אאודי

אאודי A6

Audi A6 לוקחת את רשימת הדרישות המלאה מרכב מנהלים והופכת אותה לברת ביצוע. מדובר בשילוב מושכל של ביצועים, נוחות, בטיחות ואלגנטיות – שילוב שמעביר בקלילות הילוך, ולו באמצעות טכנולוגיה שנמצאת במיטבה.

גרסאות

מצד אחד ישנו מנוע 2.0 ל’ שמספק 245 כ”ס ומאיץ מ0 ל100 קמ”ש בתוך פרק זמן שמסתכם ב6.0 שניות, ומנגד ישנו מנוע הרבה יותר עוצמתי – מנוע 30. ל’ שמספק כ340 כ”ס ושמאיץ מ0 ל100 קמ”ש בתוך 5.1 שניות.

קטגוריה

רכב מנהלים יוקרתי.

קהל יעד

לאנשים שמחפשים רכב בטוח, מצויד ובטיחותי, ועל הדרך מבקשים למצוא מחיר הוגן.

מפרט טכני אאודי A6

אם נבחן את גרסת המנוע 2.0 ל’ שמספק 245 כ”ס, נמצא 4 צילינדרים, נפח מנוע של 1984 סמ”‘ק, תיבה בעלת 7 הילוכים, מהירות מרבית של 250 קמ”ש, משקל עצמי שעומד על 1780 ק”ג, אורך שעומד על 4,939 מ”מ ורוחב של 1,886 מ”מ.

עיצוב

אין שאלה ש Audi A6מביאה אלינו גרסה שנעה כהלכה בין עוצמתיות לאלגנטיות רגועה, ואף ראוי לציין לטובה את איכות החומרים וההקפדה שמורגשת במלאכת ההרכבה. עם זאת, מי שציפה לשינוי משמעותי לעומת הדגם הקודם, לא עומד יותר מדי להתרגש.
כמו כן, רצוי לציין לטובה את אותם פנסי Metrix LED lights שמגיעים כסטנדרט. הם מסייעים להאיר את פני השטח באופן אידאלי ובו זמנית מהדקים מראה עוצמתי אלגנטי.

טכנולוגיה ואבזור Audi A6

Audi A6 מגיעה אלינו עם שני סוגי מנוע שמוכיחים את עצמם. שני הסוגים מלהטטים בין מגדש טורבו לבין מערכת MHEV שמובילה לביצועים מרהיבים. אותה מערכת  MHEVמציעה מתח של 48 וולט, עובדה שמאפשרת לרכב להתבסס רק על חשמל (הן בעת עמידה והן בעת שיוט) – לחסוך משמעותית בדלק ולייצר נסיעה כמה שיותר שקטה (ונעימה).

מבחינת אבזור, אאודי A6 אינה חוסכת מהנוסעים את מיטב האבזור. בין היתר נמצא מסכי מגע מאוד מתקדמים ואינטואיטיביים לשימוש, כאשר כל תפעול של כפתור מעניק חיווי באמצעות אור או שמע. מסך אחד בגודל 10.1 אינצ’ ומסך נוסף בגודל 8.6 אינצ’. כמו כן, ישנו כיסוי חשמלי נגלל שמעניק הגנה לגג הפנוראמי, כך שניתן להבטיח שגם בימים חמים המרחב הפנימי נשאר נעים.

בטיחות אאודי A6

אאודי A6 מובילה בתחום הבטיחות. בין היתר יש לה 6 כריות אוויר ומערכת צילום היקפית שסורקת באופן מלא את סביבת הנהג (כולל מבט עילי שמאפשר לתכנן את הנסיעה בצורה בטוחה). מה עוד? ישנה מערכת Pre sense front שמוצעת כסטנדרט והיא מסייעת לנטר מצבים מסוכנים (ובמקרה הצורך להתריע ולהוביל לעצירה מלאה). עוד מערכת חשובה הנה מערכת בקרת שיוט אדפטיבית שמסייעת להתאים את מהירות הרכב בהתאם לרכבים שנמצאים מסביב, מערכת בקרת נסיעה בפקקים שמסייעת להכתיב את מהירות הרכב בהתאם לרכבים שעומדים בפקקים, וכמובן שגם ישנה מערכת בקרת סטייה מנתיב ואף מערכת סיוע ייעודית עבור כניסה לצומת.

