אאודי

אאודי A7

אאודי A7, רכב יוקרתי, מרשים, גדול, מתקדם ומרווח שמציע חוויה מדהימה על הכביש.

גרסאות

ישנו מנוע 2.0 ל’ וישנו מנוע 3.0 ל’.

קטגוריה

מכונית יוקרה גדולה, מרכב קופה 5 דלתות.

קהל יעד

כל מי שמחפש רכב משפחתי או רכב עסקי מרשים ויוקרתי, ישמח ליהנות מAudi A7.

מפרט טכני אאודי A7

Audi A7 מגיעה אלינו עם שתי תצורות מנוע שנחשבות מאוד איכותיות. המנוע משלב בין מערכת MHEV לבין מגדש טורבו. מנוע אחד הנו מנוע 2.0 ל’ שמספק כ245 כ”ס ומאיץ מ0 ל100 קמ”ש בתוך 6.8 שניות. המנוע השני נחשב יותר מתקדם. מדובר במנוע TFSI בנפח 3.0 ל’ שמספק כ340 כ”ס ושמאיץ מ0 ל100 קמ”ש בתוך 5.3 שניות. ראוי לציין שאותה מערכת MHEV מושתתת על סוללת 48 וולט שמאפשרת תפעול חשמלי בעת שיוט ועמידה במקום, עובדה שגם משקיטה את המנוע וגם מסייעת לחסוך בדלק.

מבחינת גדלים, נציין שהאורך הנו 4,969 ס”מ, הרוחב הנו 1,908 ס”מ, הגובה הנו 1,393 ס”מ, והקיבולת של מיכל הדלק היא 73 ליטר.

עיצוב אאודי A7

העיצוב של Audi A7 נחשב אלגנטי ספורטיבי, כאשר קווי המתאר זורמים ברכות, והחלק האחורי שמעט נמוך מעניק מראה דינאמי עוצמתי. פה ראוי לציין את הגג הפנוראמי שמעניק מראה יוקרתי, את השמשות האחוריות שמגיעות כהות, את מראות הצד ששומרות על צבע הרכב ואת החישוקים שמציעים 5 זרועות כפולות.

טכנולוגיה ואבזור | Audi A7

אאודי A7 מגיעה אלינו מצוידת בפנסי לד מתקדמים (פנסי (Metrix LED lights שנתמכים ב64 נורות שמסייעות לנהל נהיגה נוחה ושמקלה על תחושת הערנות והאיפוס.

בכול הנוגע לאבזור, ניתן למצוא שאאודי A7 מגיעה עם מסכי מגע מאוד מתקדמים ושמאפשרים שליטה מלאה, כך שכל לחיצה על גבי המסך מלווה בזיהוי ייחודי – הן מבחינה צבעונית והן מבחינה ווקאלית. מה עוד? ישנה מערכת מאוד מתקדמת ויוקרתית שמציעה סאונד קטיפתי לצד הרמוניה נפלאה שנתמכת בלא פחות מ16 רמקולים.

בטיחות Audi A7

מבחינת בטיחות, Audi A7 מצוידת ב6 כריות בטיחות ובמצלמות איכותיות שמעניקות שליטה היקפית, כאלו שמאפשרות להתמצא במרחב בצורה מלאה. גם פה כצפוי ב- אאודי A7 ניתן למצוא שלל מערכות בטיחות מפותחות מבית אאודי. בין היתר ישנה מערכת Audi Pre-sense Front שמנטרת את פני השטח ובעת זיהוי של היתכנות להיתקלות מתריעה ואף מתערבת כשצריך (כל עוד מהירות הנסיעה נמוכה מ65 קמ”ש המערכת יודעת להוביל את הרכב לכדי עצירה מלאה). ישנה מערכת שיוט אדפטיבית שמסייעת לקבוע את מהירות הרכב בהתאם לרכבים שנמצאים מלפנים, ישנה מערכת בקרת נסיעה בפקקים שמאפשרת לקבוע את מהירות הרכב בפקקים, ישנה מערכת בקרת סטייה מנתיב שמבצעת תיקונים קטנים ונחוצים כדי להישאר בנתיב ואף ישנה מערכת סיוע בכניסה לצומת שמושתתת על לייזר וחיישנים, וזאת כדי להתריע בעת הצורך אודות תנועה בצומת.

