אאודי

אאודי A4

אחד מהרכבים היותר פופולאריים מגיע לאחר מתיחת פנים חדשה. קבלו את אאודי A4 החדשה, המכונית שממתגת את חברת אאודי כמובילה, כאשר מתיחת הפנים לוקחת את הדגם הטוב והמוכר ומשכילה להשאיר אותו עדכני. מכאן מי שאהב את הדגם הקודם, לא יתנגד לקבל אותו לצד רשימה ארוכה שמגיעה מתחום הבטיחות והאבזור הטכנולוגי. אז מה יש לנו כאן? מוזמנים ללחוץ על הגז ולצאת לסיור ברכב שרבים מדברים עליו רק טובות.

גרסאות

אאודי A4 מציגה 3 גרסאות: 2.0 150 כ”ס 35TFSI שמספקת 3900 סל”ד, אאודי  A42.0 190 כ”ס 40TFSI שמספקת 4200 סל”ד ואאודי A4 2.0 245 כ”ס 45TFSI 4X4 S-line שמספקת 5000 סל”ד. כמו כן, ראוי לציין שבכול הדגמים נמצא תיבת הילוכים אוטומטית כפולת מצמדים בעלת 7 הילוכים.

קטגוריה

אין ספק ש Audi A4מגיעה אלינו מקטגוריית המשפחתיות הגדולות – מגזרת הפרמיום.

קהל יעד

Audi A4 מכוונת למשפחות שמחפשות נוחות, בטיחות ומרחב.

מפרט טכני אאודי A4

מדובר במנוע 2.0 טורבו בנזין. מבחינת מידות, זהו רכב די גדול שנמתח לאורך של 4,762 מ”מ ולרוחב של 1,847 מ”מ, כאשר בסיס הגלגלים הוא 2,829 מ”מ.

העיצוב של אאודי A4

קל להבחין שהעיצוב של Audi A4 משדר יוקרה אלגנטית ולא מתיימרת, כאשר גריל בצורת משושה לצד נתוני גודל יחסית גדולים מעלים זיכרון מאותם דגמי קוואטרו שכיכבו בכבישים אי שם בשנות ה80. כמו כן, הקווים שנמתחים לאורך והפגושים שחודשו בדגם הנוכחי מייצרים מראה דינאמי. בנוסף, גופי התאורה שמושתתים על לד סוגרים כראוי את האמירה העיצובית, ואם מוסיפים לכל הסיפור חישוקים ספורטיביים, מקבלים מראה מרשים ובועט. מה מגלה מבט פנימה? תחושת מרחב שנתמכת ע”י קווי אופק נקיים.

טכנולוגיה ואבזור Audi A4

חשוב לומר שאיכות אינו ערך זר בכול הנוגע לאאודי A4, כך שגם במקומות יחסית מוסתרים תמצאו איכות חומרים ברמה מאוד גבוהה. מבחינת מערכת שמע, תמצאו רמה גבוהה שנתמכת במערכת שמייצרת סאונד נקי, חד וצלול.

נוסף לכך, ישנה מערכת MMI שהיא אחת ממערכות המולטימדיה היותר חדישות שניתן למצוא. היא מגיעה לצד עיצוב דיגיטלי מרהיב, מסך 10.1 אינצ’ ואפשרות לשלוט בתפקידי הכפתורים. נוסף לכך, ישנה מערכת שמע Bang&Olufsen 3D שמגובה ב19 רמקולים ו16 ערוצים (כך שאל תתפלאו אם לרגע תשכחו שאתם ברכב ולא במופע), וישנו בלם יד חשמלי Hold Assist שבמצב עלייה מונע הידרדרות והוא מאפשר להוריד את הרגל מהבלם במצב סטטי.

אאודי A4 – בטיחות מובילה

אאודי A4 מגיעה עם 5 כוכבים במבחן הבטיחות ועם ציונים גבוהים. היא כוללת 6 כריות אוויר, מערכת Side Assist שמקלה את ההתמודדות עם שטחים מתים (לשם כך מותקן באאודי A4 מכ”ם שמפעיל סריקה בטווח של 70 מ’), מערכת Active Lane Assist שמונעת סטייה לא רצונית מהנתיב (בעת סטייה המערכת עשויה לשלוח תיקונים נחוצים למערכת ההגה), בקרת שיוט אדפטיבית (מוצעת רק בחלק מרמות האבזור) שמתאימה את המהירות בהתאם למהירות הרצויה ובהתאם למצב הרכבים שנמצאים מלפנים (מוצעות 5 רמות לבחירה), ואפילו ישנה בקרת נסיעה שנכנסת לפעולה בפקקים – מנטרת את מהירות הרכב שמלפנים ובהתאם מחשבת את מהירות הרכב הרצויה, כך שבעת פקק ניתן להיות יותר רגעים ועדיין להישאר מפוקסים.

מי שמחפש תמיכה בעת חנייה, ישמח למצוא שאאודי A4 מגיעה אלינו מצוידת בחיישני חניה היקפיים ובמצלמת חנייה – הן מאחור והן מקדימה, כך שגם אם מבקשים לתמרן ברחוב צר, ניתן לבצע זאת בבטחה יתרה.

דגשים

בארץ כל יחידות ההנעה כוללות מערכת מתקדמת מבוססת אלטרנטור – מערכת מיקרו היברידית, והיא זו שמייצרת מנוע עזר חשמלי שנועד לחסוך בדלק. שנרחיב? המערכת מסייעת לתמוך במערכת “עצור וסע” (מערכת שמדממת את המנוע לקראת סוף ההאטה).

