מימון
מימון
שם:
דוא"ל:
טלפון:
הודעה:
מאשר קבלת הטבות, מבצעים ומידע שיווקי.

חדשות

אוטודיל היא חברת הטרייד אין הגדולה בישראל למכירת רכבים מיד ראשונה ומבעלות פרטית. אוטודיל הינה הנציגה הבלעדית של צ'מפיון מוטורס, סמל"ת, קרייזלר ופורשה.


דף המבצעים – היכנסו ללשונית המבצעים שלנו והתעדכנו במבצעים האחרונים ברכבי אוטודיל


חיפוש על-ידי תקציב – חדש באתר! באפשרותכם לעשות חיפוש רכב רק ע"י תקציב מסוים ולהתקדם עוד צעד לרכב הבא שלכם


מימון עד 100% - באוטודיל ישנן אפשרויות מימון מגוונות לכל כיס, ומימון של עד 100% מערך הרכב!


מימון

 

אוטודיל חברת הטרייד-אין המובילה בישראל הייתה הראשונה בתחום ענף רכבי היד שנייה בישראל אשר סיפקה פתרונות מימון, תוך הסדרים נוחים ואטרקטיביים ישירות מול הבנקים הגדולים בישראל. כבר ב-2006, חתמה החברה על הסכם הלוואות עם בנק לאומי, ושנה לאחר מכן עם בנק פועלים, הסכמים שהעניקו ללקוחות החברה תנאים ייחודיים ושיקפו את אמון המערכת הבנקאית בפעילות החברה. במקביל מציעה החברה פתרונות מימון מול חברות חוץ בנקאיות על מנת להקל על מגוון האפשרויות של הלקוח. החזון שלנו אומר כי לקוח אשר מגיע לרכוש רכב מיד ראשונה, ראוי שייהנה מאותן ההטבות והשירותים אשר היה מקבל בקניית רכב חדש, אם לא יותר.

תופרים את החליפה ללקוח

כל לקוח מגיע עם הצרכים הייחודיים לו. צוות אוטו-דיל מקצועי ומיומן בהתאמת הפתרונות ללקוח, תוך התאמת התנאים והשירותים המוצעים לפי היכולות והדרישות שלכם. כחלק משירותיה של אוטו-דיל מטרתנו להתאים ולקבוע את גובה ושיטת ההחזרים, ובהתאמה לריביות אטרקטיביות עם הסדרים נוחים.

ייחודה של אוטו-דיל בתחום המימון:

• 100% מימון- אצלנו תוכל לרכוש רכב עד 100% מימון מערכו באשראי. היום כבר לא צריך להגיע עם כל הסכום בשביל הרכישה, אם חשקה נפשך ברכב אנו נדאג שתהיינה אפשרות לקבל עד 100% מימון לרכב.
• גובה ההחזר החודשי – לכל לקוח יכולת החזר שונה, והכוח נמצא אצל הלקוח. אתה קובע כמה תשלם בכל חודש ע"פ בקשתך.
• הריביות האטרקטיביות ביותר בענף הרכב – אוטודיל בתור חלוצה בתחום מימון רכבי היד שנייה בישראל תעמיד לרשותך מגוון מסלולים וריביות מהאטרקטיביות ביותר בשוק.

הגורמים המובילים במשק הישראלי

אוטו-דיל מקפידה לעבוד עם הגורמים המובילים במשק הישראלי כדי לספק אפשרויות מימון מתקדמות, המתרעננות ומשתנות בהתאם לרוח התקופה וצרכי הלקוחות. כיום, אוטו-דיל מספקת שירותי מימון דרך חברות חוץ בנקאיות, ובאמצעות הבנקים המובילים בישראל. כל זאת בהסדרים קבועים ומשתלמים ביותר, דרך משא ומתן מקצועי מטעמה של אוטו-דיל ישירות מול הגורמים. אין צורך לרוץ ולהתרוצץ – במתחם הטרייד-אין המתקדמים של החברה תוכלו לקבל את השירות 1 במהירות ובקלות, כבר במקום ובמעמד הרכישה.

עם שלושה סניפים ראשיים ושניים חדשים בדרך, כ-8000 רכבים הנמכרים מידי שנה, וותק של מעל 80,000 רכבים אשר נמכרו מרגע היווסדה, נחשבת אוטו-דיל לחברת הטרייד-אין הגדולה והמובילה בישראל, המאפשרת הזדמנויות אטרקטיביות בחוויה איכותית ורמה בינלאומית בלתי מתפשרת.

כדי ליהנות משירות מקצועי ואמין צוות השירות והמכירה של אוטודיל עומד לרשותך עם אפשרויות מימון מתקדמות בהתאם לצרכים שלכם, פנו עוד היום לאוטו-דיל ונציגנו יעמדו לשירותכם באדיקות ומקצועיות.

1 המימון בכפוף לשיקול דעתם של הגוף המממן ובהתאם לתקנון החברה. החברות רשאיות לשנות את התנאים בכל עת וללא הודעה מוקדמת.
* המימון בכפוף לשיקול דעתם של הגוף המממן ובהתאם לתקנון החברה. החברות רשאיות לשנות את התנאים בכל עת וללא הודעה מוקדמת.