אאודי

אאודי A1 Sportback

הדור השני של אאודי A1 מגיע מאובזר בפלטפורמת MQB, עובדה שלוקחת את הרכב הטוב והמוכר והופכת אותו לרכב יותר גדול, מרווח ומעוצב, כך שבהחלט היה שווה לחכות. Audi A1 החדשה אומנם מגיעה מקטגוריית הסופר מיני, אך בזכות המנוע העוצמתי היא מובילה לביצועים מרהיבים שאינם מביישים מכוניות גדולות. אז אם חיפשתם מכונית קטנה ותוססת, מכונית שמציעה תחושת יוקרה וחיסכון בדלק, בהחלט מדובר בבחירה נבונה.

גרסאות

מבחינת דגמים, בארץ ניתן למצוא את גרסת ’30 TFSI שמגיעה אלינו עם מנוע טורבו מוגדש בנפח של 1.0 ל’, 3 צילינדרים והספק של 116 כ”ס, וגרסת ’35 TFSI מגיעה אלינו עם מנוע טורבו מוגדש בנפח של 1.5 ל’, 4 צילינדרים והספק של 150 כ”ס. שתי הגרסאות מגיעות עם תיבת 7 הילוכים רובוטית דו מצמדית וכמובן עם הנעה קדמית, כאשר ישנה חבילת Comfort וחבילת Style שנחשבת במעט יותר מקיפה.

חבילת הSTYLE לוקחת את המראה הנחשק והופכת אותו להרבה יותר דינאמי וספורטיבי. מה כוללת החבילה? פנסי לד מקדימה ומאחורה, אורות איתות שמגיבים באופן דינאמי, אפשרות לצביעה בשני גוונים (צבע אחד לגוף הרכב וצבע שני לגג הרכב) וכמובן מראות אחוריים מושחרים.

קטגוריה

Audi A1 מגיעה אלינו מקטגוריית הסגמנט סופר מיני.

קהל יעד

אאודי A1 מציעה מושב אחורי יחסית מרווח ואף תא מטען יחסית גדול, ועל כן אין זה מפתיע למצוא שכיום רכב זה מעניין לא מעט משפחות עם ילדים.

מפרט טכני מבית אאודי A1

אאודי A1 sportback מגיעה אלינו עם מנוע יחסית קטן (1.5 ל’) שנתמך ע”י מגדש טורבו איכותי, כך שאאודי A1 sportback מספקת כ 150 כ”ס, לצד סל”ד נמוך ומומנט גבוה, כאשר מעבר מ0 ל100 ק”מ מתבצע בפחות מ10 שניות (7.7 שניות). כמו כן, צריכת הדלק מהווה סיבה נוספת לחוש גאווה – צריכת הדלק עומדת על 20 ק”מ לל’. מה עוד? מבחינת המנוע ראוי לציין שקיימים כ 4 צילינדרים.

מבחינת תיבת הילוכים, נציין שאאודי A1 sportback מגיעה עם תיבת S tronic, כאשר כל הגרסאות כוללות תיבת הילוכים רובוטית. בנוסף, אאודי A1 מציעה 2 קבוצות מצמדים, כך שבכל רגע נתון המנוע זוכה לתמיכה של מצמד אחר, עובדה שמאפשרת העברת הילוכים חלקה ומהירה. עוד ראוי לציין, שמספר ההילוכים נחשב גבוה, וככזה הוא תורם רבות לצריכת דלק נמוכה.

העיצוב שמאחורי אאודי A1

העיצוב של אאודי A1 משלב בין עוצמה לאורבניות ואם רק מביטים פנימה, מגלים שהאזור של הנהג נוטף השראה מדגמי היוקרה מבית אאודי. כמו כן, אם נשווה, נמצא שלא מעט השתנה ביחס לדגם הקודם. כך למשל עמדת הנהג מציגה קונסולה מרכזית שממוקמת יותר נכון מבחינת הזווית של הנהג ואם נבחן מה קורה מאחור – במושב הנוסעים, נמצא ש3 פתחי האוורור מאוגדים יחדיו באופן גרפי מעוצב, כך שסך התוצאה בהחלט הרבה יותר מוצלחת בדור הנוכחי.

טכנולוגיה ואבזור

Audi A1 מגיעה מצוידת בשלל מערכות מתקדמות. בין היתר מוצעת מולטימדיה ברמה מאוד גבוהה שמאפשרת להתאים את הכפתורים באופן אישי ונכלל מסך 8.8 אינצ’ שמציג טכנולוגיית MMI touch (טכנולוגיה שלרוב נהוג למצוא רק ברכבי היוקרה מבית אאודי), כאשר טכנולוגיה זו כוללת השקעה רבה בתחום הגרפיקה והשמע. כמו כן, ישנו לוח מחוונים דיגיטלי שכולל מסך 10.25 אינצ’ שמציע את סך החיוויים שלהם הגיוני לצפות מרכב יוקרה – כולל מחשב דרך ומידע מרבי אודות המהירות, מערכת השמע של הנייד, הסל”ד וכדומה. מה עוד? ממשק Audi Smartphone Interface מאפשר לסנכרן בין הידע שעל גבי הנייד לבין מערכת המולטימדיה, כאשר הממשק פשוט לשליטה ואף אפשרי להקרין את הWAZE על גבי המסך הראשי.