דגשים

מי שמבקש ליהנות מדיפרנציאל אחורי מוגבל החלקה יידרש לשלם תוספת במחיר, ובעתיד עשויים להגיע ארצה הדגמים הבאים: גרסת 4 ו6 צילינדרים.

סביבת הנהג אאודי A7

אין שאלה שאאודי מציעה לנהג את מיטב התנאים. הנהג זוכה ליהנות מ3 מסכים חדישים. בין היתר ישנו לוח מחוונים שכולל  Virtual Cockpitשמציע מסך 12.3 אינצ’ ושמסייע לקבל את סך המידע הנחוץ עבור נהיגה בטוחה, נוחה ואינטואיטיבית. בנוסף, ישנה משענת יד והנהג נהנה ממושבים חשמליים שמציעים ציפוי עור רך וגמיש לצד מערכת חימום מושב, כאשר ניתן לשמור על 3 תנוחות ישיבה קבועות. עוד ראוי לציין שישנו בורר מצבי נהיגה, ההגה מציע שליטה על המולטימדיה וההילוכים, והוא בין היתר מגיע עם כוונון חשמלי.

המרחב האחורי אאודי A7

היושבים מאחור זוכים ליהנות מאותו גג פנוראמי שמציע תחושה מרווחת ונוף שאין שני לו, ואף טוב לדעת שקיים כיסויי נגלל שמאפשר תחושה אינטימית ושמונע מהרכב להתחמם. כמו כן, הנוסעים מאחור נהנים מבקרת אקלים נפרדת. מה בנוגע למרווח? בקלות יושבים מאחור כ3 נוסעים מבוגרים.

תא המטען

תא מהטען של אאודי A6 בהחלט עונה על הציפייה – מאוד גדול (מציג כ63 ל’), מרווח ומציע טעינה נוחה.

ביצועים אאודי A7

מבחינת ביצועים, אאודי A7 מאיצה מאוד מהר, המנוע נחשב עוצמתי, צריכת הדלק בהחלט חסכונית וכל עוד נמצאים בפקק, כלומר כל עוד לא עוברים את מהירות ה40 קמ”ש, ניתן להסתמך על המערכת החשמלית. עוד ראוי לציין שאאודי A7 בעיקר מוכיחה את עצמה בכבישים בין עירוניים והיא עושה עבודה נהדרת בכול הנוגע לבידוד רעשים. מה עוד? ראוי לציין את ההתנהגות בכביש, את ריסון המרכב ואת האחיזה הטובה עם פני השטח.

חוות דעת סקודה

אאודי A7 חוות דעת

מדובר במכונית יוקרה, גדולה, איכותית ומרהיבה שבקלות מוכיחה את עצמה בכביש.

תמורה למחיר הרכב

תמורה למחיר

הגרסה ההיברידית בהחלט מאוד משתלמת. באשר לגרסה הרגילה, היא רק מעט יותר יקרה מגרסת ה A6, אם כי היא מציעה עיצוב יותר מרשים ושלל תוספות ששוות את הפער במחיר.

Audi RS7

קטגוריה

רכב מנהלים יוקרתי ספורטיבי.

קהל יעד

השלדה והמנוע שמגיעים מעולם המרוצים לוקחים את אאודי RS7 והופכים אותו לרכב מרוצים, ועל כן מי שכמה לחוש אדרנלין ולא יודע פשרות, יימצא ברכב זה שילוב נכון בין עוצמה לנוחות.

מפרט טכני Audi RS7

מבחינת מנוע, אנחנו מקבלים כאן מנוע טווין טורבו שמציע את הנתונים הכה מרשימים: 81.6 קג”מ לצד 600 כ”ס. כמו כן, את הנתונים המרשימים האלו משלימה יכולת האצה מ0 ל100 קמ”ש בתוך 3.6 שניות, כאשר המנוע מצויד במערכת היברידית משוכללת שמציעה הנעה חשמלית בעת עמידה ושיוט. עוד ראוי לציין שגם פה נמצא את מערכת Quattro שיודעת להעביר כ70% מהכוח לעבר הסרן הקדמי והיא משלבת בין דיפרנציאל מכאני מרכזי לבין חיישנים שעוקבים אחר האחיזה של כל גלגל בעת נסיעה מהירה. מה עוד? RS7 מגיעה עם תיבת 8 הילוכים ( (Tiptronic ועם מערכת מתלים שמסייעת להגביר את האחיזה.