דגשים

אין מקום עבור נוסע חמישי.

סביבת הנהג

מבחינת סביבת הנהג, ראוי לציין שהוא נהנה מסביבה מפנקת במיוחד, כזו שמציעה את מיטב הטכנולוגיה. כך למשל ניתן ליהנות ממערכת Audi Virtual Cockpit שלוקחת את לוח המחוונים לעולם חדש של יכולות ונוחות, כך שבין היתר המערכת מאפשרת לצפות בשלל מערכות מולטימדיה. בכול הנוגע למושבים, ראוי לציין אותם לטובה. מדובר במושבים חשמליים ומתכווננים שעוטים עור רך ואיכותי במיוחד – כולל 3 תנוחות ישיבה.

המרחב האחורי

לא רק שהנוסעים מאחור זוכים למושבים נוחים ומרווחים, אלא הם גם זוכים ליהנות מאותה מערכת שמע יוקרתית שמעניקה סאונד עוצמתי וקטיפתי, כאשר זו נתמכת ברמקולים שנמצאים בתוך קורות הרכב. נוסף לכך, הנוסעים נהנים מאותו גג פנוראמי שמעניק תחושה מרווחת וחוויה של נסיעה מרגשת, במיוחד אם יורד גשם.

תא המטען

תא מהטען של אאודי A6 בהחלט עונה על הציפייה – מאוד גדול (מציג כ63 ל’), מרווח ומציע טעינה נוחה.

ביצועים

אם נבחן את מערכת ההנעה של מנוע ה3.0 ל’ טורבו, נמצא יכולות מעולות, צריכת דלק שבהחלט ניתן לומר עליה חסכונית, התנהגות כביש אחראית ורגועה ואילו התיבה הדו מצמדית בהחלט עושה את העבודה.

חוות דעת סקודה

אאודי A6 חוות דעת

אאודי A6 מביאה לנו רכב מהיר, מרווח ושנחשב מאוד מאובזר, עובדה שמובילה לנהיגה סופר איכותית, ממש כפי שמצופה מרכב יוקרה.

תמורה למחיר הרכב

תמורה למחיר

אם נשווה למגוון דגמים אחרים שעומדים באותה קטגוריה, נמצא שאאודי A6 מציעה מחיר מפתה.

Audi RS6

אם נבחן מה Audi RS6 Coupe יודעת להציע, נמצא את הנתונים הבאים:

קטגוריה

רכב יוקרה משפחתי בצורת סטיישן.

קהל יעד

אנשי משפחה שמחפשים מעבר – נגיעה ספורטיבית.

מפרט טכני Audi RS6 Coupe

Audi RS6 מביא מנוע Twin-turbo שמציע כ600 כ”ס לצד 81.6 קג”מ. הרכב מגיע ל100 קמ”ש בתוך 3.6 שניות והמנוע מגיע לצד מערכת היברידית קלה שמסייעת לחסוך בנזין באמצעות מעבר להנעה חשמלית. כמו כן, RS6 מגיעה לצד מערכת Quattro שידועה ביכולת להעביר כ70% מסך הכוח לעבר הסרן הקדמי, ובזכות היכולת להעביר כוח בצורה זריזה ומדויקת. כמו כן, קיימים מתלי RS אדפטיביים שמסייעים בצורה דרסטית לקפיצים.

עיצוב

את העיצוב המרהיב והמעט תוקפני, תופרים היטב אותם פנסי -Multiple Matrix Beam LED, וכמובן הגג הפנוראמי. בנוסף, ראוי לציין לטובה את הקליפרים האדומים, את השמשות האחוריות הכהות, את עיצוב החישוקים ואת מערכת הפליטה הספורטיבית.

טכנולוגיה ואבזור

Audi RS6 מציגה מסכי מגע משוכללים ומדהימים, מערכת שמע יוקרתית שנתמכת ב16 רמקולים ובמגבר שמחזיק ב15 ערוצים. בנוסף, ישנן מצלמות היקפיות שכוללות חיישנים שסורקים את סביבת הרכב, כך שאם רק בוחרים במבט עילי, רואים את הרכב ביחס לסך הסביבה.