עוד ראוי לציין שאאודי A4 בהחלט נחשבת מכונית אמינה, ועל כן מי שבוחר לרכוש אותה בונה (ובצדק) על מינימום תקלות ועל הידיעה שבבוא היום כאשר יינחת בארץ הדגם החדש, לא יהיה קשה למכור.

סביבת הנהג שמוצעת באאודי A4

בתא הנוסעים ניחנת מלאכת מחשבת שמקפידה על הנדסת אנוש ברמה מאוד גבוהה. מעבר למושבי עור מפנקים בצבעי קוניאק מושכים ומעבר לעובדה שהמושבים מציעים תמיכה נכונה ו 12 זיכרונות לצד כיוונון חשמלי, גם נמצא מערכת מולטימדיה יחסית גדולה (10.1 אינצ’) שמגיבה למגע ידני, חומרים איכותיים, תפעול רספונסיבי שנתמך בגרפיקה משלימה, תאי אחסון נוחים, גדולים וחכמים (חלק מתחת למשענת היד הרחבה) ואף גלגל ההגה עוצב מחדש, כך שעתה הוא יותר ארגונומי ועשוי מחומרים יותר נעימים למגע. מכאן שנהג שמחפש תנאי נהיגה מחבקים ותומכים, עשוי בקלות לקבוע שנסיעה ב Audi A4נמצאת מאוד מזמינה.

המרחב האחורי

ממש כפי שסביבת הנהג מציעה תנאים מפנקים, נוחים ומרווחים, כך גם סביבת הנוסע שיושב מאחור. גם מאחור נמצא מושבים מרווחים ורכים למגע, וגם מאחור נהנים ממרווח נאה עבור הראש והברכיים. מה עוד? ישנה יציאה פרטית של פתחי מיזוג, הנוסעים מאחור אינם צרכים לסבול מרעשי המנוע, וקיימים מאחור חלונות כהים ושקע עבור טעינה.

תא המטען אאודי A4

אין שאלה שאאודי A4 יודע להציע תא אחסון מאוד גדול, אך לא זאת בלבד, אלא גם ראוי לציין שתא המטען שנתוניו 480 ל’ כולל עומק נוח שמטיב עם פעולת האחסון, שפת הטעינה יחסית נמוכה ואף ישנן נקודות עיגון מאוד יעילות. מה מסתתר מתחת לרצפת תא המטען? גלגל חלופי עשוי פלדה.

ביצועים

ראוי לציין לטובה את המתלים שעושים עבודה נהדרת, במיוחד מחוץ לעיר. בנוסף, הרכב נשאר יציב גם בעת נסיעה מהירה (אותה מערכת הנעה כפולה תומכת בכך). עוד ראוי לציין את אותם ביצועים שקטים וספורטיביים ואת מערכת הקוואטרו היעילה שביחד עם המומנט המדהים מובילה לזינוק עוצמתי, גם אם פני השטח רטובים. נוסף לכל זאת הבלמים מובילים בכול הנוגע לתגובה חדה, בורר מצבי הנהיגה מוביל לחדות התגובה של המנוע, ואילו מצב ה”דינמיק” ממנף את השליטה בעת העברת הילוכים – עובדה שתומכת בנסיעה דינאמית.

כמו כן, אם נחזור ונציין שמדובר במערכת קוואטרו שמגיעה לצד ריסון איכותי של מתלים, הגה מדויק וצמיגי פירלי (P-ZERO), נבין מהיכן נובעת אותה איכות שניכרת היטב בעת תנועה בכבישים מפותלים. מכאן שאולי מדובר ברכב במעט כבד, אך אין זה כלל מורגש, אלא הביצועים בהחלט נשלטים, יציבים, עוצמתיים וחלקים – עובדה שמסבירה מדוע דגמי אאודי A4 נחטפים.

חוות דעת סקודה

אאודי A4 חוות דעת

מכונית מעולה שמציעה תוספת הספק מרשימה, לצד תא נוסעים מפנק ומיטב מערכות ותוספות. כל זאת לצד יחידות כוח חזקות וצריכת דלק טובה.

תמורה למחיר הרכב

תמורה למחיר

אומנם יש קפיצה במחיר לעומת הדגם החולף, אך בהחלט מקבלים תמורה מלאה שמוכיחה את עצמה.

אנחנו כאן בשבילך חייג אלינו עוד היום

לפרטים נוספים אודות רכב זה אשמח שתחזרו אליי

   3883*
   אנא המתן...

   חפש את הרכב הבא שלך

   עד:
   -

    נשמח לעמוד לשירותכם בכל נושא ועניין השאירו פרטים ונחזור אליכם

     השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם

     אנחנו קרובים אלייך יותר מאי פעם!

     סניף בני ברק רחוב הלח”י 24 א.ת. בני ברק
     סניף חיפה ההסתדרות 104
     סניף ירושלים יד חרוצים 17 א.ת תלפיות
     סניף ראשון לציון המדע 1 ,פלמחים ראשון לציון

     צ'אט עם נציג
     כאן יוטמע iFrame של צ'אט
     כתוב הודעה לשירות הלקוחות

      נשמח לעזור בכל נושא ועניין

      חייגו אליי

       השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם

       סניפים

       אנחנו קרובים אלייך יותר מאי פעם!

       סניף בני ברק רחוב הלח”י 24 א.ת. בני ברק
       סניף חיפה ההסתדרות 104
       סניף ירושלים יד חרוצים 17 א.ת תלפיות
       סניף ראשון לציון המדע 1 ,פלמחים ראשון לציון