תקנון האתר
תקנון האתר
שם:
דוא"ל:
טלפון:
הודעה:
מאשר קבלת הטבות, מבצעים ומידע שיווקי.

חדשות

אוטודיל היא חברת הטרייד אין הגדולה בישראל למכירת רכבים מיד ראשונה ומבעלות פרטית. אוטודיל הינה הנציגה הבלעדית של צ'מפיון מוטורס, סמל"ת, קרייזלר ופורשה.


דף המבצעים – היכנסו ללשונית המבצעים שלנו והתעדכנו במבצעים האחרונים ברכבי אוטודיל


חיפוש על-ידי תקציב – חדש באתר! באפשרותכם לעשות חיפוש רכב רק ע"י תקציב מסוים ולהתקדם עוד צעד לרכב הבא שלכם


מימון עד 100% - באוטודיל ישנן אפשרויות מימון מגוונות לכל כיס, ומימון של עד 100% מערך הרכב!


תנאי שימוש אתר אוטו-דיל בע"מ

 

גולש/ת יקר/ה!

ברוך הבא לאתר אוטו-דיל, אתר הבית של חברת אוטו-דיל בע"מ (להלן "החברה" ו/או "אוטו-דיל"). אנו מודים לך על העניין שגילית בשירותים ו/או במוצרים שלנו ועל ביקורך באתר                 http://www.auto-deal.co.il (להלן "האתר").

** מסמך זה מנוסח בלשון זכר מטעמי נוחות אך מתייחס לגברים ונשים כאחד. עמכן הסליחה.

הסכמה לתנאי השימוש ושימושך באתר

השימוש באתר מעיד על הסכמתך לתנאי השימוש (להלן "תנאי השימוש") ולכל חוק ו/או תקנה החלים על השימוש באתר. אם אינך מסכים לתנאי שימוש אלו אנא הימנע משימוש באתר או פנה אלינו כדי שנוכל לסייע בדרכים חלופיות.

האתר מספק שירותים, מוצרים ומידע בכל הקשור למכירת רכבים ע"י החברה. תוכן זה אינו יכול לשמש בסיס לצורך קבלת החלטות כספיות, משפטיות, אישיות ו/או אחרות. כל פעולה שנעשית על-ידך בהתבסס על תוכן זה נעשית לפי שיקול דעתך ובאחריותך בלבד. הנך רשאי להשתמש באתר ובתוכן למטרות פרטיות ואישיות בלבד. תוכן האתר אינו מעניק לך כל זכות מלבד אלו המפורטות בהסכם זה.

שימושים אסורים באתר

ללא מתן הרשאה כתובה מראש על-ידי החברה, אינך רשאי לבצע את הפעולות ו/או המעשים הבאים בעת שימושך באתר ובתוכנו:

1.         לעשות שימוש מסחרי באתר ו/או בתוכן האתר ו/או להשתמש באתר או תוכנו לשם יצירת מאגר מידע ו/או לקט;

2.         להעתיק, לשחזר, לשנות, לעבד, לתרגם, לבצע הנדסה חוזרת, להפיץ, לשדר, להציג, לבצע, לשכפל, לפרסם ולאחסן את תוכן האתר, כולו או חלקו;

3.         להפעיל או לאפשר הפעלת כל יישום מחשב או כל אמצעי אחר, לרבות תוכנות מסוגCrawlers, Robots  וכדומה, לשם חיפוש, סריקה, העתקה או אחזור אוטומטי של תוכן האתר;

4.         להציג תוכן מהאתר בתוך מסגרת (iframe) גלויה או סמויה או להציג את תוכן האתר בכל דרך שהיא, המשנים את עיצובם המקורי באתר ו/או המחסירים דבר כלשהוא;

5.         לשבש או להפר כל זכות של משתמש אחר באתר ו/או לפגוע בכבודו או בפרטיותו של משתמש אחר ו/או כל פגיעה אחרת;

אי עמידה במגבלות אלו עלולה להוביל למניעת גישתך לאתר ואף לחשוף אותך לאחריות אזרחית ו/או פלילית על-פי כל דין.

זמינות האתר ואחריות החברה

אוטו-דיל עושה מאמצים רבים לספק לך חווית שימוש איכותית באתר. עם זאת, האתר אינו חסין מתקלות ו/או בעיות ועשויה שלא להיות לך גישה לאתר מעת לעת.