בטיחות Audi RS6 Coupe

מבחינת בטיחות, אאודי RS6 מגיעה לצד 6 כריות אוויר ושלל מערכות איכותיות, כולל מערכת Pre sense front שמנטרת מצבים מסוכנים, מערכת בקרת שיוט אדפטיבית שמסייעת להתאים את מהירות הרכב בהתאם למהירות הרכבים שמסביב, מערכת בקרת סטייה מנתיב ומערכת סיוע בכניסה לצומת.

דגשים

ביחס לאאודי A6, דגם זה יותר נמוך ב20 מ”מ ואף ניתן להתאים את הגובה בהתאם לצורך.

סביבת הנהג

את סביבת הנהג מקבלים מושבים חשמליים, רכים ומתכווננים, כולל מרכז לוח מחוונים משוכלל (VirtualCockpit). מה עוד? קיימים 3 מסכים איכותיים והגה ספורט בעל תחתית שטוחה.

המרחב האחורי

המרחב האחורי בהחלט נחשב מאוד מרווח ונוח.

תא מטען

מדובר ב 565 ל’ נוחים ושעשויים מחומרים ברמה גובהה.

ביצועים

מדובר ברכב מהיר, שימושי, בטיחותי ויוקרתי – רכב שמוביל לביצועים לא פחות ממדהימים.

חוות דעת סקודה

חוות דעת Audi RS6 Coupe

אאודי A6 מביאה לנו רכב מהיר, מרווח ושנחשב מאוד מאובזר, עובדה שמובילה לנהיגה סופר איכותית, ממש כפי שמצופה מרכב יוקרה.

תמורה למחיר הרכב

תמורה למחיר

אם נשווה למגוון דגמים אחרים שעומדים באותה קטגוריה, נמצא שאאודי A6 מציעה מחיר מפתה.

Audi A6 55 TFSI

Audi A6 55 TFSI, לאור העובדה שהביצועים מדהימים, האבזור עשיר והנדסת האנוש לא פחות ממעולה, נמצא שההוצאה בהחלט שווה, במיוחד עבור מי שמחפש רכב מדהים שמדמה מטוס פרטי.

קטגוריה

רכב מנהלים יוקרתי ועוצמתי.

קהל יעד

מי שמחפש להתרגש מרכב עוצמתי ומחזיק בסכום הנדרש, מוטב שייקח את MHEV 48 לנסיעת מבחן.

מפרט טכני Audi A6 55 TFSI

Audi A6 55 TFSI מגיעה עם שני סוגי טורבו עוצמתיים שמשלבים בין MHEV (המערכת נתמכת בחשמל בעת עמידה ובמצבי שיוט) לבין מגדש טורבו. המנוע הראשון – 2.0 ל’ מספק כ245 כ”ס ומאיץ מ0 ל100 קמ”ש בתוך 6.0 שניות. המנוע היותר עוצמתי כבר מציע נפח מנוע של 3.0 ל’, מספק כ340 כ”ס ומאיץ מ0 ל100 קמ”ש בתוך 5.1 שניות. כמו כן, ישנה הנעת Quattro כפולה לסך הגלגלים ותיבת ההילוכים מסוג S-tronic נחשבת אוטומטית רובוטית כפולת מצמדים והיא מציעה כ7 הילוכים.

עיצוב

אין שאלה ש Audi A6 55 TFSIכובשת ממבט ראשון. מספיק מבט אחד ולחיצה על הכפתור כדי להתרשם, ואין זה יהיה מוגזם לומר שהיא מאוד מזכירה את אאודי A8. מבחינת עיצוב, ראוי לציין לטובה את גריל היהלום, את הקימורים המהפנטים, את חישוקי “21, את פסי הכרום המרשימים, את הגג הפנוראמי ואת פנסי הלד מסדרת Matrix LED, אלו שלא רק מסייעים לנטר את הדרך ולשמור על ערנות הנהג, אלא גם תומכים בעיצוב ההיקפי.

