אאודי

אאודי A8

כאשר אאודי לוקחת את ספינת הדגל שלה ומחליטה לערוך שדרוגים, פוגשים טכנולוגיה במיטבה לצד חווית נהיגה חדשה.

הגדרה כללית

המכונית המפוארת ביותר שחברת אאודי ייצרה.

גרסאות

גם ישנה גרסה מאורכת.

קטגוריה

רכב פאר

קהל יעד

אנשים שמחפשים רכב יוקרה שהוא חיה על הכביש.

מפרט טכני Audi A8

Audi A8 מגיעה אלינו עם מנוע 3.0 ל’ ולצד טכנולוגית MHEV. מדובר בסדרת TFSI בה המנוע משלב בין טכנולוגיית MHEV שפועלת על סוללת 48 וולט לבין מגדש טורבו. המנוע יודע להגיע ל340 כ”ס והוא מאיץ מ 0 ל100 קמ”ש בתוך זמן מהיר במיוחד שעומד על 5.6 שניות. בעקבות מערכת MHEV אאודי A8 יודעת לפעול בחלק מהמצבים רק בהסתמך על חשמל. בעיקר בעת שיוט ועמידה בפקקים – עובדה שאינה רק משקיטה את סך הנסיעה, אלא שגם מוזילה בצורה ניכרת את צריכת הדלק.

מבחינת צריכת דלק, אאודי  A8צורכת כ8.6 ק”ל ל’ בדרך משולבת. Audi A8 מושתתת על תיבת הילוכים Quattro, נפח המנוע 2,995 סמ”ק, ההספק המרבי 340 כ”ס והסל”ד נע בין 5,000 ל 6,400, כאשר המהירות המרבית מגיעה ל250 קמ”ש.

עיצוב

אחד העיצובים היותר מרשימים ואלגנטיים מבית אאודי. עיצוב שנהנה ממראות מתכהות, מווילונות חשמליים, מגג פנוראמי, משמשות אקוסטיות ומחבילת עיצוב כרום מרשימה.

טכנולוגיה ואבזור

אין ספק שאאודי A8 מכילה את מיטב הטכנולוגיה. בין היתר היא מציעה Matrix LED lights שמוצעים כסטנדרט, ובאמצעות שילוב של מצלמה, הפנסים מתאימים את התאורה באופן אופטימלי באמצעות 64 נורות. מה עוד? מדובר במערכת מאוד חכמה שיודעת לקלוט מגוון נתונים בעת נסיעה ובהתאם לחסוך באופן ניכר – הן בפליטת מזהמים והן בצריכת הדלק, וזאת באמצעות מערך סנסורים שמותקנים ברכב ושמשולבים במערכת הניווט.

מבחינת אבזור, אאודי A8 מגיע עם מיטב מערכות השליטה שקיימות, שליטה על בקרת אקלים, מולטימדיה, מסכי מגע ועוד, כאשר חיווי של מגע מגובה בחיווי קולי. מבחינת מערכת אקלים, אאודי A8 מציעה רמה חדשה של איכות. האוויר עבור סינון ברמה מאוד גבוה, כאשר ניחוח עדין של בושם (שניתן לבחירה) עוטף את הטמפרטורה הרצויה.

בטיחות אאודי A8

אאודי A8 משלבת בין טכנולוגיה לבטיחות בצורה משלימה. כך למשל ניתן לראות שהרכב יודע להרים את עצמו ב8 ס”מ כדי לייצר פגיעה ע”י אזור יותר גבוה – סיטואציה יותר בטוחה, וכל זאת באמצעות מערכת MHEV. בנוסף, כאן ניתן למצוא לראשונה את סך מערכות הבטיחות מבית אאודי שנועדו למנוע או לצמצם פגיעה. בין היתר המערכת יודעת לשנות את גובה הרכב (כי שכבר ציינו), לסגור חלונות, להכניס את מערכת הבלמים לפעולה וכדומה. אז אלו מערכות נכללות? מערכת שמנטרת פגיעה בעקבות פנייה, בקרת שיוט אדפטיבית שמתאימה את מהירות הרכב בהתאם למהירות הרכבים ואפילו ישנה מערכת שמסוגלת לקחת פיקוד על התנעת וכיבוי הרכב, כולל שליטה על האצה, בלימה וכיבוי, כאשר כל זאת אפשרי באמצעות לחיצת כפתור.

מה עוד? מערכת שיודעת לקחת פיקוד על הנעה וכיבוי הרכב, כולל האצה, בלימה והיגוי, וכמובן שישנה בקרת נסיעה בפקקים שמאפשרת לשמור על נסיעה איטית, בטוחה ונוחה. כמו כן, כמובן שישנם 8 כריות אוויר, מערכת עזר לעומסי תנועה, מערכת לזיהוי הולכי רגל, פנסי לד בעלי איתות דינאמי, מערכת חיווי לחץ אוויר בגלגלים ועוד.

דגשים

ישנה גרסה מאורכת.

סביבת הנהג | Audi A8

סביבת הנהג של אאודי A8 מאוד מפנקת וחושבת על צרכי הנהג עד הפרט האחרון. בין היתר ניתן למצוא Virtual Cockpit – לוח מחוונים מרכזי שמציע 2 תבניות לבחירה: לוח מחוונים בעל חזות אנלוגית לצד חלון שמציג הוראות ניווט ומידע משלים אודות חיבורי הבלוטות’. מה מציעה התבנית השנייה? להבליט את המידע באמצעות הגדלה. מה בקרבת הנהג? מאפרה ומצת, חימום, קירור ואוורור למושבים (כולל פונקציה של מסא’ז), הגה 4 זרועות, סוכך שמש מתארך, תא כפפות מקורר, כפתרים בחיפוי אלומיניום ועוד.

