות

Audi Q3 מציג שני דגמים עיקריים לצד מספר תתי דגמים. מכאן שישנו דגםTFSI 40  שכולל את תת הדגם Q3 advanced 40 TFSI ואת תת הדגם Q3 advanced 40 TFSI Tech pack. במקביל, קיים הדגם TFSI 35 שמכיל את תתי הדגמים הבאים: Q3 advanced 35 TFSI, Q3 Advanced 35 TFSI comfort ואת הדגם Q3 advanced 35 TFSI Comfort and Tech pack.

קטגוריה

רכב פנאי, או יותר נכון, רכב שטח יוקרתי.

קהל יעד

אנשים שמחפשים רכב פנאי פרמיום שאינו מאוד גדול, אך שכן מאפשר להעמיס כל מה שרק מבקשים, וכמובן אנשים שיודעים להעריך שלל טכנולוגיות מתקדמות.

מפרט טכני Audi Q3

מדובר בהנעה קדמית, אם כי בדגם TFSI 40 quattro ההנעה היא מסוג .quattro מדובר בתיבת 7 הילוכים, נפח המנוע הוא 1,498 סמ”ק, קיימים 4 צילינדרים, ההספק המרבי נע בין 5,000 ל 6,000 סל”ד, כאשר בדגם Quattro מדובר ב190 כ”ס ואילו בדגם  Q3 35 TFSIמדובר ב 150 כ”ס.

עיצוב

מבחינת עיצוב, אאודי Q3 בהחלט לקחה את הכול הטוב שמזוהה עם הדגמים הקודמים ומצליחה לקפוץ כמה מדרגות. העיצוב החיצוני מאוד מושקע והעיצוב הפנימי עשוי בטוב טעם וכולל שלל התייחסויות, הן ברמת החומריות והן ברמת הצבעוניות ונגיעות טכנולוגיות. בין היתר, קיים גג שמש פנוראמי שמאפשר הטייה אנכית ושמציע לנוסעים תאורה טבעית. כמו כן, ישנו הגה 3 זרועות בעל תיפורי עור שמציע שליטה על המולטימדיה, תא הנוסעים משדר נוחות ויוקרה, ואילו הסבכה הקדמית מהודרת עם 8 פסי קישוט.

טכנולוגיה ואבזור

מערכת MMI היא מערכת מולטימדיה סופר מתקדמת. היא מוטמעת ברכבי היוקרה של החברה ומאפשרת התאמה אישית של הכפתורים. בנוסף, קיים לוח מחוונים דיגיטלי לצד מסך גדול (10.25 אינצ’) שמציג נתוני מחשב דרך, מהירות וכדומה. מה עוד? בדגם  Q3 35 TFSIנמצא מפתח חכם (יותר אין צורך בסיבוב המפתח עבור הנעה), מראות חיצוניות חשמליות שבין היתר כוללות חימום. כמו כן, בשני הדגמים גם ניתן למצוא מצלמה אחורית שמאפשרת נסיעה יותר בטוחה ובקרת שיוט אדפטיבית. מבקשים מערכות נוספות? ישנה מערכת שמע שכוללת 6 רמקולים, ממשק Blutooth, מערכת בקרת אקלים מפוצלת ל2 ומסך בגודל 8.8 אינצ’.

בטיחות

באופן כללי אאודי Q3 מציעה רמת בטיחות מאוד גבוהה, כולל מגוון אמצעי טכנולוגיה מתקדמים. אז מה יודעת להציע חבילת Tech Packשנחשבת יותר איכותית? ובכן בין היתר נמצא 6 כריות אוויר, מערכת אקטיבית שמסייעת למנוע סטייה מנתיב, מערכת זיהוי הולכי רגל, מערכת זיהוי כלי רכב בשטח מת, בקרת שיוט אדפטיבית ומצלמת רוורס. כמו כן, ישנה אפשרות לכלול שליטה אוטומטית באורות גבוהים וקיים חיווי לחץ אוויר בגלגלים, פונקציית תאורת יום וחיישני חנייה קדמיים ואחוריים.

