אאודי

אאודי A3

אם חשבתם שאתם מכירים את קטגוריית הקומפקט פרמיום מבית אאודי, אתם מוזמנים להכיר אותה מחדש – בגרסה הרבה יותר מרשימה שהגיעה אלינו ממש לאחרונה במרץ 2020. קבלו את הדור ה-4 מבית Audi A3, רכב שמוכיח מחדש שחברת אאודי יודעת את העבודה, כאשר הפעם היא מביאה אלינו רכב קומפקטי יוקרתי שנחשב מרשים במיוחד.

גרסאות Audi A3

אאודי A3 מציע 2 גרסאות: Sharp Luxury וSharp . מהם ההבדלים? ההפרש במחיר זניח ובתמורה ניתן למצוא ברמה היותר גבוהה (Sharp Luxury) מערכת זיהוי של כלי רכב בשטח מת.

כמו כן, Audi A3 מגיעה אלינו עם 3 גרסאות של מתלים, כך שישנה הגרסה הרגילה, ישנה הגרסה הספורטיבית וישנה הגרסה שמגיעה עם בולמים אדפטיביים, כאשר הגרסה הספורטיבית נמוכה ב15 מ”מ. כמו כן, ראוי לציין שהמנועים שמובילים ל150 כ”ס מציעים מתלה אחורי שנחשב רב חיבורי.

קטגוריה

Audi A3 היא האצ’בק משפחתית יוקרתית.

קהל יעד

כל מי שמחפש רכב משפחתי שיודע להציע שורה של פינוקים, אביזרי בטיחות ברמה מאוד גבוהה, תא מטען גדול, טכנולוגיה משלימה ובעיקר ביצועים איכותיים, ישמח לבחור באאודי A3 כרכב עיקרי עבור המשפחה.

מפרט טכני של אאודי A3

מבחינת נתוני אורך, Audi A3 יותר ארוכה ומורחבת. מבחינת מנוע, אאודי A3 מציגה מנוע (35TFSI (MHEV מוגדש טורבו היברידי קל, בנפח של 1.5 ל’ ושמוטמעת בו מערכת חשמלית קלה, כזו שמאפשרת לרכב לשייט ליעדים קרובים מבלי לצרוך דלק, כאשר לקראת עצירה הרכב יודע לעבור להנעה חשמלית ואילו השילוב בין שתי המערכות מתנהל באופן חלק ויעיל.

כמו כן, נמצא את התיבה S tronic משודכת לתיבת הילוכים רובוטית כפולת מצמדים. זו כוללת לא פחות מ7 הילוכים ומוצמדים אליה 2 קבוצות מצמדים, כאלו שמאפשרים לחסוך בדלק ולהעביר הילוכים באופן קל וחלק.

מדובר במנוע שמספק 150 כ”ס ו25 קג”מ. מנוע ה1.5 ל’ מאיץ מ0 ל100 קמ”ש בתוך 8.4 שניות והוא בקלות מגיע ל 224 קמ”ש. כמו כן, כיאה לרכבי אאודי, גם פה נמצא צריכת דלק חסכונית – אאודי A3 צורכת כ21.2 ק”מ לל’.

העיצוב שמאחורי אאודי A3

מבחינת עיצוב, מהר מאוד מתברר שהגרסה החדשה מבית אאודי A3 אינה דומה כלל לגרסה הקודמת, כאשר העיצוב השולט הרבה יותר דינאמי ואגרסיבי ממה שהורגלנו, אך בו זמנית הוא גם יותר סולידי ומתוחכם.

טכנולוגיה ואבזור

אאודי A3 אינה רק יפה, אלא גם מאובזרת ללא בושה. היא מציעה מערך מולטימדיה מתקדם שכולל מסך מגע מהסדרה החדשה וגודל של 10.1 אינצ’. מסך זה אינו רק צבעוני ומעוצב, אלא הוא גם מאפשר לבצע שלל התאמות אישיות, כגון שינוי מיקום של האייקונים, כך שבעת נסיעה השימוש מהיר ונוח – יימנע הסחות דעת מסוכנות. כמו כן, אאודי A3 מבקשת לפנק את הנהג, ועל כן בין היתר היא מציעה כניסה לרכב והנעה ללא כל צורך במפתח פיזי.

מה עוד? מבחינת לוח המחוונים, נמצא שהוא גדול (10.25 אינצ’), מתקדם, יעיל ומאפשר גמישות מרבית (לצורך הדוגמה לוח המחוונים הדיגיטלי מאפשר לשנות מיקום של רכיבים ולקבוע שלל תצוגות מועדפות), כאשר אין כלל שאלה שמערכת זו מאפשרת לשלוט ביתר קלות בשלל מערכות שמשלימות את חוויית הנסיעה, כגון שליטה במערכת השמע והבלוטות’.

עוד ראוי לציין שאאודי A3 מציעה פנסי לד בכל הגרסאות, כאשר פנסי האיתות שנמצאים מאחור כוללים אנימציה מרשימה. נוסף לכך, ראוי לציין שמי שבוחר בגרסת Sharp זוכה לקבל את הרכב במראה הרבה יותר ספורטיבי ומרשים, לצד גג פנוראמי שנחשב מאוד גדול.