אוטו-דיל רשאית להתיר או לאסור את גישתך לאתר בכל זמן על פי שיקול דעתה הבלעדי ושומרת לעצמה את הזכות הבלעדית לשנות או להפסיק את הפעלת האתר, כולו או חלקו, בכל זמן וללא מתן הודעה. האתר ותוכנו ניתנים לשימוש כמות שהם (As Is) והחברה רשאית לשנות ו/או למחוק כל תוכן באתר, הן אם מדובר בתוכן של האתר עצמו והן אם מדובר בתוכן שהועלה לאתר על-ידי משתמשים אחרים.

החברה אינה אחראית כלפיך או כלפי כל צד שלישי לכל שינוי, הפסקה זמנית או הפסקה לצמיתות של האתר. כמו-כן, החברה אינה אחראית, במישרין או בעקיפין, לזמינות, אמיתות ו/או מידת הדיוק של התוכן המופיע באתר, לרבות, אך לא רק, מחירי המכוניות, פירוט הטכני שלהם וזמינותם במלאי. אוטו-דיל לא תהא אחראית ולא תחויב בתשלום פיצוי ו/או סעד בגין כל נזק, ישיר ו/או עקיף, אשר עלול להיגרם משימושך באתר ושימוש זה נעשה על אחריותך בלבד.

מבצעים ומימון

החברה מפרסמת מבצעים שונים מעת לעת ותהיה רשאית להפסיק את המבצעים בכל עת וללא הודעה מוקדמת. החברה עושה כל שביכולתה להציג מידע מדויק באתר אך לא תהיה אחראית לכל טעות ומזמינה אותך לוודא את הפרטים באופן עצמאי. המימון לרכישת רכב ב"אוטו-דיל" ניתן על-ידי ממנים חיצוניים, וכל תנאיו הינם באחריות חברות חיצוניות אלו בלבד.

פרטיות

אוטו-דיל מכבדת את פרטיותך ומחויבת לשמור על כללי הגנת הפרטיות המקובלים בישראל. האתר אינו אוסף מידע אישי מזוהה אודותיך אלא אם תמסור מידע זה מיוזמתך בעת מילוי טופס באתר, כגון טופס יצירת קשר, הדורש פרטים אישיים מזהים. ככל ותמסור מידע אישי, מידע זה יישמר במאגרי המידע הרשומים של החברה שמטרתה: ניהול הקשר והשירות עם לקוחות החברה וספקיה, לצרכים תפעוליים, שיווקיים וסטטיסטיים, לרבות עיבוד המידע, דיוור ישיר והעברתו לחברות קשורות למטרות אלו ולצורך ניהול ההזמנות והתשלומים של החברה, ובכפוף לכל דין. דע לך כי אינך נדרש על-פי חוק למסור מידע לחברה.

מידע בלתי מזוהה. האתר משתמש בכלים אוטומטיים לצורך זיהוי השימוש באתר ושיפור חווית הגולש. כלים אלו אוספים מידע כללי אודותיך ואודות השימוש שלך באתר. מידע זה כולל, בין היתר, את כתובת אתר האינטרנט ממנו הגעת לאתר, תאריך ביקורך, סוג הדפדפן שלך וכדומה. מידע זה אינו מזהה אותך באופן אישי. בנוסף, החברה עושה שימוש בקבצי מידע הנקראים "קוקיס" (Cookies). קבצים אלו מסייעים לעקוב אחר העדפות המבקרים ולשפר את החוות השימוש באתר. כך למשל, הקוקיס מאפשרים לשמור את הפרטים שהזנת לטפסים השונים ובכך חוסכים ממך את זמן מילוי הפרטים בשנית בביקורך הבא. אם אינך מעוניין לקבל את ה"קוקיס", תוכל לחסום אותם על ידי שינוי ההגדרות בדפדפן שלך.

העברת מידע לצדדים שלישיים. החברה לא תעביר מידע אישי מזהה אודותיך לצדדים שלישיים אלא במקרים הבאים: 

א.   ביצעת הזמנה דרך האתר והעברת פרטיך דרושים לצורך השלמת ההזמנה;

ב.    במקרה של מחלוקת משפטית בינך לבין החברה שתחייב את חשיפת פרטיך ו/או אם תבצע פעולות שבניגוד לדין באתר ו/או במקרה בו יתקבל צו שיפוטי המורה על כך;

ג.     במקרה בו החברה תימכר, תעביר ו/או תתמזג את פעילותה עם תאגיד אחר, ובלבד שמקבל המידע החדש, יקבל על עצמו את הוראות מדיניות פרטיות זו.