דגשים

מגיע עם 2 יחידות הנעה – שתיהן מספקות ביצועים מרשימים ושתיהן מסייעות לחסוך בצריכת הדלק. מנוע 1.5 ליטר מספק 150 כ”ס ומנוע 2.0 ליטר מספק 190 כ”ס.

סביבת הנהג

הנהג זוכה לאיכות חומרים ברמה מאוד גבוהה, להתקנה איכותית ובאופן כללי מורגשת הנדסת אנוש חכמה. כמו כן, מושב הנהג חשמלי וישנה תמיכה ארגונומית לגב (מאפשר להגיע לתנוחה אידאלית), ישנה משענת יד קדמית, מאפרה ומצת.

המרחב האחורי

אומנם אין מדובר ברכב גדול, אך המרחב מאחור נוח למדי. יש מספיק מקום לעורף ולרגליים, ואף האקוסטיקה מאחור מאוד נעימה.

תא המטען

הנפח של תא המטען הוא 5.30 ליטר ודלת תא המטען נפתחת ונסגרת באופן חשמלי. מכאן שגם אם מתכננים חופשה ונדרש להעמיס לא מעט ציוד, תא המטען בהחלט מוכיח את עצמו.

ביצועים

מבחינת ביצועים, ניכר שאאודי Q3 היא רכב שטח. הדינאמיות מוכיחה את עצמה, האחיזה עם הכביש מעולה ואילו דוושת הבלם עושה את העבודה. כמו כן, גם בשבילי עפר הרכב מצליח לסנן היטב שלל שיבושי דרך, כך שהדרך מרגישה כמה שיותר חלקה. מבחינת מהירות, המהירות המרבית מגיעה ל220/207 קמ”ש והתאוצה מ0 ל100 קמ”ש מתבצעת תוך 9.2/ 7.4 שניות – תלוי בדגם.

חוות דעת סקודה

חוות דעת

אאודי Q3 נחשבת מאוד מרווחת ושימושית. עיצוב הפנים מרשים, הנוסעים זוכים במרחב רב, היכולות הדינמיות מדברות בעד עצמן ותא המטען מאוד נוח לשימוש. כמו כן, מפרט הבטיחות בהחלט זכאי ל5 כוכבים, ואם בוחרים בחבילות המשודרגות, נהנים מאבזור מתקדם ביותר.

תמורה למחיר הרכב

תמורה למחיר

אומנם לא מדובר ברכב זול, אך התמורה אינה מאחרת לבוא לידי ביטוי, ואף בכול נדבך ונדבך. ברמה העיצובית, הביצועית והטכנולוגית.

Audi RSQ3

אם נבחן מה Audi RSQ3 יודעת להציע, נמצא את הנתונים הבאים:

גרסאות

ישנם 2 דגמים – RSQ3 quattro ודגם RSQ3 Sportback Quattro .

קטגוריה

רכב ספורט

קהל יעד

מי שמחפש SUV שמוביל לביצועים ספורטיביים שלא מביישים מכונית מרוץ, יימצא את אאודי Audi RSQ3 כאופציה מאוד מעניינת.

מפרט טכני

דגם זה מגיע עם מנוע 2.5 ליטר שמוביל ללא פחות מ400 כ”ס. רכב מרוצים כבר אמרנו? כמו כן המנוע מוביל ל49 קג”מ והוא מתהדר ב5 צילינדרים. אם נוסיף לכל זאת את העובדה שהרכב מאיץ מ0 ל100 בתוך 4.5 שניות בלבד והוא יודע להגיע ל250 קמ”ש, אפשר להתחיל להבין מדוע רבים מחובבי הרכבים המהירים מוצאים בו עניין רב.

מבחינת מערכת ההנעה, נסביר שכפי שכבר וודאי ניחשתם, מדובר במערכת הנעה כפולה שיודעת להעביר בכול רגע נתון ביו 50 ל100 אחוז מסך כוח המנוע לעבר הציר האחורי, כך מי שבין היתר מחפש הנעה אחורית, יימצא פה מענה מלא.