בטיחות

כיאה לרכב משפחתי, אין זה מפתיע שאאודי A3 משקיעה רבות במערך הבטיחות. אי לכך ניתן למצוא כ6 כריות אוויר שמפוזרות באופן הבא: 2 כריות קדמיות שומרות על הנהג מפגיעה חזיתית, בעוד ש2 כריות נוספות שומרות מפני פגיעה צדדית. כמו כן, לאורך הרכב מצויות 2 כריות נוספות שמעניקות הגנה היקפית גם עבור הנוסעים שמאחור. לצד 6 כריות אוויר, נמצא מערכת בקרת שיוט אדפטיבית, אם כי רק ברמת האבזור Sharp. מערכת זו מאפשרת לקבוע מהירות מרבית ואף מרחק שאותו מבקשים לשמור מהרכב שנמצא מלפנים, כך שגם אם יתרחשו אירועים לא צפויים, הרכב ישייט בבטחה.

מערכת נוספת שנחשבת מאוד חשובה, היא מערכת Active Lane Assist. מערכת זו מונעת סטייה לא רצויה מהנתיב, וזאת באמצעות ניטור של מצלמה צדדית שבעת זיהוי של סטייה שולחת איתות לנוסע, ואף במקרים קיצוניים היא יודעת להחזיר את הרכב בחזרה לנתיב, כאשר הנהג זוכה לקבוע עד כמה הוא מבקש שהמערכת תהיה מעורבת בעת הנהיגה.

כפי שציינו, אאודי A3 משקיעה רבות בבטיחות, ועל כן היא אינה מוותרת גם על המערכת הבאה: Audi Pre Sense Front. במה מדובר? ובכן מערכת זו מנטרת את מצב הכביש לאורך כל הנסיעה, ואין זה כלל משנה עבורה אם מדובר במהירות איטית או במהירות מרבית, וזאת כי היא יודעת להתריע ובעת הצורך גם להיכנס לפעולה – להוביל לבלימה מלאה ובטוחה.

דגשים

אאודי A3 החלה להימכר בארץ רק באוגוסט 2020 ורק בגרסת TFSI35.

סביבת הנהג של אאודי A3

סביבת הנהג מציעה תנאים הולמים ומפנקים. היא מעמידה לרשותו מושב מאוד נוח, צג מולטימדיה מתקדם, לוח מחוונים דיגיטלי, חומרים ברמה מאוד גבוהה ובאופן כללי הנדסת אנוש חכמה ושלל מערכות נגישות שמקלות על פעולת הנהיגה.

המרחב האחורי

אין ספק ש Audi A3מציעה מרחב משופר עבור הנוסעים מאחור. החומרים איכותיים, המושב מרווח ויש מספיק מקום לברכיים.

תא המטען

הביצועים של Audi A3 מוכיחים יעילות מתקדמת שמבוססת על יכולות היברידיות. מנוע ה1.5 ל’ בהחלט מוביל בשיירה ואינו נבהל לא מתנועה פקוקה ולא מעליות או מדרך שאינה חלקה. כמו כן, תיבת ההילוכים הרובוטית כפולת המצמדים נמצאת חיונית, הבלמים עושים את העבודה, ההגה קל משקל ואילו המומנט הזמין מונע כל מאמץ יתר מצד המנוע. כמו כן, כפי שכבר ציינו, צריכת הדלק נחשבת בהחלט טובה, המתלים רכים ובידוד הרעשים מוכיח את עצמו. מכאן שאין שאלה – ההתנהגות של אאודי A3 בהחלט מוכיחה את עצמה, מצביעה על רכב שאינו רק יוקרתי, אלא גם איכותי.

ביצועים

מבחינת ביצועים אאודי A1 בהחלט מוכיחה את עצמה. היא דינאמית, נשלטת, יציבה, מגיבה היטב, סופגת מעולה את שיבושי הדרך ואם בוחרים בגרסת הספורט, זוכים ליהנות מתחושת היגוי די טובה, כאשר גם ראוי לציין לטובה את צריכת הדלק המרשימה.

חוות דעת סקודה

אאודי A3 חוות דעת

מי שמחפש רכב קומפקטי ומי שמחפש רכב איכותי ויוקרתי, יימצא שאאודי A3 עונה בקלות על המטרה.

תמורה למחיר הרכב

תמורה למחיר

לא מדובר ברכב זול, אך אם מבינים מה מקבלים בתמורה ונזכרים באיזו קטגוריה מדובר, בהחלט מגיעים למסקנה שאאודי A3 מהווה רכישה מבטיחה.

אנחנו כאן בשבילך חייג אלינו עוד היום

לפרטים נוספים אודות רכב זה אשמח שתחזרו אליי

   אנא המתן...

   חפש את הרכב הבא שלך

   עד:
   -

    נשמח לעמוד לשירותכם בכל נושא ועניין השאירו פרטים ונחזור אליכם

     השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם

     אנחנו קרובים אלייך יותר מאי פעם!

     סניף בני ברק רחוב הלח”י 24 א.ת. בני ברק
     סניף חיפה ההסתדרות 104
     סניף ירושלים יד חרוצים 17 א.ת תלפיות
     סניף ראשון לציון המדע 1 ,פלמחים ראשון לציון

     צ'אט עם נציג
     כאן יוטמע iFrame של צ'אט
     כתוב הודעה לשירות הלקוחות

      נשמח לעזור בכל נושא ועניין

      חייגו אליי

       השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם

       סניפים

       אנחנו קרובים אלייך יותר מאי פעם!

       סניף בני ברק רחוב הלח”י 24 א.ת. בני ברק
       סניף חיפה ההסתדרות 104
       סניף ירושלים יד חרוצים 17 א.ת תלפיות
       סניף ראשון לציון המדע 1 ,פלמחים ראשון לציון