קישורים לאתרים חיצוניים. האתר עשוי להכיל קישורים לאתרים חיצוניים. הקישורים מוצגים לנוחיותך בלבד והחברה אינה אחראית על התוכן המצוי בהם. העובדה שהחברה מציגה קישורים אלו אינה מעידה על הסכמתה לתכנים המופיעים באתרים המקושרים ו/או ערובה לאמינותם, עדכניותם, חוקיותם וכן למדיניות הפרטיות הנקוטה על ידי בעלי אתרים אלו.

חופש המידע והזכות לעיון. על פי חוק הגנת הפרטיות, התשמ"א -1981, כל אדם זכאי לעיין במידע המוחזק עליו במאגר מידע לאחר שליחת בקשה בכתב, ואם מצא שמידע זה אינו נכון לבקש לתקנו.

קניין רוחני

כל זכויות הקניין הרוחני באתר ובתוכן האתר, לרבות העיצוב, הקוד, סמלים מסחריים, תוכנות מחשב, מידע סודי, סודות מסחריים, סימני מסחר, זכויות יוצרים, מאגרי מידע, מידע, נתוני שוק, שיטות, זכויות מוסריות, מידע טכני וכל זכות מקבילה לכל אחד מן האמורים לעיל - הינם של אוטו-דיל בלבד, או של צד שלישי אשר העניק לאוטו-דיל זכות שימוש בהם.

מצגים ושיפוי

הינך מתחייב בזאת לציית לכל חוק ו/או תקנה העשויים לחול על שימושך באתר ו/או בתוכנו, לרבות תנאי שימוש אלו. כמו-כן, הינך מתחייב לשפות את החברה ו/או מי מטעמה בגין כל נזק, תשלום או הוצאה שיגרמו להם, במישרין או בעקיפין, בגין כל טענה, דרישה ו/או תביעה שתועלה נגדם על ידי צד שלישי כתוצאה משימוש פסול ו/או בלתי חוקי על-ידך באתר ו/או בתוכנו, לרבות הפרת תנאים אלו.

תחום שיפוט

על כל שימוש באתר ו/או על כל תביעה, דרישה או בקשה הנובעים משימוש זה יחולו דיני מדינת ישראל בלבד ומקום השיפוט יהיה בבית המשפט בתל-אביב, והדין המהותי והפרוצדוראלי יהיה הדין הישראלי.

שינויים בתנאי השימוש

אוטו-דיל שומרת לעצמה את הזכות לשנות, למחוק ו/או להוסיף על תנאי שימוש אלו בכל עת וללא מתן הודעה מוקדמת ו/או בדיעבד. כל תוספת ו/או שינוי שנעשה באתר, בתוכן האתר ו/או בתנאים אלו יחייבו אותך עם המשך שימושך בו. משכך, אנו ממליצים לך לעיין בתנאים אלו מעת לעת. שימושך באתר לאחר ביצוע השינויים מעיד על הסכמתך לשינויים אלו.

שונות

תנאי השימוש אינם יוצרים ולא יפורשו כיוצרים כל שותפות, מיזם משותף, יחסי עובד מעביד, סוכן או שלוח בינך לבין החברה. אם תנאי מתנאי השימוש ימצא בלתי חוקי, בטל או בלתי אכיף מכל סיבה, תנאי זה ימחק מתנאי השימוש ומחיקתו לא תשפיע על חוקיות ותקפות תנאי השימוש הנותרים. תנאי שימוש אלו מהווים את ההסכם המלא בינך לבין החברה בכל הנוגע לאופן השימוש באתר ומחליפים כל הבנה ו/או הסכמה אחרת, בעל פה או בכתב, הנוגעת לשימוש באתר ובתוכנו.

 

יצירת קשר

בכל שאלה או בעיה ניתן לפנות אל החברה בדוא"ל: sales@auto-deal.co.il

או בדואר רגיל בכתובת: הלח"י 24. בני ברק, או בטלפון שמספרו: 1-700-700-866.