עיצוב

גג זכוכית פנוראמי, פסי גג בהירים, ספוילר אחורי, שמשות כהות, כונסי אוויר ייחודיים שכוללים נגיעות ספורטיביות, חישוקי ספורט שכוללים קליפרים אדומים, ספי דלת מוארים ואפילו נקבל כאן חיפוי אלומיניום לכפתורים.

טכנולוגיה ואבזור

מבחינת טכנולוגיה, גם פה נמצא את מערכת MMI המתקדמת ביותר שיש. מערכת שכוללת מסך טאצ’ ושמאפשרת התאמה אישית של הכפתורים (בין היתר כוללת מסך 8 אינצ’). מה עוד? לוח מחוונים דיגיטלי שמאפשר לתפעל שלל פעולות מבלי להוריד את המבט מהדרך, ואף ישנה מערכת חנייה שכוללת מצלמת רוורס וחיישני חנייה אחוריים וקדמים. כמו כן, ראוי לציין את מערכת הפליטה הספורטיבית, את החימום שקיים במושבים הקדמיים, ואת המערכת שמזהה שטח לא מזוהים.

בטיחות

גם פה ניתן למצוא מערכת שיוט אדפטיבית שמסייעת להתאים את המהירות בהתאם לרכבים שמסביב, ואף ישנה מערכת חכמה שמאפשרת לסרוק את התנועה ובהתאם למצאים היא מתריעה מפני מכשולים. ההתרעה כוללת חיווי קולי ואף הידוק חגורות, סגירות חלונות, הדלקת אורות ואם צריך, המערכת גם מובילה לכדי בלימה מלאה. מה עוד? 6 כריות אוויר, פנסים בטכנולוגיית לד, חיווי לחץ אוויר בצמיגים, ערכה לתיקון תקרים ומערכת שטיפה עבור הפנסים הקדמיים.

דגשים

המרכב הונמך ב10מ”מ לעומת הדגמים הרגילם.

סביבת הנהג

הנהג בהחלט זוכה לחוש כמו נהג אקסטרים. מושבי ספורט איכותיים ומרהיבים מציעים בד עור רך ונעים, ישנה תמיכה עבור הגב התחתון וכמובן שהכוונון חשמלי.

המרחב האחורי

גם את היושבים מאחור מהנדסי החברה לא שכחו. הכיסאות רכים וארגונומיים וישנה משענת יד מרכזית שכוללת מחזיק כוסות. מה עוד? קיים שקע USB ייעודי.

תא מטען

גם בדגם הזה תא המטען שומר על קנה מידה מאוד גדולים – מדובר ב530 ליטר נוחים לשימוש.

ביצועים

מערכת הנעה כפולה מתהדרת בעוצמת חישוב מאוד מרשימה, כך שהאחיזה של 4 הגלגלים מרבית וניתן להעביר את הכוח הרצוי במדויק בכול רגע נתון. פרמטר זה בהחלט ניכר בעת נהיגה מהירה.

חוות דעת סקודה

חוות דעת

רכב ספורט מרשים במיוחד שמוכיח את עצמו על הכביש ושמפנק את הנהג עם מגוון תוספות טכנולוגיות.

תמורה למחיר הרכב

תמורה למחיר

יצירת הפאר הספורטיבית בהחלט מוכיחה את ההוצאה כבר עם לחיצת הדוושה הראשונה. אין מדובר ברכב שמתיימר להיות ספורטיבי, אלא מדובר ברכב שמוכיח את עצמו בכל פנייה ועקיפה.

Audi Q3 Sportback

אם נבחן מה Audi Q3 Sportback יודעת להציע, נמצא את הנתונים הבאים:

גרסאות

קיים TFSI 35 Q3 Sportback וקיים TFSI line-S 35 Q3 Sportback.

קטגוריה

מדובר ברכב פנאי שימושי קטן מידות שמעניק את הטאצ’ הספורטיבי, הן בנראות והן בביצועים.

קהל יעד

אנשים שמחפשים את היכולת הדינאמית שמובילה לשלב הבא ואת הנראות של רכב יוקרה ספורטיבי.