עיצוב אאודי Audi RS7

גם פה נמצא את אותם פנסי Metrix LED.

טכנולוגיה ואבזור

מבחינת אבזור, נמצא כאן מסכי מגע מאוד מתקדמים, מערכת שמע B&O שנתמכת ב16 רמקולים שמציעים טכנולוגיה מתקדמת ומצלמה היקפית שמאפשרת לקבל יחס נכון של הרכב לעומת שאר הרכבים שנמצאים באזור.

בטיחות Audi RS7

מבחינת בטיחות, דגם זה מציע כל מה שניתן לצפות לו מדגמי אאודי המתקדמים. כולל מערכת Audi Pre-sense Front שמנטרת מפגעים בכביש, בקרת שיוט אדפטיבית שמסייעת להתאים את מהירות הרכב בהתאם לרכבים שמסביב, מערכת בקרת סטייה מנתיב שמסייעת למנוע סטייה לא רצונית, מערכת לניטור תנועה חוצה מלפנים שמעניקה חיווי בעת סיטואציה שיש להיזהר מפניה וכמובן מערכת סיוע בכניסה לצומת שמהווה כלי עזר חשוב ביותר.

דגשים

חווית נסיעה שלוקחת מאוד רחוק את אותה נסיעה משפחתית שגרתית, וזאת כאמור בזכות המנוע העוצמתי.

סביבת הנהג

גם פה הנהג נהנה ממערכת Virtual Cockpit שמציעה מסך גדול ו2 תבניות שניתן לבחור ביניהן עבור הגברת החוויה הספורטיבית, אך פה הנהג גם מקבל עיצוב סופר מושקע ומפנק, עיצוב שמושתת על כיסאות עור מרשימים, נוחים וארגונומיים, כאלו שבין היתר כוללים זיכרונות ותיפורי משושים שתומכים בתחושה הספורטיבית.

המרחב האחורי

היושבים מאחור נהנים ממקום ל3 אנשים מבוגרים, בקרת אקלים פרטית וגג פנוראמי שתומך בחוויית הנסיעה.

תא מטען

תא מטען ענקי שמאפשר גישה נוחה באמצעות דלת שמציעה פתיחה מלאה.

ביצועים

ביצועים מרהיבים שלא משאירים כל מקום לספק שאכן מדובר ברכב ספורט שאוהב את הכביש ובמיוחד את המהירויות הגבוהות.

חוות דעת סקודה

Audi RS7 חוות דעת

מדובר במקרה מובהק שבו הנראות המרשימה אכן מעידה על הרמה הגבוהה של התפקוד המעשי. זהו רכב יוקרה שעונה על כל הציפיות מרכב ספורטיבי גדול ועוצמתי.

תמורה למחיר הרכב

תמורה למחיר

אומנם לא מדובר ברכב זול, אך כן ברכב שיודע לתת מענה מלא.

Audi A7 PHEV

קטגוריה

רכב יוקרה שמשלב הנעה היברידית.

קהל יעד

כל מי שמחפש רכב יוקרתי בעל נראות ספורטיבית והנעה חשמלית חלקית.

מפרט טכני אאודי Audi A7 PHEV

כאן אנו מקבלים מנוע בנזין טורבו שמצויד ב4 צילינדרים ושמפיק כ252 כ”ס. במקביל, פועל מנוע חשמלי שמפיק כ140 כ”ס נוספים ושמאפשר להסתמך עליו כל עוד לא עוברים את מהירות ה 50 קמ”ש. אם נאחד בין שני המנועים, נמצא את הנתון המרשים הבא: 367 כ”ס שמובילים להאצה מ0 ל100 קמ”ש בתוך 5.7 שניות. עוד ראוי לציין שהמנוע ההיברידי מוביל לצריכת דלק אידאלית – 55 ק”מ לל’.

עיצוב

עיצוב מרשים, כוחני ודינאמי שנתמך בקווי מתאר נוקשים ואלגנטיים, בגג פנוראמי (כולל כיסוי חשמלי נגלל), בפנסי Metrix LED, בחבילת תאורה פנימית ובדפונים בגוון אלומיניום.