טכנולוגיה ואבזור Audi A6 55 TFSI

מבחינת טכנולוגיה ואבזור, Audi A6 55 TFSI מציעה עולם ומלואו – לא חוסכת דבר ומהר מאוד מסייעת לגלות שכל תפריט פותח תת תפריט נוסף. כמו כן, שלל מסכי מגע מתקדמים ויוקרתיים מאפשרים שימוש אינטואיטיבי וישנה מערכת שמע יוקרתית לצד מושבים חשמליים.

בטיחות

ישנן 6 כריות אוויר ושלל מערכות תומכות. בין היתר ישנן מצלמות היקפיות שמעניקות תמונת על, בקרת שיוט אדפטיבית שמסייעת להתאים את המהירות האידאלית, בקרת נסיעה בפקקים שמסייעת בעת עומס, בקרת סטייה מנתיב שמסייעת לנטר מפגעים וסטיות לא רצוניות ואף ישנה מערכת סיוע בכניסה לצומת, כזו שנתמכת בחיישני לייזר.

דגשים

ללא ספק Audi A6 55 TFSI הנה הגרסה המפוארת ביותר מבית אאודי A6, ועוד ראוי לציין שאין מדובר ברכב היברידי, אך כן ברכב שמסייע לחסוך בצריכת הדלק.

סביבת הנהג

מבחינת סביבת הנהג, נמצא שהיא מאוד תומכת ומפנקת. בין היתר היא מציעה לוח מחוונים מקצועי ומסכים גדולים שמסייעים בתכנון הנסיעה.

המרחב האחורי

אם מחפשים רכב שמתאים ל3 נוסעים מאחור ואם חשוב שהם ייהנו מתנאים רכים, נוחים ומרווחים, Audi A6 55 TFSI בהחלט מעמידה אופציה מבטיחה.

תא מטען

לא רק שמדובר בתא מטען מאוד גדול, אלא הוא גם מציע הנדסת אנוש חכמה (פריקה וטעינה נוחה).

ביצועים

הנתונים הטכניים ומערכת היגוי אקטיבית אחורית מייצרים ביחד רכב כביש שמציע סטנדרט מאוד גבוה של יכולת לצד עוצמה, ולו בזכות העובדה שהמנוע המרכזי נתמך במנוע נוסף – מנוע חשמלי MHEV 48 וולט. מה עוד? איטום הרעשים עושה עבודה נפלאה, הרכב ניחן באחיזת כביש נהדרת, בעת נסיעה מהירה תיבת ההילוכים מוכיחה את עצמה ואילו צריכת הדלק בהחלט נחשבת שווה.

חוות דעת סקודה

Audi A6 55 TFSI חוות דעת

מדובר בחיה הרעה של עולם הרכבים. עוצמה, עיצוב וטכנולוגיה במיטבה.

תמורה למחיר הרכב

תמורה למחיר

המחיר היקר מרמז על יצירת מופת מצוידת ואיכותית – מכוון למאיון העליון.

אנחנו כאן בשבילך חייג אלינו עוד היום

לפרטים נוספים אודות רכב זה אשמח שתחזרו אליי

   3883*
   אנא המתן...

   חפש את הרכב הבא שלך

   עד:
   -

    נשמח לעמוד לשירותכם בכל נושא ועניין השאירו פרטים ונחזור אליכם

     השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם

     אנחנו קרובים אלייך יותר מאי פעם!

     סניף בני ברק רחוב הלח”י 24 א.ת. בני ברק
     סניף חיפה ההסתדרות 104
     סניף ירושלים יד חרוצים 17 א.ת תלפיות
     סניף ראשון לציון המדע 1 ,פלמחים ראשון לציון

     צ'אט עם נציג
     כאן יוטמע iFrame של צ'אט
     כתוב הודעה לשירות הלקוחות

      נשמח לעזור בכל נושא ועניין

      חייגו אליי

       השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם

       סניפים

       אנחנו קרובים אלייך יותר מאי פעם!

       סניף בני ברק רחוב הלח”י 24 א.ת. בני ברק
       סניף חיפה ההסתדרות 104
       סניף ירושלים יד חרוצים 17 א.ת תלפיות
       סניף ראשון לציון המדע 1 ,פלמחים ראשון לציון