מפרט טכני

הנעה קדמית, תיבת 7 הילוכים, 4 צילינדרים, הסל”ד נע בין 5,000 ל6,000 סל”ד, המומנט נע בין 1,500-3,000 סל”ד, כאשר תנאי ההאצה והמהירות המרבית (כמו מגוון נתונים אחרים), זהים לאלו של Audi RSQ3.

עיצוב

די במבט מהיר כדי להבין שעומדים בפני רכב פנאי בעל נגיעה ספורטיבית ושמזכיר את מבנה הקופה. החישוקים הגדולים והגג המשופע בהחלט עושים את העבודה.

טכנולוגיה ואבזור

מנוע 1.5 TFSI נמצא כמאוד איכותי. באמצעות שידוך למגדש טורבו, אנו מקבלים 150 כ”ס ו25.5 קג”מ. כל זאת מוביל לאותם ביצועים מרשימים: האצה מ0 ל 100 קמ”ש בתוך 9.5 שניות ומהירות מרבית שעולה על 200 קמ”ש. מבחינת תיבת הילוכים, גם פה נפגוש באותה תיבה שכבר הכרנו בדגמים הקודמים – תיבת S-Tronic שמובילה לחיסכון משמעותי ולמהירות מרשימה.

מה מבחינת אבזור? אותן מערכות שמזוהות עם אאודי Q3 מופיעות גם כאן. מערכת MMI, לוח מחוונים דיגיטלי, גג שמש פנוראמי ומושב נהג שמציע כוונון חשמלי.

בטיחות

מבחינת בטיחות, גם פה נמצא את מערכת שכולל מכ”ם שמסייעת לאתר רכבים שנמצצים מאחורי ומצדי הרכב ובעת הצורך המערכת מתריעה. וגם פה נמצא מערכת בקרת סטייה מנתיב ובקר שיוט אדפטיבית.

דגשים

מומלץ שלא להתפתות ללחוץ את הרגל על הגז.

סביבת הנהג

מי שמחפש מרווח וטכנולוגיות חדישות שמסייעות להישאר מרוכזים בשטח, יימצא כאן כל זאת ואף הרבה יותר. סך הפלוסים שמופיעים בסביבת הנהג של אאודי Q3 מופיעים גם כאן!

המרחב האחורי

אידאלי עבור שני נוסעים.

תא מטען

למרות שמדובר ברכב פנאי יחסית קטן, תא המטען נחשב גדול ומאפשר הטענה עד לגובה המדף.

ביצועים

ההתנהגות על הכביש בהחלט טובה, יחידות ההנעה משוכללות ונותנות עבודה, המראה מסובב ראשים והתפעול של שלל המערכות בהחלט אידאל. כמו כן, בעת נסיעה מהירה הרכב סופג היטב את מהמורות הדרך.

חוות דעת סקודה

חוות דעת

אם אהבתם את אאודי Q3, הרי שפה אתם עומדים לקבל הרבה יותר, אם כי בעיקר מבחינת העיצוב.

תמורה למחיר הרכב

תמורה למחיר

לא רכב יקר, וכן רכב שמציע שלל טכנולוגיות חדישות לצד אבזור מרשים, כך שאם רכב פנאי שימושי וקטן מידות מדבר אליכם , מדובר באופציה שבהחלט שווה בדיקה.

Audi RSQ3 Sportback

אם נבחן מה Audi RSQ3 Sportback יודעת להציע, נמצא את הנתונים הבאים:

גרסאות

ישנם 2 דגמים: ישנו quattro RSQ3 וישנו Sportback quattro  RSQ3.

קטגוריה

מדובר ברכב פנאי ספורטיבי, רכב שימושי שמעניק את הטאצ’ הספורטיבי הרצוי, הן בנראות והן בביצועים.

קהל יעד

מי שמחפש מנוע עוצמתי, מערכת בטיחות מלאה ונראות שמחסירה פעימה, יימצא עניין רב בדגם הנוכחי.