טכנולוגיה ואבזור

מבחינת אבזור,  Audi A7 PHEVמציעה מכלול של מסכי מגע שנחשבים מאוד איכותיים, מערכת שמע Bang & Olufsen 3D שנחשבת מאוד יוקרתית ושנתמכת באמפליפייר מדהים (הוא בעצמו נתמך ב16 רמקולים ובמגבר עוצמתי) וכמובן שישנן שלל מצלמות. מה עוד? ישנה ערכת תיקון תקרים, מערכת התראת לחץ אוויר, אזהרת יציאה, מראות מתכווננות, מפתח חכם וכבל טעינה עבור עמדות ציבוריות.

בטיחות Audi A7 Plug-in hybrid

מבחינת בטיחות, נמצא ש Audi A7 PHהיא הרבה ומעבר לרכב יוקרתי חסכוני וספורטיבי, אלא היא קודם מתמקדת במה שחשוב באמת – בבטיחות. גם בדגם הזה נקבל את מיטב מערכות הבטיחות. כולל מערכת Pre sense frontשמנטרת את פני הכביש, בקרת שיוט אדפטיבית, בקרת נסיעה בפקקים, בקרת סטייה מנתיב ואף מערכת התראה על תנועה מאחור. מה עוד? מערכת Side Assist שסורקת כ70 מ’ מצידי הרכב, ומערכת Cross traffic assist שמסייעת לפנות.

דגשים

מדובר ברכב שנחשב מאוד ירוק מבחינת צריכת הדלק.

סביבת הנהג

פה נמצא מרכז לוח מחוונים מתקדם שכולל מסך גדול שמציע מספר תבניות בהתאם לבחירה אישית וכמובן מושבים סופר איכותיים שכוללים חימום, כיוונון חשמלי ומספר זיכרונות עבור נהגים שונים

המרחב האחורי

המרחב האחורי מציע מקום נוח עבור 3 מבוגרים, שליטה על הטמפרטורה, סאונד איכותי, כיסאות מפנקים וגג פנוראמי.

תא מטען

תא מטען מאוד גדול מציע כ380 ליטר לצד גישה נוחה.

ביצועים Audi A7 PHEV

מתלי ספורט ומנוע עוצמתי לצד שלל מערכות תומכות מובילים ביחד לכדי ביצועים מצוינים, לבידוד רעשים מעולה, לשליטה מלאה ולתגובה מהירה.   

חוות דעת סקודה

חוות דעת אאודי Audi A7 PHEV

ללא ספק מדובר ברכב מאובזר, מאוד בטיחותי ונוטף שיק ספורטיבי, כאשר ההנעה ההיברידית מציעה הבטחה שבאה לידי ביטוי באמצעות נתונים מרשימים בשטח.

תמורה למחיר הרכב

תמורה למחיר

ביחס למתחרים בקטגוריה, בהחלט מדובר ברכב ששווה לקחת לנסיעת מבחן, במיוחד אם מכניסים למשוואה את סך התוספות בתחום הטכנולוגיה והבטיחות.  

אנחנו כאן בשבילך חייג אלינו עוד היום

לפרטים נוספים אודות רכב זה אשמח שתחזרו אליי

   3883*
   אנא המתן...

   חפש את הרכב הבא שלך

   עד:
   -

    נשמח לעמוד לשירותכם בכל נושא ועניין השאירו פרטים ונחזור אליכם

     השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם

     אנחנו קרובים אלייך יותר מאי פעם!

     סניף בני ברק רחוב הלח”י 24 א.ת. בני ברק
     סניף חיפה ההסתדרות 104
     סניף ירושלים יד חרוצים 17 א.ת תלפיות
     סניף ראשון לציון המדע 1 ,פלמחים ראשון לציון

     צ'אט עם נציג
     כאן יוטמע iFrame של צ'אט
     כתוב הודעה לשירות הלקוחות

      נשמח לעזור בכל נושא ועניין

      חייגו אליי

       השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם

       סניפים

       אנחנו קרובים אלייך יותר מאי פעם!

       סניף בני ברק רחוב הלח”י 24 א.ת. בני ברק
       סניף חיפה ההסתדרות 104
       סניף ירושלים יד חרוצים 17 א.ת תלפיות
       סניף ראשון לציון המדע 1 ,פלמחים ראשון לציון