המרחב האחורי

הנוסעים באאודי  A8נהנים מחבילת עור מפנקת במיוחד, כאשר הכיסא הקדמי יודע להעניק זווית נוחה עבור הרגליים שמבקשות קונטרה נוחה. בין שני המושבים נמצאת משענת יד רחבה ומאובזרת ומשולב דיפון עץ לצד תקרה מאלקטנרה, כך שהתחושה הכללית יותר מזכירה יאכטה מאשר רכב. כמו כן, פעם ראשונה שהמרחב האחורי מקבל התייחסות ברמת השליטה. עבור היושבים מאחור מוצע מכשיר טאבלט שממוקם באופן ארגונומי במשענת המרכזית של היד. על מה ניתן לשלוט דרך המסך? על בקרת האקלים, על כיוון הכורסאות וכדומה, כאשר בין היתר המסך מאפשר חיבור נוח לנייד. בנוסף, הנוסעים נהנים ממערכת שמע איכותית ויוקרתית שמזרימה ליושבים מאחור סאונד קטיפתי, וזאת באמצעות 17 רמקולים שונים שעובדים בטכנולוגיית 3D Sound.

תא המטען

תא המטען מציע 505 ל’ ואילו הדלת מציעה פתיחה חשמלית, כזו שמייצרת גישה נוחה עבור הטענה.

ביצועים

באמצעות היגוי דינאמי שמיוחס ל4 הגלגלים, ההיגוי הרבה יותר נגיש ונוח – מציע תמרון אידיאלי. באופן שכזה בעת נסיעה איטית הגלגלים האחוריים ממוקמים כנגד הגלגלים הקדמיים ובכך ממזערים את רדיוס הסיבוב, ואילו בעת נסיעה מהירה, הגלגלים פונים לאותו כיוון ובכך מעניקים פלטפורמה יותר יציבה. מה עוד? ההגה שולט על יחסי ההעברה – ההגה מוביל לדיוק מרבי.

נוסף לכך, בזכות מערכת Audi AI Active Suspensions משיגים שליטה מלאה על כל גלגל בנפרד, וזאת באמצעות מערך מתה נפרד שנשלט באופן אלקטרוני. העובדה שכל שגלגל נשלט בנפרד מאפשרת להתמודד בצורה מטיבה עם פני השטח. שורה תחתונה? מערכת הנעה מעולה וקפיצי האוויר עושים עבודה נהדרת, כאשר ההיגוי הכפול והבולמים היוקרתיים משלימים היטב את התמונה.

חוות דעת סקודה

חוות דעת אאודי A8

ללא ספק מדובר ברכב מעולה שמציע שדרוגים ברמה מאוד גבוהה. אין מדובר בעוד רכב, אלא בספינת הדגל שמצליחה לעמוד בכל הציפיות.

תמורה למחיר הרכב

תמורה למחיר

ביחס לרכבים האחרים בקטגוריה מדובר ברכב זול, ואילו התמורה בהחלט מציעה רמה מאוד גבוהה.

Audi A8 Long

מבחינת קטגוריה, קהל יעד, עיצוב, בטיחות, המרחב האחורי, תא המטען וביצועים, Audi A8 Long מציעה את אותם נתונים שהדגם הקצר מציע, ללא הבדלים ניכרים

מפרט טכני

מבחינת מפרט טכני הגרסה הקצרה מאיצה מעט יותר מהר (במקום 5.9 שניות 5.7 שניות) והמשקל הכולל מעט יותר גדול.

סביבת הנהג

סביבת הנהג של הגרסה המוארכת מציגה רמה אחרת של איכות. Audi A8 Long מיועד להסעה של אנשים מכובדים. כאן הנוסעים מקדימה נהנים מתוספת של 130 מ”מ, תוספת שמנוצלת לטובת מרווח הרגליים. גם פה נימצא את מיטב מסכי המגע שמאפשרים שליטה מלאה, שליטה על בקרת האקלים וכדומה.

חוות דעת סקודה

חוות דעת

יותר מרחב מבלי לאבד שום פרמטר מאיכות הביצועים והעיצוב.

תמורה למחיר הרכב

תמורה למחיר

ביחס לשאר המתחרות בקטגוריה, המחיר נחשב טוב ואילו התמורה מציעה מעל ומעבר.

אנחנו כאן בשבילך חייג אלינו עוד היום

לפרטים נוספים אודות רכב זה אשמח שתחזרו אליי

   אנא המתן...

   חפש את הרכב הבא שלך

   עד:
   -

    נשמח לעמוד לשירותכם בכל נושא ועניין השאירו פרטים ונחזור אליכם

     השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם

     אנחנו קרובים אלייך יותר מאי פעם!

     סניף בני ברק רחוב הלח”י 24 א.ת. בני ברק
     סניף חיפה ההסתדרות 104
     סניף ירושלים יד חרוצים 17 א.ת תלפיות
     סניף ראשון לציון המדע 1 ,פלמחים ראשון לציון

     צ'אט עם נציג
     כאן יוטמע iFrame של צ'אט
     כתוב הודעה לשירות הלקוחות

      נשמח לעזור בכל נושא ועניין

      חייגו אליי

       השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם

       סניפים

       אנחנו קרובים אלייך יותר מאי פעם!

       סניף בני ברק רחוב הלח”י 24 א.ת. בני ברק
       סניף חיפה ההסתדרות 104
       סניף ירושלים יד חרוצים 17 א.ת תלפיות
       סניף ראשון לציון המדע 1 ,פלמחים ראשון לציון