מפרט טכני

מנוע 1.5 TFSI נמצא כמאוד איכותי. באמצעות שידוך למגדש טורבו איכותי, אנו מקבלים 1520 כ”ס ו25.5 קג”מ. עוד נמצא תיבת 7 הילוכים, 5 צילינדרים, תאורת לד שכוללת מגוון תוספות (למשל תאורה לתוך צומת) ובאופן כללי התאורה ממזערת את עייפות העיניים בעת נסיעה חשוכה.

ה quattroמוביל להאצה סופר מהירה (4.5 שניות מ0 ל 100 קמ”ש), ומערכת ההנעה הכפולה מציגה מערכת חישוב מהפכנית שמובילה לביצועים מרשימים ולדיוק של אלפית השנייה בעת העברת ההילוך. כמו כן, מערכת S-Tronic בעלת 7 הילוכים מובילה לביצועים נהדרים (שני מצמדים נפרדים אחראיים ביחד על החלפת ההילוכים).

עיצוב

מבחינת עיצוב, המראה הספורטיבי נראה למרחוק, החישוקים כוללים קליפרים אדומים והמראה הצדדי משדר דינאמיות יוקרתית שכוללת תחכום מאופק.

טכנולוגיה ואבזור

מבחינת אבזור, שוב לקוחות אאודי Q3 נהנים ממקבץ מנצח. ממערכת MMI, מלוח מחוונים דיגיטלי משוכלל, מגג שמש פנוראמי, ממושבי ספורט בעלי כיוונון חשמלי וממערכת חנייה מתקדמת.

בטיחות

מבחינת בטיחות, נמצא פה את סך הטכנולוגיות המובילות שכבר ציינו. בקרה אקטיבית לסטייה מנתיב, בקרת שיוט אדפטיבית ומערכת רדאר שמעניקה תמונה מלאה אודות מצבי הרכבים שנמצאים מלפנים (בעת זיהוי מכשול המערכת נכנסת למצב של התרעה). כל זאת בנוסף ל6 כריות אוויר, מערכת חנייה חכמה, מצלמה אחורית וערכה לתיקון תקרים.

סביבת הנהג

הנהג נהנה מכל מה שהדגם הבסיס מציע, פלוס משענת יד ומושבי ספורט מתכווננים חשמלית.

המרחב האחורי

בדומה ל Audi RSQ3

תא מטען

בדומה ל Audi RSQ3

ביצועים

בדומה ל Audi RSQ3

חוות דעת סקודה

חוות דעת

יחידות הנעה והתנהגות כביש שבהחלט נחשבים מאוד מרשימים.

תמורה למחיר הרכב

תמורה למחיר

מי שמוכן להשקיע, מהר מאוד יגלה שיש תמורה מלאה למחיר. הן מבחינת ביצועים והן מבחינת שלל האלמנטים המשלימים.

אנחנו כאן בשבילך חייג אלינו עוד היום

לפרטים נוספים אודות רכב זה אשמח שתחזרו אליי

   3883*
   אנא המתן...

   חפש את הרכב הבא שלך

   עד:
   -

    נשמח לעמוד לשירותכם בכל נושא ועניין השאירו פרטים ונחזור אליכם

     השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם

     אנחנו קרובים אלייך יותר מאי פעם!

     סניף בני ברק רחוב הלח”י 24 א.ת. בני ברק
     סניף חיפה ההסתדרות 104
     סניף ירושלים יד חרוצים 17 א.ת תלפיות
     סניף ראשון לציון המדע 1 ,פלמחים ראשון לציון

     צ'אט עם נציג
     כאן יוטמע iFrame של צ'אט
     כתוב הודעה לשירות הלקוחות

      נשמח לעזור בכל נושא ועניין

      חייגו אליי

       השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם

       סניפים

       אנחנו קרובים אלייך יותר מאי פעם!

       סניף בני ברק רחוב הלח”י 24 א.ת. בני ברק
       סניף חיפה ההסתדרות 104
       סניף ירושלים יד חרוצים 17 א.ת תלפיות
       סניף ראשון לציון המדע 1 ,פלמחים ראשון לציון