כמו כן, בחלק מהחבילות ניתן למצוא הנעה וכניסה לרכב ללא צורך במפתח (ההנעה מושתתת על כפתור שסמוך לתיבת הילוכים) ובאופן כללי שתי הגרסאות מציעות לוח מחוונים דיגיטלי (“10.25) לצד מערכת מולטימדיה בעלת מסך “8.8.

אאודי A1 - מקפידה בבטיחות

אאודי A1 מציבה רף בטיחות שנחשב מאוד גבוה. להלן 3 מערכות בטיחות שמוגשות כסטנדרט. בתור התחלה נציין שדגמי אאודי A1 מכילים 6 כריות אוויר. נתון זה כולל 2 כריות אוויר מקדימה, 2 כריות שמגנות על צידי הגוף ואף לאורך הרכב מצויות 2 כריות שמגנות על סך הנוסעים מפני פגיעת צד. נוסף לכך, קיימת מערכת Pre sense front שמנטרת את מצב הכביש בכול רגע נתון והיא יודעת לזהות בזמן סיטואציות שעשויות להתפתח בצורה מסוכנת. כמו כן, היא מתריעה ואם הרכב אינו נוסע מהר (מתחת ל65 קמ”ש), היא יכולה להוביל לידי בלימה מלאה.

עוד מערכת מתקדמת מבית אאודי הינה בקרת סטייה מנתיב שנעזרת במצלמה מתקדמת. במקרה והרכב יסטה, המערכת תיכנס לפעולה ואף היא יכולה לשלוח להגה מספר תיקונים מינוריים שברגע הצורך מתגלים כמאוד משמעותיים. כמו כן, אם המערכת מנטרת סכנה ולא מבחינה בתגובה ראויה מצד הנהג, היא עשויה להיכנס לפעולה – להחזיר את הרכב לנתיב, כאשר מה שרבים מהנהגים מאוד מעריכים, הינה היכולת לשלוט על רמת הרגישות וההתערבות של המערכת.

מה עוד? ניתן להתקין את התוספות הבאות: מצלמת רוורס, שליטה אוטומטית באורות גבוהים ובקרת שיוט אדפטיבית.

דגשים

כל הגרסאות מגיעות מצוידות ב5 דלתות, כאשר השלדה המבטיחה מושתתת על פלטפורמת  MQBשבין היתר תורמת את חלקה לטובת נסיעה עוצמתית, בטוחה ושכוללת התנהגות כביש נשלטת ודינאמית. כמו כן, אאודי A1 2021 משווקת רק עם 5 דלתות.

סביבת נהג

הנהג שיושב לצד ההגה של אאודי A1 נהנה מסביבה דיגיטלית, מתקדמת ויעילה, כזו שכוללת מגוון תוספות עלית מבית אאודי. בין היתר הנהג זוכה ליהנות ממערכת מולטימדיה שמציעה שליטה אינטואיטיבית, לוח מחוונים דיגיטלי ומסך מגע שניתן להתאמה באופן אישי.

המרחב האחורי

אם נביט מה קורה מאחור, נמצא מרחב מרווח מבעבר – מושבים שמציעים ישיבה נוחה גם בעת נסיעה ארוכה, מקום מרווח עבור שני מבוגרים, או לחלופין עבור שני בוסטרים וילד.

תא המטען

תא המטען של אאודי A1 בהחלט נחשב נוח – מאפשר הטענה של ציוד באופן נגיש. כמו כן, מדובר בתא מטען גדול במיוחד, מציע כ65 ל’.

ביצועים

מבחינת ביצועים אאודי A1 בהחלט מוכיחה את עצמה. היא דינאמית, נשלטת, יציבה, מגיבה היטב, סופגת מעולה את שיבושי הדרך ואם בוחרים בגרסת הספורט, זוכים ליהנות מתחושת היגוי די טובה, כאשר גם ראוי לציין לטובה את צריכת הדלק המרשימה.

חוות דעת סקודה

אאודי A1 Sportback חוות דעת

מרחב מנצח, עיצוב מרשים, ביצועים ששווה לדבר עליהם, חיסכון בדלק ויכולות דינמיות שמעניקות סיבה לגאווה.

תמורה למחיר הרכב

תמורה למחיר

לא מדובר במחיר מציאה, אך כן ברכב שיודע לתת תמורה.

אנחנו כאן בשבילך חייג אלינו עוד היום

לפרטים נוספים אודות רכב זה אשמח שתחזרו אליי

   אנא המתן...

   חפש את הרכב הבא שלך

   עד:
   -

    נשמח לעמוד לשירותכם בכל נושא ועניין השאירו פרטים ונחזור אליכם

     השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם

     אנחנו קרובים אלייך יותר מאי פעם!

     סניף בני ברק רחוב הלח”י 24 א.ת. בני ברק
     סניף חיפה ההסתדרות 104
     סניף ירושלים יד חרוצים 17 א.ת תלפיות
     סניף ראשון לציון המדע 1 ,פלמחים ראשון לציון

     צ'אט עם נציג
     כאן יוטמע iFrame של צ'אט
     כתוב הודעה לשירות הלקוחות

      נשמח לעזור בכל נושא ועניין

      חייגו אליי

       השאירו פרטים ונציג יחזור אליכם

       סניפים

       אנחנו קרובים אלייך יותר מאי פעם!

       סניף בני ברק רחוב הלח”י 24 א.ת. בני ברק
       סניף חיפה ההסתדרות 104
       סניף ירושלים יד חרוצים 17 א.ת תלפיות
       סניף ראשון לציון המדע 1 ,פלמחים ראשון לציון